6.7.2022 | Den upálení mistra Jana Husa


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Raničák 12.7.2008 2:43

Pravda jen částečná.

Autor zajisté ve velmi mnohém má pravdu. Závěry ale dělá chybné. Pokud by jeho vývody z minulých dějů byly takové jak on uvádí, pak by mu nezbýval než jen provaz a strom.

Je třeba si uvědomit, že z našeho státu neodešel v podstatě nikdo. Ať už to byl komunista, eSTéBák, flákač, prospěchář, kariérista bez charakteru, nebo vojenský zelený mozek, ani opilci, zloději, nebo i hlupáci fanaticky oddaní utopiii. Zůstali prostě tady a nikam nešli. Kam by taky odešli?!

Naštěstí ale také neodešli ti opačně směřovaní. Ti, kteří byli, jsou a budou jedinou možnou nadějí každého národa. Není jich rozhodně málo, ikdyž na ně patrně není moc vidět. Po nich totiž zůstane VŽDY něco. Něco v kladném slova smyslu. Za každého režimu a v každé době!

Proto doporučuji autorovi, aby se obracel k těmto kladným hodnotám kladných lidí. S nimi je třeba se bavit. S kým není třeba se bavit? No přece s komunisty, eSTéBáky, zloději a darebáky všeho druhu. Taky není vůbec efektivní se bavit s hlupáky vyznávající utopii "ráje na zemi". Ráj na zemi je jen věčný sen. Na zemi je jen dřina, pot a odříkání a za to je láska a štěstí, ať to zní banálně jakkoliv!

Nepotřebuji ty s kterýma se nemluví. Potřebuji naopak se setkávat s lidimi, kteří mají kladné hodnoty. Ti ale žádnou stranu nemají. A ani ji nepotřebují. Naopak všechny strany tvrdí, že jsou stranami těch kladných lidí. TVRDÍ TO I KONZERVATIVNÍ STRANA!:-/

Drevorubec 12.7.2008 1:49

Paranoia??

Ja bych naopak rekl ze je to bohuzel smutna pravda. Autor urcite vi o cem mluvi. Mam dojem ze je na case aby se vyrojily alespn dve nove politicke strany pred pristimi volbami (ale ne jenom pani Hubackova, lakajici do jeji nove strany synky komunistickych rodicu jako s. Telicku).  Je mi z cele situace (politicke a spolecenske) v Cesku fyzicky spatne. Je to marazmus. Doufal jsem, ze se to vsechno zmeni az dospeje mlada generace, ale zatim to zadnemu zlepseni nenasvedcuje.

xaver 12.7.2008 1:03

Re: paranoia autorova ?

paranoiu to připomíná, ale zřejmě to není....

huhu 12.7.2008 0:27

paranoia autorova ?

:-/