Pondělí 15. července 2024, svátek má Jindřich
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

PRAVIDLA: Dost bylo práva

Kdysi jsem právo milovala. Šla jsem kvůli němu z Ostravy do Brna na školu a pak pracovat do západních Čech, abych coby advokátka lidem v nesnázích pomáhala. Dnes jsem z regulace a zbytečného práva nešťastná a stydím se za ně, za všechny ty povinnosti, regulace a paragrafy.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
EN

https://blisty.cz/art/109752-cesi-zijici-v-zahranici-nejsou-zadne-cvicene-opice-pane-ministre.html

Asi tak. Chápu, že je to nudné pro českého člověka, žijícího v ČR, dokonce mi to bylo řečeno (jaká je nuda, když to stále dokola líčím, že mi po třech letech stále nebyla vyřízena žádost ve věci mého manžela) a stále dokola po mne chtějí stejný dokument, jenž má být notářský ověřen (až jsem ho poslala letos už dvakrát a v mě bance jsou z takové byrokracie naprosto užaslí). ale, bohužel, je to tak.

Snad neexistuje byrokratičtější instituce než český úřad.

Toto patri spis k Vasemu minulemu clanku - ale posilam to sem presto.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz