6.6.2020 | Svátek má Norbert


Diskuse k článku

PRÁVO: Škola smí zakázat nošení šátků

Odvolací soud se – třikrát hurá! – ve svém výroku nevyhýbá klíčové otázce, kterou první instance nerozhodla: totiž, zda škola smí zakázat žákyním nošení šátku.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Maleček 20.9.2017 4:10

Islámské dva prstíčky ve dveřích....

...a pak okovaná bota.Tak správně hodnotí tenhle islámský pokus před diskutér. Chybně však tenhle pokus vztahuje na ty dvě dívenky.

Tenhle pokus totiž učinila ČR islámská mafie v podobě řady proislámských aktivistů, kvalitních právníků a ombudsmanky Šabatové.

Zvláště poslední jmenovaná je důkazem jak už je v ČR islám silně zakořeněn. Když ovládá už i vrcholnou státní úřednici mající hájit lidská práva proti byrokratické zvůli.

A při tom hájí islám, který má nejen porušování, ale ničení lidský práv ve svých totalině-náboženských kořenech. Není divu, však agresivní levičáci, ke kterým Šabatová patří, v islámu vidí svůj vzor totalitního ovládání společnosti

J. Vintr 20.9.2017 2:19

Tady vůbec nešlo o náboženské cítění těch nanynek

kdyby se opravdu držely toho, co jim jejich "náboženství" přikazuje, tak by se nesměly ukázat na veřejnosti bez doprovodu mužského člena rodiny nebo bez manžela, natožpak aby lezly mezi nevěřící mládež obojího pohlaví. Tady šlo o záměrnou provokaci, která měla otestovat jak je naše společnost ochotná ustupovat Islámu. Šlo o ty pověstné "dva prstíčky" za nimiž by následovala bota ve dveřích. Tentokrát jim to nevyšlo, ale to neznamená, že to přestanou zkoušet.

H. Lukešová 20.9.2017 0:21

České soudy rozhodnou v náš prospěch

proti islámské totalitě, nicméně "Evropský soud pro lidská práva" se přidá na stranu totalitního islámu, vymezí se proti paní ředitelce, která hájí naši svobodu a demokracii. A bude ČR nařizovat, abychom se podrobili islámu. EU totiž zavádí islámskou teokracii, respektive islámskou totalitu. Za nějakou dobu budeme mít stejný režim jako v Íránu či Saudské Arábii. Prašť jak uhoď. Sunitský nebo šítský islám, obojí je děsivé.