15.5.2024 | Svátek má Žofie


Diskuse k článku

PRÁVO: Podivná argumentace soudkyně Šantorové

Hned na úvod musím zdůraznit, že nemám v úmyslu zpochybňovat rozhodnutí soudu. To bych si nedovolil. Ale mohu s ním nesouhlasit. A já s rozhodnutím paní soudkyně Šárky Šantorové zásadně nesouhlasím.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Lenc 1.9.2016 10:11

Re: Popravdě

Přesné pane Kavalíre.A pan Zinga se svou radou se také trefil.Ona je práce justičních orgánů vůbec "podivuhodná".

P. Zinga 1.9.2016 9:59

Re: Popravdě

máte otok Vašeho "elitního" mozku. Když se Vám nelíbí rozhodnutí lidu, jděte do pr... a najděte si jiný.

A. Zajícová 1.9.2016 10:58

Re: Popravdě

Lid je ňákej hysterickej, ne? Aby mu nepraskla žilka:))

V. Novák 1.9.2016 11:04

Re: Popravdě

Lidka je nějaká hysterická, ne?

Klídek - třeba v příštích volbách to vyjde i pražským kavárníkům a lidkám...

Ś. Svobodová 1.9.2016 11:52

Re: Popravdě

Vnímala byste jako srandu, kdyby standartu ukradli za Havla a nahradili jí třeba obřím nafukovacím půllitrem?

Měla byste pocit, že něco takového si ten klientelistický a pithiatický opilec zaslouží?

K. Frauknecht 1.9.2016 12:16

Re: Popravdě

:-)))

A. Zajícová 1.9.2016 12:40

Re: Popravdě

a víte že ano? A to mi pan Havel nijak k srdci nepřirost. Dokonce bych to vnímala jako humorné, i kdyby vyhrál volby někdo, kdo byl mým favoritem a udělali si srandu z něj, zejména pokud by se o to sám svou prezentací zasloužil.

Nepochopitelné, že? Pro někoho určitě.

V. Čermák 1.9.2016 13:17

Re: Popravdě

No já vám tu drobnou radost přeju v tom trvalém povolebním pláči, zmaru a bezradnosti. Já se zase velice bavím, když se na veřejnosti objeví nějaký další prezidentský kandidát z rodu ušlechtilců.

A. Sedláčková 1.9.2016 20:22

Re: Popravdě

Kecáte...

E. Erat 1.9.2016 15:36

Re: Popravdě

Smutný příběh, kdo je podle Vás hrdina a hodný obdivu. Já třeba obdivuji, a považuji za hrdiny hasiče, záchranáře apod., kteří např. v těchto vedrech zachraňují lidské, ale i zvířecí životy, majetek. A nejsou to jenom oni, těch lidí je celá řada. Hrdinové všedního dne. To, že se někdo zmastí v hospodě, a napadne ho nějáká podobná pitomost za hrdinství, a natož hodné obdivu nepovažuji. A hlavně v dnešní době, kdy jim nic v podstatě nehrozí, akorát se tím velmi dobře mediálně prezentují. Možná, kdyby tuto akci provedli za Husáka, tak bych je za hrdiny považoval. Ovšem to byli tito hrdinové někde za pecí, jako většina národa, i já. A naší zemi nedělá krásnou ani Zeman, Klaus a Havel. Ta země krásná je, aspoň já to tak cítím. A byla krásná i za Husáka. A ani Husák ji nezníčil, nezníčí jí ani Zeman. Mám ČR rád, režimy, politici atd. mohou být dobré, zlé- střídají se, ale země zůstává. Jako jsem necítil žádnou loajalitu k minulému režimu, necítím ji ani dnes k tomotu. Cítím loajalitu k vlasti, a tu bych nechtěl opouštět. Necítím žádnou loajalitu k EU, cizí - v podstatě nepřátelský subjekt.

J. Šimek 1.9.2016 9:06

Kauza měla dvě části - trencle a vlajka.

Státní zástupkyně Zuzana Beňová se však rovnou odvolala už u trenclí a tak na škodu s vlajkou vůbec nedošlo...

J. Lepka 1.9.2016 10:57

Re: Kauza měla dvě části - trencle a vlajka.

Ještě že jí nedošlo, že tím tu akci rozmazala o to víc a bude ji tak udržovat při životě až do voleb.

J. Šimek 1.9.2016 8:57

Mě se dotýká, že komunisti nebručej nebo nevisej

a taky to není konec demokracie, chytrolíne.

R. Tichý 1.9.2016 8:53

Jako zavrseni recese by hovnari meli byt svleceni, oholeni na brade i hlave, politi dehtem, vyvaleni v peri a bicem hnani po Kralovske ceste.

To by byla performance!

J. Pražák 1.9.2016 8:48

Zkuste domyslet analogii

Kdyby Hovnaři chtěli vyvěsit trenky na Bílý dům (nebo třeba vlajku islámu) nebo na Kreml, tak by byli tak těžcí pochytaným olovem, že by je museli odklízet jeřábem.

A kdyby se jim to přesto podařilo, jaký by dostali trest?

J. Šimek 1.9.2016 8:58

Re: Zkuste domyslet analogii

Nevím, ale asi těžko by u soudu mluvčí Bílého domu argumentoval škodou na střeše ...

J. Kotlaba 1.9.2016 9:39

Re: Zkuste domyslet analogii

Já ti nevím. Kdo má na Hradě, v Kremlu, v Bílém domě, ... na starost kominíky? Třeba když přijdu v kominickém, tak mě ochranka pustí dál se slovy: "Už víš kudy." A navíc dopustit trencle je mnohem lepší než být nadosmrti kominíkovrah.

J. Pražák 1.9.2016 9:57

Re: Zkuste domyslet analogii

Dnes musí mít každý nějaký doklad, kteým prokáže totožnost a právo vstupu. Oni se i "radikální muslimové", tedy teroristé, hromadně vraždící nevinné, umí maskovat. Když někdo jde v přestrojení, tak se nesmí divit, že bude sestřelen. Ochranku bych za dobrou trefu vyznamenal.

V. Novák 1.9.2016 11:08

Re: Zkuste domyslet analogii

Nepodařilo.

Prostě na Bílém domě by se jim to nikdy podařit nemohlo, protože ten hlídají neustále odstřelovači. To "D" v odstřelovačích zdůrazňuji. Stačí špatně manipulovat s autoem na Penn Ave a neuposlechnout příkazu Secret service - a je z vás řešeto.

Proto si taky nikdo nedovolí tam "performovat".

J. Pražák 1.9.2016 8:44

Rozmlouvat o právu a bezprávím se živit....

Věřím, že paní soudkyně dostane výpověď a že si nikdy nezasoudí.

J. Šimek 1.9.2016 9:00

Re: Rozmlouvat o právu a bezprávím se živit....

Jaké je vaše vzdělání ohledně soudnictví a práva?

J. Pražák 1.9.2016 9:03

Re: Rozmlouvat o právu a bezprávím se živit....

Tr. z. říká: krádež věci s hodnotou vyšší než 5000 Kč je trestný čin. Dál je možné pokračovat....

J. Šimek 1.9.2016 9:23

Re: Rozmlouvat o právu a bezprávím se živit....

Soud se ke škodě za vlajku nedostal, státní zástupkyně to odvoláním stopla už při projednávání vyvěšení trenclí. Takže vy o tom vlastně nic nevíte a vaše vzdělání neprozradíte :o)

J. Pražák 1.9.2016 9:54

Re: Rozmlouvat o právu a bezprávím se živit....

VŠ. A co vy? tipuju na VŠ (nového typu, tedy politilogie, nebo jiné v praxi neupotřebitelné obory). Státní zástupkyně stopla do nebe volající zvůli, které se pokusila soudkyně. Doufám, že soudkyni potrestají.

J. Šimek 1.9.2016 9:56

Re: Rozmlouvat o právu a bezprávím se živit....

Vy nejste vzdělán v oblasti práva?

J. Pražák 1.9.2016 11:49

Re: Rozmlouvat o právu a bezprávím se živit....

§205 si umím najít a ten zní jasně.

P. Lenc 1.9.2016 10:17

Re: Rozmlouvat o právu a bezprávím se živit....

Ó vy naivo.Těch soudců, co vydávají rozsudky ve stylu paní soudkyně jako by přibývalo.Nakonec, jsou prakticky neodvolatelní, tak coby mnoha lidem neničily životy.A to platí nejen pro soudce, ale i pro st. zástupce.

V. Heidlerová 1.9.2016 8:37

Za lumpárnu je nutno považovat

obsazení Hradu podivnou skvadrou bezcharakterních figur, proto se nedivme občasné vzpouře poddaných alespoň dostupnou formou. Vyvěšení trenek není žádný zločin. A standartu s heslem už dávno před aktéry vyvěšování a záměny znehodnotil někdo jiný . Nejvyšší hlava!!!

J. Krásenský 1.9.2016 10:58

Re: Za lumpárnu je nutno považovat

"Za lumpárnu je nutno považovat obsazení Hradu podivnou skvadrou bezcharakterních figur..." To máte na mysli volby? Svobodné demokratické a přímé?

V. Novák 1.9.2016 11:09

Re: Za lumpárnu je nutno považovat

Když ale vony dopadly jinak, než si Heidlerová přála - tak to je přece lumpárna!!!