2.5.2024 | Svátek má Zikmund


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
PROKOP BUBEN 21.4.2008 2:35

Re: Re: nebušte do pana profesora,

 Konec je pravdou......

Vlasta.on 21.4.2008 0:46

"Vážený" pane profesore

Sběrny odpadu, ale i zastavárny atd.,mají již dávno ze zákona danou povinnost mít zaznamenánu totožnost člověka, který "zboží" prodává.

Ale jak vidíte, zapisovat totožnost nepomáhá. Zase jeden váš pitomej návrh.

Zase jste úplně mimo mísu a sto let za opicema. Někdy se vážně sám sebe ptám, jestli jste pouze fachidiot nebo prostý ignorant.

Jirka 21.4.2008 0:52

Re: "Vážený" pane profesore

Sběrny odpadu mají již dávno ze zákona danou povinnost.Ale dodržují ji,a jaké jsou sankce,když ne?8-o

Vlasta.on 21.4.2008 1:29

Re: Re: "Vážený" pane profesore

Proboha tupounku, o to přeci jde. Že navrhuje něco co už platí, ale nefunguje. Tedy je úplně vedle a měl by to vědět. Neví a plácá. Vy ale budete taky pěknej hlupák, když nevíte, že co se dá obejít, to se obejde. Bez ohledu na přání hlupáků.

A proč se mě vlastně ptáte? Jsem snad parlament, soud, policie,......... Ještě že jste za svůj "příspěvek" dal svoji fotografii. Hned je vidět, co jste zač.

VL 21.4.2008 1:49

Re: Re: "Vážený" pane profesore

To je stejně jako zastavárna. Kdyby to bylo na mě, tak si najdu v telefonním seznamu jméno a adresu, vymyslím rodné číslo a číslo OP a při kontrole: "Jak mám poznat, že měl falešnou občanku?"

Představy o tom, že posílat peníze za vykoupené kovy na účet: jenom tím nahrají lichvářům, kteří si nechají poslat peníze na účet a vyplatí třeba polovinu.

R 21.4.2008 8:21

Re: Re: "Vážený" pane profesore

Jak tomu rozumín, šrot kradou tři typy osob. Jedni jsou bezdomovci, co si potřebují vydělat 50 - 100 kč denně, aby měli na sprchu a nocleh v Armádě spásy či na krabčák atd. Ti ukazují svoji občanku, protože na nich si nikdo nic nevezme, bydliště nemají a pokud je chytnou a zavřou, ještě si polepší, mají tam hygienu a jídlo podstatně lepší než venku. Jejich počet v ČR se odhaduje na 20 - 60 tisíc.  Druzí jsou menšinové skupiny zaštiťující se rasismem, těm když někdo, kdo nemá autoritu zákona, třeba ve sběrnách, nevyhoví, buď je zmlátí nebo je budou tahat po soudech za rasismus. Ti prodávají šrot taky na svoje občanky. Třetí jsou organizované skupiny, ti nejspíš dodávají šrot na ukradené občanky případně rovnou se domluví se sběrnou.

Podle mně pokud se najdou ve sběrně ukradené věci, musí se mnohem důsledněji odnímat licence a zavírat provozovny, i když to třeba majitele sberny zruinuje.

Lerak 21.4.2008 8:30

Re: Re: Re: "Vážený" pane profesore

Slušná odpověď s argumenty. Na rozdíl od sprosťáka Vlasty.on, neukojeného, zamindrákovaného božího stvoření. Za profesorem Pafkem je vidět kus profesionální práce. Nic na tom, že jeho příspěvek nebyl v tomto případu přesný. Alespoň opět rozvířil diskuzi na bolavé téma. Slušnou formou. Není-liž Vlasto.on pravda? Prosím pana Pafka o stanovení Vlastovy diagnosy. Ne, není třeba, pošuk je pošuk.

Vlasta.on 21.4.2008 13:49

Re: Re: Re: Re: "Vážený" pane profesore

Ale, ale. Copak, sáhnul jsem vám na boha? Hlavně, že se máte ke komu přivinout a získat tak sám na vážnosti.;-D Vždyť přeci, když hájím "někoho takového", tak i já sám musím být "někdo". Jste štastnej člověk. Jako každej hlupák.

P.S. S tím fackováním, viz.o něco výše, bych byl opatrnej. Víte prd jakou mám ránu.;-D

21.4.2008 14:10

Re: "Vážený" pane profesore

A ty jsi vygumovanej trotl

Vlasta.on 21.4.2008 19:40

Re: Re: "Vážený" pane profesore

.......... prohlásil "inteligent".;-D

Homolka tobolka 21.4.2008 0:26

nejen sběrny surovin

ale i celonoční bazary a zastavárny si zaslouží pozornost ramen zákona

sid 21.4.2008 0:20

Neprizpusobivi obcane

Proste cikani, nerikam ze vsichni, ale vetsina je to proste verbes, ktera akorat vsechno devastuje a rozkrada a jeste je musime zivit z nasich dani a individua jako je Dzamila z nich delaji chudaky, kdyz maji na davkach pomalu vice nez clovek s minimalni mzdou, ktery pracuje.