2.12.2022 | Svátek má Blanka


Diskuse k článku

PRÁVO: Komu dát výpověď?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Martin Š. 27.4.2006 9:04

V policii výrazně převažují Vopičkové

a v justici Jurečkové. To je největší tragedie současnosti. Bublan a Novák (po něm jistě přijde ještě větší blbec). Opět totáčový policejní prezident s nomen omen.  Jistá naděje jest, že tací Benešové zatím ještě nesedí v base. Tak Vás zdrtavím, JABE!

Skepticus Maximus 27.4.2006 8:54

Co znamená věta

"aby důkazy, jež získala policie, byly v tomto řízení provedeny."

Předvedeny, vyrobeny nebo nějaká exkurze pro důkazy? (Y)

kája 27.4.2006 8:32

mastňáci

Dneska byl na toto téma příspěvek v ranním Radiožurnálu. Prostě u policie slouží mastňáci. Ve státech jsou ozbrojené složky na svou uniformu hrdí. Mají na objektech vyvěšenou státní vlajku jako určitý zavazující symbol. U nás to bohužel po historickém vývoji nejde. Dokážete si dle vašeho popisu představit policejní jednotku, jak vzdává hold České vlajce na stožáru? To by i Švejk raději dupnul do kroku, aby minul Budějice a byl rychle za čárou.;-D

Mejla 27.4.2006 8:07

Nejlepším řešením by byla volitelnost soudců jako v USA. Současný stav jen konzervuje nedostatky minulého režimu

a přidává další.

Mejla 27.4.2006 8:04

LOJŘe, Vy jako mladý eurosvazák to ještě nechápete, ale zde nejde o kádrování.

Jde o to, že se utvořily komunistické rodinné klany či dynastie, které hladce transformují politickou moc v ekonomickou a naopak a hladce proplouvají všemi režimy. Vznikají tak paralelní mocenské struktury, což v jedné z mála světlých chvil připustila i bývalá st. zástupkyně a mediální hvězda Benešová. Proto také Jurečková uvedla věznění pana Beneše z politických důvodů fakticky jako přitěžující okolnost, neb prostě byla vychována v duchu boje s třídním nepřítelem. Ještě jsem zvědav, jak dopadne jednání kárného senátu s touto "soudkyní". Spíše ji přikryjí, vždyť ruka ruku myje.

John 27.4.2006 7:57

Re: Nejsem si jist, že nepochopení rozhodnutí soudu ze strany autora, je v tomto příkladě doklad úřednického bordelu.

Vy se autorovi po jeho životních zkušenostech divíte, že si na okraj věci dovoluje "prokádrovat" velectěnou soudkyni? Já tedy ne. V případě jejího rozsudku nad autorem je to ještě ta nejmenší obrana.

Milan 27.4.2006 7:50

Re: Re: jak dat statu vypoved

Na Mars to už taky nejde - Marťani jsou s Paroubkem.

LJG 27.4.2006 7:38

Re: jak dat statu vypoved

Emigrovat do Antarktidy či na Mars

LOJR 27.4.2006 7:12

Nejsem si jist, že nepochopení rozhodnutí soudu ze strany autora, je v tomto příkladě doklad úřednického bordelu.

Až to soudní rozhodnutí o vrácení věci nabude právní moci, tak vám ten kvér mistře Beneši vrátí, dřív to totiž udělat nemohou. To vaše kádrování v každém článku je docela legrační. Ještě k tomu kvéru - nevím samozřejmě, jak to dělají ausgerechnet v Horní Dolní, nicméně postup by měl být  (pokud si tedy soudce nevyžádá předložení poplašňáku jako věci doličné přímo s vyšetřovacím spisem), že zůstane uskladněna celou dobu u policie. Jak by v takovém případě mohla soudkyně ten poplašňák předat nějakému svému známému víte asi jen vy. Zřejmě jste si pochybnosti takového tvrzení  velice dobře vědom, takže se jistíte tím "údajně". Navíc předpokládám, že příslušná agenda jde zcela mimo onu soudkyni, která vám tak leží v žaludku (není se co divit, když stará Blažková z masny na rohu má tak zaručené zprávy o jejím kádrovém profilu) a ve věco koná nějaká vyšší soudní úřednice. Ale to musí být taky pěkné kvítko, její táta byl určitě u Svazarmu, matka v SČSP a ona sama v SSM. Té byste tady měl nemilosrdně nastavit kritické zrcadlo někdy příště :-D:-D

Borek @Exil 27.4.2006 1:48

Sam si za to muzete...

Nemel jste na inkriminovanem psacim stroji psat podezrele stati....stranovlada Vam preci dala jasne smernice o tom, co se psat patri a co se psat nepatri. Sranovladu jste zbabele opustil a tak nechal na holickach, kdyz jste odpelasil na Zapad a zastavil se az u Pacifiku, nebot jit dal by znamenalo dostat se zase na Vychod. Veskere vydaje, ktere stranovlada utrpela na Vase prevychovani stranovladnim koncentraku prisly v nivec, jste totiz neprevychovatelny kverulant. Dejte se konecne na pokani, omluvte se verejne GHrebenickovi a spol. za vsechno, cim jste kdy rodnou stranu zneuctil, pomluvil a jinak poskodil.......pak Vam mozna bude odpusteno a stanete se radnym Kocourkovskym obcankem, clenem stada.

ticha@dohoda 27.4.2006 1:24

ted mi to pane JAB'e dochazi

vzdyt vy jste chlape "obycejny kriminalnik", jo kdyz se chce psa bit, to se vzdy neco najde.

:-((

mik 27.4.2006 0:58

jak dat statu vypoved

je otazka temer nerudovska. Kdo zna odpoved sem s ni.