18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

PRÁVO: Ohrožuje nás facebook, nebo cenzura?

Pan předseda Ústavního soudu řekl: „Jistěže si dovedu představit příslušníky jistých bezpečnostních složek, kteří budou postupně požadovat větší míru kontroly komunikace veřejnosti, elektronické komunikace, různých těch facebooků a jiných jevů. „

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Svoboda 11.9.2018 13:14

Re: Komentář je hrubá dezinformace ve stylu Aeronetu

Tady máte příklad, to si snad uděláte obrázek o serioznosti PL :o)

http://www.romea.cz/cz/zpravodajstvi/domaci/web-parlamentni-listy-zverejnil-nemyslne-vymyslene-zpravy-neni-to-poprve

M. Prokop 11.9.2018 10:14

Z úryvku nepoznám,

zda pan předseda kontrolu vyžaduje, nebo před ní varuje.

J. Svoboda 11.9.2018 10:29

Re: Z úryvku nepoznám,

To je příklad praktické aplikace dezinformace autora článku, ale níže mě radíte, že něčemu takovému se bránit nemáme :o)

Pěkný den.

V. Novák 11.9.2018 11:37

Re: Z úryvku nepoznám,

Jako obvykle překrucujete. Prokop neříká, že se nemáme překrucování a dezinformacím bránit, ale že nás před překrucováním a dezinformacemi nemá bránit stát jako Nejvyšší Arbitr Pravdy Nepřekroucené.

Před překrucováním a dezinformacemi autora článku se Prokop brání o něco výše, já ještě kousek výše - a před vaším překrucováním a dezinformacemi se bráním zde.

Pěkný den a slunce v duši.

M. Prokop 11.9.2018 11:40

Re: Z úryvku nepoznám,

Byl jste rychlejší.

V. Novák 11.9.2018 11:43

Re: Z úryvku nepoznám,

Koledoval si o to...

J. Svoboda 11.9.2018 11:57

Re: Z úryvku nepoznám,

Panu Prokopovi se omlouvám a teď moje hlavní myšlenka "To je příklad praktické aplikace dezinformace autora článku", něco proti máte?

Pěkný den.

V. Novák 11.9.2018 12:38

Re: Z úryvku nepoznám,

V vaší hlavní myšlenky nelze odvodit, zda považujete za dezinformátora autora článku (proti čemuž nic nemám) nebo Prokopa, který dezinterpretuje autora článku (proti čemuž mám).

Především ale mám něco proti tomu, aby proti dezinformacím bojoval stát a ne Prokop, já, Janda,...

J. Svoboda 11.9.2018 12:58

Re: Z úryvku nepoznám,

Omlouvám se Prokopovi a vy nepoznáte, jestli neobviňuji z dezinformace jeho? To jste překombinoval ... jestli chcete dělat z diskuze bramboračku, pak nemám zájem.

Pěkný den.

O. Uživatel 11.9.2018 13:01

Uživatel požádal o vymazání
J. Svoboda 11.9.2018 13:03

Re: Z úryvku nepoznám,

Tak vy taky omluvu považujete za obviňování ... to se dalo čekat :o)

Pěkný den.

O. Uživatel 11.9.2018 13:07

Uživatel požádal o vymazání
O. Uživatel 11.9.2018 13:03

Uživatel požádal o vymazání
V. Novák 11.9.2018 13:12

Re: Z úryvku nepoznám,

Z vaší omluvy lze vydedukovat omluvu za dezinterpretaci Prokopova tvrzení, z vaší hlavní myšlenky "příklad praktické aplikace dezinformace autora článku" nelze vyčíst, zda dezinformuje autor článku nebo zda je autor článku dezinformován.

Pro mne je ovšem hlavní myšlenkou to, že chcete,abych byl před dezinformací chráněn státem, zatímco já se ichorně spolehnu na vlastní informovanost.

Pěkný den a slunce v duši. (to je za předchozí opominutí)

Pěkný den a slunce v duši.

J. Svoboda 11.9.2018 13:16

Re: Z úryvku nepoznám,

Vy jste hotový informační Rambo, který si hravě poradí s dezinformační kampaní řízenou a šířenou cizí mocností a navíc máte pocit, že to dokáže každý :o)

Pěkný den.

M. Prokop 11.9.2018 13:43

Re: Z úryvku nepoznám,

Jinak to ale nejde.

Zkuste si představit, že ve vládě bude Okamura a bude organizovat to "poradění si".

V. Novák 11.9.2018 15:20

Re: Z úryvku nepoznám,

Nepovažuji se za elitu nadřazenou intelektuálně či jinak jiným. Tudíž předpokládám, že i kdokoli jiný se ubrání oficiální propagandě a zároveň odmítám, abych byl před propagandou chráněn Odborem Pravdy paní politické geografové Romancovové.

J. Svoboda 11.9.2018 16:49

Re: Z úryvku nepoznám,

To je ale najivní představa a to určitě víte i vy.

Pěkný den.

M. Prokop 11.9.2018 17:17

Re: Z úryvku nepoznám,

Na(j)ivní jsou vaše představy zrušení svobody slova. V lepším případě naivní.

J. Svoboda 11.9.2018 18:35

Re: Z úryvku nepoznám,

Vy klidně lžete, že já chci zrušit svobodu slova.

Pěkný den.

J. Ráž 11.9.2018 10:11

Tak dopadne když někdo neumí číst

Pan předseda ÚS nevyhrožuje, jen konstatuje, že budou-li bezpečnostní složky chtít občany s ohledem na bezpečnost kontrolovat, nebude to kontrola selektovaná, ale plošná. Je jasné, že jakákoliv kontrola prováděnáselektovaně, je neúčinná.

Takže pan předseda tím výrokem zcela jasně naznačuje, že se musíme aktivně bránit jakýmkoliv pokusům o kontrolu projevů občanů. A to nejenom ze strany bezpečnostních složek, ale zejména ze strany všech tak zvaných "ochránců demokracie", odkud nám ohrožení svobody nejvíce hrozí.

J. Svoboda 11.9.2018 10:05

Stát nemá právo se bránit proti

hoaxům a antidemokratické propagandě? No to nevím proč ne.

Pěkný den.

M. Prokop 11.9.2018 10:15

Re: Stát nemá právo se bránit proti

Neměl by mít. Protože pokud to právo dostane nad rámec běžného soudního postupu, tak ho bude zaručeně zneužívat.

J. Svoboda 11.9.2018 10:27

Re: Stát nemá právo se bránit proti

Demokratický systém je zaručen Ústavou, tak co to, s prominutím, melete?

Pěkný den.

V. Novák 11.9.2018 11:39

Re: Stát nemá právo se bránit proti

Demokratický systém byl zaručen i Ústavou ČSSR...

Pěkný den a slunce v duši.

J. Svoboda 11.9.2018 11:50

Re: Stát nemá právo se bránit proti

Co jste vedle, zapoměl jste na čl. 4 :o)

Pěkný den.

V. Novák 11.9.2018 12:26

Re: Stát nemá právo se bránit proti

Ale ty svobody, které nám zaručovala!

A ta demokratičnost hlasovací procedury ve FS, zabraňující majorizaci!

Ta ústava byla tak demokratická, že v demokracii nemohla fungovat...

J. Svoboda 11.9.2018 13:18

Re: Stát nemá právo se bránit proti

Vedoucí úloha zločinecké organizace není žádná demokracie a k tomu můžete psát tisíc pseudoargumentů a nezměníte to.

Pěkný den.

M. Prokop 11.9.2018 11:43

Re: Stát nemá právo se bránit proti

Já za to nemohu, že nechápete. Ústavou a zákony nelze rozlišit, zda je něco hoax nebo propaganda. To musí rozlišit konkrétní soudce v konkrétním procesu. Nestačí, že třeba já považuji většinu vašich glos za propagandu.

J. Svoboda 11.9.2018 11:55

Re: Stát nemá právo se bránit proti

Kolik důkazů nebo dokonce soudů má proběhnout na téma - Západní vlády ovládají své obyvatele rozprašováním chemtrails z dopravních letadel nebo třeba pitva mimozemšťana? To asi uznáte sám, že je hoax, který nejde dokola řešit proti každému šiřiteli separátně, nebo jo? Podle mě by to byla výhra šiřitelů hoaxů zahlcením systému.

Pěkný den.