22.5.2022 | Svátek má Emil


Diskuse k článku

PRAHA: Smrti blíž

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
abc 15.10.2008 7:02

Oslí můstek pro útok na nenáviděného Béma

"Přední" sociolog, manžel hysterické Hybáškové a hlavně čelný pravdoláskový představitel musí využít každou příležitost k útokům proti Bémovi. Tato snaha mnohdy působí až směšně.

Co se týče malých částic v ovzduší. Až se odstraní tyto, zjístí se, že daleko nebezpečnější jsou ještě menší částice. A tak furt dokola.

honzak 15.10.2008 7:20

Re: Oslí můstek pro útok na nenáviděného Béma

do dnešního dne jsem netušil, že ti dva exoti jsou sezdáni! Nu, budiž jim přáno. Kolik automobilů používá tato ušlechtilá rodinka? Kolik prachových částic vzniká jejich provozem? Kolikrát asi vjedou do center velkých měst?

Kaiten 15.10.2008 7:59

Re: Oslí můstek pro útok na nenáviděného Béma

Ano, ti dva se hledali tak dlouho, až se našli :-D

Láďa 15.10.2008 5:21

Dříve rezidenční oblast

teď v dopravním kolapsu. Tohle autor píše o dopravním tahu Patočkova - Prašný most - Letenská pláň, kde se setkává doprava z městského okruhu vedená Strahovským tunelem s mezinárodním dopravním tahem od Karlových Varů a Německa. Řekl bych že asi nebude chybou Pavla Béma že se na této trase vyskytují auta.

ok 15.10.2008 9:59

Re: Dříve rezidenční oblast

Je velkou chybou pana Béma, že už nestojí vnější okruh severní trasou mezi poli.

Místo politikaření by se měl věnovat poctivé práci - ale to bychom od psychiatra chtěli moc - ten se pohybuje výhradně v mezilidských vztazích, hmotnou realitu (dopravu, výstavbu, ničení zeleně) zjevně není schopen ovládat.

Lapil 15.10.2008 14:49

Re: Dříve rezidenční oblast

Já vás nechci osočovat z blábolení, ale na Letné zrovna moc dálkové dopravy nepotkáte, ta jede z jedné strany přes Barrandov a Jižní spojkou a z druhé strany reálně funguje okruh z Řevničova (č. 6 na Karlovy Vary) přes Slaný (R7 do Mostu) do Nové Vsi na D8 a možná až do Mělníka na silnici č. 9 do České Lipy. Na Letnou a přes Holešovice nejede nikdo, kdo tam nemusí, ale na výběr je právě mezi Letnou a Korunovační (proti letenskému tunelu).

Schmouddle 16.10.2008 14:43

Re: Dříve rezidenční oblast

A co doprava kterou generuje půlmilón lidí žijících na severu Prahy?

Bubik 15.10.2008 14:54

Re: Dříve rezidenční oblast

Není chybou města Prahy, že ze svých peněz staví "jen" městský okruh a ne všechny dálnice v ČR

Včetně dálnice kolem Prahy. Takže ok, reklamaci uplatňujte u všech vlád, jak KSČ, tak ODS tak ČSSD od roku 1980.........

Ale to je na Vás moc složitá úvaha, že.....

marv 15.10.2008 1:53

Běž domů Ivane

Nic proti Slovákům, ale Ivanové  Gabal a Hoffman by nám, Čehůnům, měli poděkovat za naši pohostinnost a vrátit se radit do Bratislavy. No musím říct, že ten druhý Ivan (Hoffman) se svými každodenními komentáři, které musím poslouchat (pokud včas nevypnu televizi) na ČT 24 ve 23:15, hned po komentářích z Rudého Práva, mně pije krev víc.

lumpik 15.10.2008 2:02

Hofman me neskutecne irituje!

Rikal jsem si, kdyz jsem zacal vstavat v devet, ze jsem se ho zbavil - a on zmenil Radiozurnal za Tyden a ted kafra ty svoje hovadiny psane pro Tyden v noci z televize. Ten clovek je jak ves, vleze vsude a drzi se tam jak kliste. Z toho jeho ulisneho hlasu se mi dela spatne. Ale aspon ze Tyden nekupuju a nectu, protoze mit ty jeho blaboly jeste cerne na bilem, to by me fakt asi trefil slak.

Frank 15.10.2008 6:25

Re: Hofman me neskutecne irituje!

Globalizace se projevuje i v médiích. Bohužel.

Jenik 15.10.2008 13:18

Re: Hofman me neskutecne irituje!

špatně doslýchám, říkal jste gabalizace?

Dick 15.10.2008 0:52

Praha 6

Pozor, pane Gabale! Praha 6 není centrum, Praha 6 je Koločava hlavního města a je dobře, že se se zasekanou dopravou přes Hradčanskou a Letnou začalo vůbec něco dělat. Na most severně od Holešovic se čeká od roku 1930, ten by bylo potřeba víc, ale ten bude... kdo ví kdy. Asi až Magistrát koupí každému Suchodolákovi vilu na Kanárech.

Z obrovských stavenišť okolo Hradu samozřejmě nejsem nadšený, ale doufám, že výsledek tyto nepříjemnosti ospravedlní. Já jsem z Prahy 5, kde Zelený mor ječel, jak se tunelem Mrázovka NIC NEVYŘEŠÍ a možná sám víte, jak moc tato stavba dopravě v mé čtvrti pomohla! (Ano, díky poměrům v silniční výstavbě se stavěl dlouho a velice draze, ale to je jiná povídka). Když už nám bolševik zavedl dálnici k Národnímu museu, holt se to dnes řeší pomocí tunelů. Máte lepší nápad, než nás všecky nahnat na kola nebo do tramvají? I s rohlikama, cihlama a pračkou... :-D

melichar 15.10.2008 0:58

Re: Praha 6

No jednoduše .. pokud nepovezete pračku, cihel aspoň šichtu a rohlíků dvě bedny, tak vás prostě akcíz přes magisrálu nepustí .. stejně jako když to nepovezete někam do města, ale  benešova do kralup. Pěkně okolo .. ;-D

JR 15.10.2008 1:18

Re: Praha 6

No ty jsi ale chytrák. To chci vidět kdo pojede ze Střešovic a blízkého okolí do Holešovic a Libně přes Kralupy !!!