7.7.2022 | Svátek má Bohuslava


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Jaja 13.7.2008 6:06

Re: Re: Re: Ale v žádném případě se tam dlouho neudrželi socani

Před socanskými bolševiky ti nepomůže žádné zašívání kapes. Jejich krádeže jsou legalizované zákonem.Polovinu roku pracuješ zadarmo pro socanský stát. Pak ti velký socan koupí pastelky. Daší část roku pracuješ na dluh, kterým se socani prožral ke korytům. Příklad mašinfira, který dojel až na Floridu je jen trapná episodka. Tam jsou jinačí socani.

drak 13.7.2008 5:51

Re: Pane Panský,

:-D Čili, egoismus, sobectví, zákon džungle! Když se mně to netýká, ať druhý zdechne.!Vy si opravdu myslíte, ´že touto cestou by se polečnost měla ubírat?Volte ODS!!;-O

drak 13.7.2008 5:37

Re: Re: bohužel

:-DVšímálku!R^R^R^

drak 13.7.2008 5:35

Re: Pan autor něco přehlédl

:-D Vývoj těch  jogurtů začali pře 2O roky jezeďáci ze Slušovic. Nemyslím to pejorativně, byl jsem u toho!;-O

Vsimalek 13.7.2008 1:41

Re: bohužel

Bohuzel mate pravdu.. I pan Hofnaizl. Kdyby nebylo Hitlera a jeho vpadu k nam, kdyby dodrzela smluvni zavazky Francie a neustoupila Hitlerovi pri mnichovskem diktatu, tak tady nebyl ani Stalin! A tak, jak mela CR naslapnuto diky Batum, Kolbenum a Dankum a Broukum a Babkum a rade dalsich a dalsich, tak je tu opravdu jina zeme, zeme vzdelancu a produktivnich lidi s velmi vysokou zivotni urovni! To nehorsi, co bylo v KSC a STB, A ve sluzbach KGB a GRU, co se po sametaku spojilo s domaci galerkou a mezinarodnimi mafiemi, Cesko by nebylo ve stavu v jakem je!  Vse tu stoji stejne jako za bolsevika na vydirani, rozkradani, okradani, zlocinu u soudu a ve statni sprave. Kocourkov a Turecke hospodarstvi je jeste honosny nazev pro to, co se tu deje po r. 1990 dodnes. Ale jedna vec tu je ke srovnani s minulym rezimem. Kdyz pri totmo zoufalem stavu hospodareni v CR mame jeste zivotni uroven, jakou mame, pak je videt, jak nas SSSR vysavalo! A to se divi, vladci Ruska, ze jsou tu lide, kteri chteji am radar na nasem uzemi. Ja taky.  USA nas nikdy nezradily. A Teheran a Jaltu se snazili napravit Marshalovym planem! Bylo vsak jiz pozede!

jepice 13.7.2008 1:07

Kdyby se pan Hofhanzl

setkal v parku na lavičce s podobně starým poťachtou, třeba by při kritizování zlořádů (pokud by dokázali vynechat slova komunismus a kapitalismus) při tom vzájemném přitakávání ani nepřišli na to, že jeden je zavilý antikomunisla a druhý stalinistický nostalgik.

Vodička-sapér 12.7.2008 22:50

Doporučená literatura, chcete-li vědět víc.

Přiznám se,  že  vážený  pan dr. Č. Hofhanz,  mně  jako politik,    nějak  vypadl  z  paměti. Tak  trochu  jsem  si vzpomněl,  že byl kdysi  poslanec  za  ODA.  Proto  jsem  si  zadal  do  internetového  vyhledavače  Životopis  Č. Hofhanzla  a jsem  nyní o hodně moudřejší. Jsou tam i  články,  které  tento, asi zhrzený pán, napsal před  lety.  Tak  např,  C.  Svobodu  šťavnatě nazývá  rudým  křesťanem,  K.  Künhl,  jakož  i J. Skalický  jsou  kádry z  bolševického  hnízda,  velmi "pěkně" tam píše i  o J.  Luxovi, a  pod.,   tehdy patrně  neexistoval  jediný  jeho  kolega!,  o  kterého by se   tento  politik-  ideál, s  chutí neotřel. Zato o  krachu  ODA se  zvlášť nezmiňuje,  50 ti  milionová , nesplacená  "sekera"  je  tabu.  Móóc  poutavé  články,  prosím,  přečtěte  si to,  a  podle toho  aut.  dnešního výtvoru,  Č.  H.,hodnoťte.

venca z vesnice 12.7.2008 22:38

Re: Re: Re: Re: mozna

Bohato, Bohato, ty troubo. Od kdy jsou Chodové jihočeši. Chodové jsou a budou v západních Čechách.

P 12.7.2008 21:55

Pan autor něco přehlédl

Jezdím občas přes Slušovice a vím, že to není co bývalo. Čtyřproudovka vede od Lípy do Slušovic, ale dále na Hrobice jsou dva pruhy zrušeny. Určitě měl pan Čuba kontakty na správném místě, o tom zřejmě nikdo nepochybuje. Udělal ale něco podobného, co dříve v nedalekém Zlíně Baťa. Podařilo se mu motivovat lidi a výsledky své práce dokázal "prodat".

Zlínsko je místem lidí, kteří jsou více průbojní, než v jiných oblastech. (Ale nemám rád zlínské řidiče, jejich průbojnost na silnicích se mi jeví nebezpečná.) Ve Slušovicích je i dnes spousta firem, například Yoplait -jogurty. Srovnávám to třeba s Vysočinou, tam proti Zlínsku chcípl pes.

jarmich 12.7.2008 21:44

Re: Re: Ale v žádném případě se tam dlouho neudrželi socani

Doporučuji zašít kapsy zadním stehem, dvojitým návlekem. Jinak je třeba si srovnat v hlavě, kdo stím vykrádáním kapes začal a kdy. Rozhodně to bylo dávno před Čobou.

jarmich 12.7.2008 21:33

Re: rudy czechistan

Podle jednoho pisálka odsuzujete celý nátod ? To nemůžete myslet vážně.Přesně takhle totiž uvažovala bolševická lůza, když si přečetla Rudé právo. A té lůzy bylo v celém státě pouze 1,5 milionu a né 14 milionu. Tak se nad těmi plky laskavě zamyslete.

hans 12.7.2008 21:29

bohužel

Komunismus není mrtev -bohužel.Náš národ měl po vzniku sam .Československa prostě smůlu.Myslím že nebýt Hitlerovo Německa a Stalinovo Sov.svazu mohl náš stát být v Evropě jeden z nejbohatších.Po válce nám tu s osvobozením zůstal i ten zavšivenej komunismus.Patton věděl jak je nebezpečný ale pohužel nebyl u nadřízených vyslyšen a tak nemohl zahnat bolševika za Ural.Po samet.revoluci nám opět komouši vládli a kradli převlečeni za demokraty aby si lidi mysleli jak je demokracie špatná a prohnilá.Soudruzi není, protože blbců kteří by vám na to skočili je zoufale málo.A ti co na to skočili jsou ve vaší straně jak říkáte,,Přibývá mezi nás mladá krev" Nám normálním lidem nezbývá než chodit k volbám a volit cestu,,menšího zla" protože dobu kdy jsme s komunismem mohli nadobro zkoncovat jsme propásli. Proto apeluji na všechny mladé lidi co komunismus nezažili na vlastní kůži: Pokud se chcete mít dobře a žít svobodně nikdy nedovolte aby se komunismus vrátil protože komunismus je cesta do pekla.

Jaja 12.7.2008 20:25

Re: Ale v žádném případě se tam dlouho neudrželi socani

Souhlasím. Nebyli tam socani, kteří se živí tím že nám vykrádají z kapes peníze, dělají miliardové dluhy, krminalizují podnikání, drží se u koryta i za cenu nového vítězného února.

OO 12.7.2008 20:06

Re: .

Samozrejme, dyt byl verici, podobne pozdeji vysveceny knez Charles Darwin.

Slušovjan 12.7.2008 18:55

Re: Re: Re: Re: komunismus žije výměra pozemků ve Slušovocích

Plácaš hlouposti a moc čteš Blesk. Ptej se lidí, kteří tam pracovali a ne piitomečků a nefachčenků jako Hofhanzl. Jeden znalec před tebou napsal, že JZD patřilo rozlohou mezi mini - :-);-D   Ty zase píšeš o tajemné nitce propojení na nějakého KSČmana  :-D Jeden větší trouba než druhý...  

Talián 12.7.2008 18:46

Re: Re: Pravda jen částečná.

Jen malá připomínka: Zákony společenského vývoje působí objektivně, na vůli lidí nezávisle ( jak soudruzi ke své nelibosti opožděně zjistili ). Společnost je může ignorovat, ale nedokáže, aby tyto zákony ignorovali jí. V této zemi, stejně jako kdekoliv jinde si mnoho šibalů mylselo, že mají všechno pod palcem a ejhle, nakonec to bylo jinak. Zatím všechny prognózy ohledně společenského a hospodářského vývoje selhávaly a selhávají. V roce 1950 se mnoho věcí považovaloza sci-fi. Stalo se a naopak mnoho předpokládaných jistot zcela zavadlo. Pokud jde o finanční rychlokvašky stále platí, že na každého vepře někdo ohřívá vodu.

Slušovjan 12.7.2008 18:36

ČH je úplně mimo

Takového magora jako Č. Hofhanzl aby opravdu se svíčkou v ruce pohledal. Ve Slušovicích ani nebyl, z čeho je takový odborník ? Tam se totiž muselo pracovat, ne pořád hledat nepřítele a problémy jak to či ono nejde Přečtěte si životopis autora a zkuste si odpovědět na otázku, zda byste takového věčného nespokojence a teoretika práce zaměstnali.

Fred 12.7.2008 18:31

Re: slusovicky "zazrak"

Pane, podle Vaší argumentace je jasné, že jste v AK Slušovice nikdy nepracoval, takže jste opravdu jenom skvěle zpracován propagandou. S lítostí Vám musím sdělit , že jste neuvěřitelně hloupý, ale to Vás asi už nezachrání. Ve Slušovicích se především podporovala práce a iniciativa. Z toho byly také ty výsledky.  KSČ byla ve Slušovicích zcela nepodstatnou organizací.

redbiter 12.7.2008 18:12

Re: Proč vždycky

a potom jsi se probudil,a mel jsi ruku v nocniku  hahahaha

redbiter 12.7.2008 18:09

rudy czechistan

Vam tam v cvzechistanu ten komunismus velice slusel,byli jste tam jako opicky v zoo.Skoda ze padla zelezna opona,vy na ni z laskou vzpominate a je vam smutno po komunismu.Zadnou damokracii si nazaslouzite,jsta ruda blosevicka luza a verbez  LOL

jzvědavý 12.7.2008 16:27

Re: Re: Re: Re: komunismus žije výměra pozemků ve Slušovocích

A kde skončilo 50  -  60 miliard korun z čachrů s LTO (jak uváděla televize) ?

Raději se neptám na 600 miliard Kč (Le Monde) které byly použity pro sanaci bank.

JZD Práče ve svém odborném zaměření a sociálni politikou předstihlo dobu  (při nižších dotacích)..

jen tak 12.7.2008 16:16

Re: Re: Re: Je pravda,Privatizace bylo největší vyvlastněí majetku bez náhrady v české historii

V padesátých a částečně i v šedesátých letech byla až polovina všeho,

co lidé vytvořili, nespotřebována, ušetřena.

PROKOP BUBEN 12.7.2008 16:14

Re: Re: MÁM ZA TO

Díky, pořad - Nerušit - vládneme jsem viděl, opravdu by jej měli opakovat každých čtrnáct dnů dopoledne i odpoledne.......

strážník Crabtree 12.7.2008 16:00

jůůůů....mrklo na mě kuří voko

......tak nějak na mě působí tento článek...

tich@dohoda 12.7.2008 15:49

Ale v žádném případě se tam dlouho neudrželi socani

JaJo vy modry poblbly svazacku/viz vas titulek/ ve Slusovicich se soustredovali "byvali cernosi" tedy clenove KSC vyhozeni pri proverkach po 69 roce, pochopitelne slo o mozkovy trust, tedy chytre a inteligentni lidi co neco umeli. Pravda nebyli to socani, byli to komanci tedy byvali. Ovsem vy modri komuniste tvrdite ze neco jako byvaly komunista neexistuje, takze to tedy byli komanci . Cest :-)

Jaja 12.7.2008 15:40

Re: milý pane, základem každé fungující soukromé firmy je, že

Můžu si myslet o Slušovicích lecsos. Ale v žádném případě se tam dlouho neudrželi socani  s alergií na práci. Nikdo si tam nechoval odborářské bosy atd.

nepolitik 12.7.2008 15:25

Hofhazl nikdy nezklame

Opravdu dokonalý blábol představitele konzervativní pidistrany. RvRvRvRvRvRvRvRvRvRvRvRvRvRvRvRvRvRvRv

Pavel41 12.7.2008 14:48

Re: Re: Pan autor je debil a proto zřejmě byl ze Slušovic vyhozen!

No, ta pokuta 50.000 za vlastní pád už prý byla pro cyklisty zrušena, ale podle dnešní informace z ředitelství dopravní policie se míní zaměřit na cykloturisty, kteří si ve výletní hospodě dají i pár piv - a pak pokračují po cyklostezce - neboť v zákoně, umožňujícím za jízdu pod vlivem alkoholu není zmínka o tom, že by musel být cyklista při přestupku na silnici... taky až 50000. Prý letos z celkového počtu nehod při 630 byli cyklisté ( a jakési procento i pod vlivem alkoholu, asi). Kolik bylo od počátku roku nehod? Nevíte, jestli tahle zpráva (z Radiožurnálu) není někde k přečtení, "abych viděl"? (Cyklista jsem jen sváteční a jako řidiče mne často někteří bikeři vytáčejí, ale co je moc, je moc8-o)

zdeněk 12.7.2008 14:33

podle vašeho článku jsou nadnárodní korporace

jen konečnou fází komunismu :-)

StaNDA 12.7.2008 14:10

Odtud

se dá čekat i po téměř 20-ti letech jen propaganda. Tihle na víc nemají!