22.1.2022 | Svátek má Slavomír


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
honzak 3.12.2008 6:56

autor nechtěně

trefil hřebíček na hlavičku:

"Adekvátně zasahovat proti každému porušení zákona ze strany nepřizpůsobivých na janovském sídlišti není ani možné, protože by vzhledem k existenci zdejších násilnických ozbrojených gangů vyžadoval každý takový zásah nasazení zvláštního policejního útvaru."  Zcela přesné pojmenování "násilnických ozbrojených gangů "! Nezáleží na barvě pleti, není to rasismus. Je to jen zoufalá snaha zachovat si místo k životu proti bandě parazitů, jimž jejich násilí ještě financujeme z daní. Tvrdý zásah policejního komanda je NAPROSTO  NUTNÝ a to pokaždé, když násilníci něco provedou. Včetně jejich promptního doručení do basy. A mohou být černí, bílí, žlutí i různě vzorovaní. Když policie a státní správa nebudou konat, dojde k neřízenému masakru. Parazitující Cikáni už nevědí roupama co dělat! 

Jan 3.12.2008 9:57

Re: autor nechtěně

Přesně!

Ustecak 3.12.2008 10:24

Re: autor nechtěně

Ještě bych jim tam s tím ozbrojeným komandem poslal rovnou úředníky ze sociálky, hygieny a cizinecký policie. Se ani nedivim, že tam ty ženský z úřadů nechodí na kontroly, dyť by akorát dostaly přes ústa.

honzak 3.12.2008 14:22

Re: autor nechtěně

Bývalá kolegyně šla z osobního oddělení fabriky na sociálku Prahy 5 (měla na to školu). Ideály vyprchaly za měsíc, po roce se o Cikánech vyjadřovala shodně jako já (doslova, a to i přesto, že to je Dáma). Včas odešla do důchodu, ozbrojený doprovod při místních šetřeních jí bytostně chyběl.

Ustecak 3.12.2008 17:21

Re: autor nechtěně

Jojo, otec léta dělal na pracáku, stačilo mi jeho vyprávění, jak to chodí.

ja 3.12.2008 6:41

Autore, proč do toho pletete Židy?

Co mají Židé s Janovem? To je dost násilná vazba. Židé u nás nikomu nevadí přímo, těch pár demagogických lhářů jako blahé paměti Železný, Mahler nebo dneska v NP Fištejn, nikomu fyzicky nevadí.

badaxe 3.12.2008 7:46

Re: Autore, proč do toho pletete Židy?

Vazba je jasná, pochod organizovala podobná skupina. Protižidovský se setkal s odporem, proticikánský (několikrát) s podporou. O něčem to asi svědčí.

Ustecak 3.12.2008 10:17

Re: Autore, proč do toho pletete Židy?

Svědčí to jedině o tom, že Židi nedělali a nedělaj bordel, což se o těch cikánech z Janova říct nedá.

Kon 3.12.2008 11:21

Re: Autore, proč do toho pletete Židy?

Židé, na rozdíl od Romů, jsou vysoce produktivní složka evropské populace. Patří k nim řada českých spisovatelů a jiných umělců, a ve světě vědy, Nobelovy ceny berou Židé  ve vysokém procentu. Židé také byli u zrodu evropského kapitalismu (Kupec benátský), který společně s řemeslnou výrobou vedl ke zrodu moderní vědy,  technologie, obchodu a bohatství,  a k dominantní pozici euroamerické civilizace ve světě.

J.G. Pašek 3.12.2008 2:22

Mudrující autor? Pábení z pražského kuloáru . . .

1 bejčák udělá v Janově více užitku a pořádku než 10000 takových blábolů-článků . . . .

Jura Jurax 3.12.2008 15:38

Re: Mudrující autor? Pábení z pražského kuloáru . . .

No to máte sice recht, ale ten, kdo by ten bejčák třímal, by byl kaceřován i k soudu popotahován skrzevá rasismus, ublížení na zdraví nevinným grázlům, co akorát kradli, a další takové podobné různé.

Jste z USA, že ... nebývají tam občas rasové bouře, když si policajti podají černého - pardon afroamerického - grázla a praskne to na ně? A politikové odsoudí ty policisty, že, jak taky jinak ... :-/

Ficka 3.12.2008 1:10

Když městký policajti jsou jen na buzeraci

řidičů za překročení rychlosti o 2 km u schválně nesmyslných značek nebo u přejezdu přes dávno zrušené koleje, když městský policajt má hlavní pracovní náplň vybírat co nejsnadněji pokuty, tak je to těžké. Určitě nepůjde rovnat nějaké zmetky, co terorizujou obyvatelstvo, protože to dá práci. Raději bude stát ve

škarpě, kde jedinou námahou je čumění do laserového měřiče rychlosti. Ale za to nemůže ten policajt nýbrž celý mizerný systém městské policie. Kdyby nesměl měřit rychlost a sbírali radějí tmavé kapsáře, jako bylo kdysi v původním zákoně, bylo by to lepší. Nyní se z nich stali drábové, snažící se pro svou obec

narejžovat co nejvíc na pokutách a pořádek v obci je jim zcela u

pr***le

Ficka 3.12.2008 1:06

Když městký policajti jsou jen na buzeraci

David 3.12.2008 0:54

Co so představit pod "tvrdým přístupem"

Aneb RE: "Adekvátně zasahovat proti každému porušení zákona ze strany

nepřizpůsobivých na janovském sídlišti není ani možné, protože by

vzhledem k existenci zdejších násilnických ozbrojených gangů vyžadoval

každý takový zásah nasazení zvláštního policejního útvaru."

Právě toto - nejen snaha nácků o provedení pogramu, ale právě znemožněná práce pořádkové či kriminální policie musí automaticky vést k nasazení dostatečných policejních sil. Neuvidí-li ti "slušní" (teď je módní, je dávat do uvozovek), že stát a její policie jde po gaunerech a chrání ty, kterým trestný a přestupkový zákon říká poškozený, tak budou postupně víc a víc překonávat svůj výchovou a dlouhodobou tradicí vytvořený odpor k náckům a fašounům - a podporovat je.

Komik 3.12.2008 4:40

Re: Co so představit pod "tvrdým přístupem"

Plně s Vámi souhlasím. Pokud slušný občan má pocit, že se ho státní moc dostatečně nezastane, co si má vlastně počít?

badaxe 3.12.2008 7:52

Re: Co so představit pod "tvrdým přístupem"

Lidé se (na rozdíl od "aktivistů" a politiků) chovají logicky, pokud je něco trápí snaží se to vyřešit. Pokud zklame policie kterou si platí ze svých daní a na jejíž ochranu mají nárok, zcela logicky se obrátí na někoho jiného kdo podobnou represi zařídí. To že jsou to zrovna náckové je těm koho denně ohrožují "nepřizpůsobiví" samozřejmě jedno, je to pro postižené menší zlo. Paradoxně když cikáni vytvoří "domobranu" je to bráno za normální, pokud podobnou )na stejně rasovém základě) utvoří bílí je to neonacizmus.

Jura Jurax 3.12.2008 15:40

Re: Co so představit pod "tvrdým přístupem"

Paradoxně když cikáni vytvoří "domobranu" je to bráno za normální, pokud podobnou )na stejně rasovém základě) utvoří bílí je to neonacizmus.

R^R^R^

Vilda 3.12.2008 0:31

Rom se chová tržně

Když bude dostávat přídavky za počet dětí, tak se nedivme, že si je bude vyrábět jako na běžícím pásu. Navíc je to příjemné. Chce to prostě slevy na dani ze mzdy. Když legálně vydělá prací bude mít i dost na děti. Když nevydělá prací, tak si nemůže uplatnit slevu a peníze nebudou. Zrušte motivaci množení jen za účelem dávek a je po problému.

Jediným problémem je kdy se to zavede. Jestli dřív dojdou peníze ve st.rozpočtu nebo se DS a podobné strany dostanou do parlamentu a pak z toho bude i mezinárodní ostuda. Přitom je to jen ostuda politiků. Za řešení jsou placeni, bohužel zatím nejsou hnáni k odpovědnosti.

Ypsilon 3.12.2008 8:29

Slevy na dani nic neřeší

Kde chcete slevovat na dani z příjmu za děti místo přídavků na děti??? Lidé s nízkými příjmy platí už dnes daně minimální, takže jim nějaká další sleva nepomůže.

i.h. 3.12.2008 8:41

No a proc by jim mela pomahat ?

Slevy na danich maji byt odmenou tem bohatsim, ze udrzuji svuj genofond schopnych a iniciativnich. Neschopnych hlupaku je uz dost, ty neni treba podporovat.

Radovan 3.12.2008 9:19

Re: No a proc by jim mela pomahat ?

R^

Vilda 3.12.2008 9:20

Re: No a proc by jim mela pomahat ?

Ano, jinak se schopní a iniciativní usolidarizují a na konec odstěhují!

Ypsilon 3.12.2008 10:07

Re: No a proc by jim mela pomahat ?

A v daňovém ráji budou mít 4 děti.... Ještě tu o Karkulce, prosím

Ypsilon 3.12.2008 10:03

Re: No a proc by jim mela pomahat ?

Sláva , konečně to někdo vypáli na "plná ústa".;-). Jenže ti bohatší, iniciativní a schopní se nějak nevhodně zabývají kariérou a moc se jim do plození dětí nechce, co ?

Jenda 3.12.2008 11:44

Re: No a proc by jim mela pomahat ?

A? Lidi je na svete dost.

Ypsilon 3.12.2008 12:03

Re: No a proc by jim mela pomahat ?

ˇJo, zejména v Africe a v Asii

Jura Jurax 3.12.2008 15:43

Re: Slevy na dani nic neřeší

No a samoživitelé - a to se nechá zařídit jedna báseň - mají dokonce na konto děcek daň zápornou, když vydělají málo ... nicméně kdyby se tohle odbouralo, mohla by to být cesta. Odpovědný člověk má tolik dětí, kolik dokáže sám uživit. Kdežto parazit ... :-/

ludva 3.12.2008 17:59

Re: Slevy na dani nic neřeší

podlehnul jsem argumentu,že živí hodně dětí a změstnal romy,za týden rozkradli vše čeho se chytal magnet