2.5.2024 | Svátek má Zikmund


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Öman 21.4.2008 10:52

Re: Re: Vážený pane doktore.

"...někteří líhají v zabraných cejchách dodnes...". Já su sice spořádaný čech, ale tohle bych nedal ;-D

Netřeba 21.4.2008 6:31

Kontrolovat a trestat? To snad ne!

Toby krádeže tohoto typu byly u nás jediné krádeže, za které by občas někdo seděl. Samozřejmě ten poslední puliční nýmand.

Alfons 21.4.2008 6:21

Jen si nakraďte.

Ušetříme na sociálních dávkách. Vaše vláda. ;-D

mjd 21.4.2008 6:11

Zlodějna?

Nikoliv zlodějna, ale plnění programu. Již v r. 1990 bylo konstatováno, že peníze nesmrdí a bohatství není hanba. Naopak se máme stydět pokud jsme chudí, tudíž neschopni si nahrabat. A je to naprosto evidentní. Nejtrestanější byli a jsou malí zlodějové a zlodějíčci. Ti gigazloději jsou vlastně podle programu netrestatelní a jsou našimi zářnými vzory. Tresty pak nejsou za krádež, ale za to, že se necháte chytit. Hezký den všem i těm bez lupu!

drak 21.4.2008 9:21

Re: Zlodějna?

:-D;-ODalší slušná a nikdy nepotrestaná krádež století: Privatizace po r. 1989.Můžeme si navzájem pobrečet na rameni, kdo měl přístup k informací m a správné známé, ten v tomto systému mafiánského kapitalismu výdycky vyhrával!;-O

AndyO 21.4.2008 5:35

pane profesore,

držte se kopyta- takový zákon již existuje. Dodržování téhož je jiná věc.

taky Honza 21.4.2008 5:44

Re: pane profesore,

Zase prázdná miska  ? Nemáš to lehké sestřičko z patolky. 

AndyO 21.4.2008 6:11

Re: Re: pane profesore,

nemám, Duchu Zluchu, furt lezeš z tý rakve;-P

taky Honza 21.4.2008 6:33

Re: Re: Re: pane profesore,

Ze Sprchy, stojane na kola, ze Sprchy lezu. Ohlédni se duchařko, někdo Ti narval do půlek bantamový kolečko.

MLOK1 21.4.2008 7:58

Re: Re: Re: Re: pane profesore,

Ale no tak, nechutný taky Honzo. Sviň se styďáku;-(!

PROKOP BUBEN 21.4.2008 2:31

NENÍ DIVU

Vážený, příklady táhnou a ryba zapáchá, jak velmi dobře známo vždy od hlavy.....Někdo krade státní i soukromé finance tak a jiný se snaží podle svých možností opět jinak.....Nastolené postbolševické ZLATOKOPECTVÍ obohacené o bolševické právo i morálku - TO JE DÍLO......

Ladislav N. 21.4.2008 5:10

Re: NENÍ DIVU

Stačí se podívat na dluhy, co nám zbyly po vládách komunistů a socanů z ČSSD. Typická ukázka přístupu "PO NÁS POTOPA".... Rv

taky Honza 21.4.2008 5:30

Re: Re: NENÍ DIVU

Nazdar ču/ráku, netlačí Ti močový měchýř na zbytek mozkových závitů ? Máš potopu v pemprskách.

NevericiTomas 21.4.2008 6:07

Re: Re: Re: NENÍ DIVU

www.novinky.cz , www.idnes.cz tam si pokecas...

taky Honza 21.4.2008 6:45

Re: Re: Re: Re: NENÍ DIVU

Kabelový ptáku UTC, Ty jsi advokát internetového zloděje Ladislava N. ? Jinak nepoužíváním diakritiky světovost nezískáš. Potřebuješ hlasy v Tebou doporučených sr/ačkách ?

Öman 21.4.2008 10:46

Re: Re: Re: Re: Re: NENÍ DIVU

Tak teď vážně. Tady se diskutuje. Ty svoje sprosťárny si táhni psát tam, kde ti budou, stejně postižení idioti tleskat, magore!

Dalimil Hostinský 21.4.2008 6:53

Re: Re: Re: NENÍ DIVU

Honza nezapře, že je honza:-D

VL 21.4.2008 1:39

Co má člověk dělat?

Jsou to tak tři roky, v ulici proti mému domu vezl bezdomovec (bílý) tři měděné okapové trubky, asi mu padaly z vozíku, tak je tam začal sešlapávat a ohýbat. Zkusil jsem cvičně zavolat Policii ČR, nezájem.

Když jsem pak za půl roku potkal na zahradě dalšího bezdomovce, opět bílého, který se mi pokoušel ukrást hliníkový žebřík, tak už jsem se ani nenamáhal, vyprovodil jsem ho brankou a s realisticky vypadající plynovou pistolí jsem mu slíbil, že když ho potkám ještě jednou budu mít práci s jeho zakopáváním pod ořechem. Pro jistotu mám nyní žebřík zapnutý lanem určeným původně pro zamykání motorky k nádrži na vodu - kubíkový "hunt" bez koleček.

Když bratranec našel dalšího bezdomovce, jako vždy bílého, který vlezl v neděli časně ráno do pokoje, kde spal v postýlce jeho dvouletý syn, společně s mým strýcem a tchánem ho zadrželi a zavolali policii, tak se bezdomovci, s výjimkou toho, že se  při prvotním výslechu protivil a policisté museli použít mírné donucovací prostředky ;-) nic nestalo. Byl to Slovák, bez majetku, zbavený svéprávnosti, narkoman. Kouzelné je, že ho pak ještě za něco jiného soudili v Bratislavě, poslali bratranci obsílku, aby jel svědčit na Slovensko, tak tam bratranec z blbosti jel. Bezdomovce osvobodili jako bezprávného a bratranci přiznali cestovné na trase Praha - Bratislava a zpět ve výši 600 SK. To je docela dobrý cesťák za jízdu dvoulitrovou dodávkou VW co?

jaddy 21.4.2008 1:27

Nebo se snad zloději spojili a zaplatili si lobbing?

...ano, spojili se už počátkem devadesátých let, kdy byl za vlád ODS takový zákon zrušen

Vlasta.on 21.4.2008 1:34

Re: Nebo se snad zloději spojili a zaplatili si lobbing?

Jseš blb. Zase platí. A nepomáhá, jako nepomáhal. Troubo.

Hariet 21.4.2008 1:13

Naši zákonodárci...

Pane doktore, naši zákonodárci mají přece jiné starosti, než se starat o blaho a spokojenost občanů. Zdá se, že i zdánlivě jednoduché záležitosti jsou pro ně nesmírně složité... Zato, jakmile se jedná o jejich zájmy, o zvyšování jejich platů a požitků, vyřeší to coby dup... Občan zírá, občan se diví. A ztrácí poslední špetku iluzí... ;-(

Jirka 21.4.2008 1:25

Re: Naši zákonodárci...

To je,myslím,dost přesné.:-)

Vlasta.on 21.4.2008 1:32

Re: Re: Naši zákonodárci...

Nikoliv, je to dost hloupé. Jako zkrátka vy dva.

Lerak 21.4.2008 8:33

Re: Re: Re: Naši zákonodárci...

Jen málo vzdělaný a zamindrákovaný človíček může odsuzovat a hodnotit urážkami druhé. Někteří to odměňují přes tlamu.

68 21.4.2008 1:30

Re: Naši zákonodárci...

Nekomplikovat!  Protože Hariet zírá, Hariet se diví. Jinak hodně občanů je toho názoru, že o blaho a spokojenost občanů se mají starat hlavně...no, no tak Hariet! No přece  o b č a n é, Hariet, vy hloupá. A už to víte. Snad jsem vám ale nevzal nějaké iluze?

Střelec 21.4.2008 7:32

Re: Re: Naši zákonodárci...

Zkus se starat o svý blaho a spokojenost -  narazíš na Džamilou chráněné zájmy a následně skončíš v lochu.

Občan je povinen držet hubu, krok a solit - vládě, žebrákům, zlodějům. Bránit se je fakticky znemožněno - co kdyby se občan v zájmu svého blaha rozhodl bránit vládním či parlamentním zlodějům.....

Honza42 21.4.2008 1:12

Máme málo úředníků.

Budeme ještě platit rychlou rotu, co bude objíždět sběrny počítat kolik který občan vlastně odvezl odpadu. Na těch našich 10 milionů obyvatel bude brzo potřeba 20 milionů úředníků. Samozřejmě neúplatných a pracovitých.

Ve velkém jsem naposledy vozil druhotné suroviny do sběru jako kluk. To jsem neměl ještě ani občanku.  

nik 21.4.2008 9:03

Re: Máme málo úředníků.

A vůbec nejlepší bylo vozit železo z hromady šrotu na nádraží do města do sběrných surovin. I když asi nebylo moc v pořádku, že to železo se vozilo na nádraží k odvozu po železnici právě z těch městských sběrných surovin. A pak nám ještě ke všemu ve škole při fyzice tvrdili, že perpetuum mobile neexistuje ;-) ...

doc 21.4.2008 0:53

nebušte do pana profesora,

jeho totiž nenapadlo, že u lukrativního sběru se dělí odměna mezi obsluhu sběrny a "dodavatele". Dodavatel je SAMOZŘEJMĚ zapsán, akorát, že fakta jaksi neodpovídají  .... a obsluha krčí rameny .. takový průkaz mně ukázal ... dokažte že ne  :-D:-D

VL 21.4.2008 1:44

Re: nebušte do pana profesora,

Jednou se mi líbila reportáž v televizi, už nevím na které stanici, jak se v Brně pokoušeli prodat ve sběrnách víka od kanálů. Uspěli by ve všech sběrnách s jedinou výjimkou, sběrna provozovaná Cikány. Ovšem jako skeptika mě napadá myšlenka, nevykoupili proto, že nekupují podezřelé zboží, nebo proto, že mají své osvědčené dodavatele a každý jiný je podezřelý?