5.5.2024 | Svátek má Klaudie


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
kurbet 15.3.2007 18:24

šok

Pane Beneši,docela rád jsem si četl některé Vaše články-psané nezbolševizovanou češtinou- až na tento poslední článek,kterému nelze rozumět jinak,než že je bolševický!!!Vím,že Vám to bude asi jedno, ale máte o jednoho čtenáře od teď míň,protože škoda ztraceného času jejích čtením.Plky,plky.

Anka 15.3.2007 17:02

Pane Beneši, dík za podporu Jiřího Komorouse, zaslouží si to.

tich@dohoda 15.3.2007 16:36

problem pane Benesi, vy sice pisete cestinou nezbolsevizovanou

ale bohuzel po bolsevickem vzoru merite stejnou vec ruznymi metry, dost mi nektere vase clanky pripominaji normalizaci, kdy dobry Nemec byl ten nas /vychodni/ a zli Nemcouri byli ti ze zapadu. Co se tyka vetsiny komentatoru, tak ti jsou vase krevni skupina/zobou vam z ruky/ . Kdyz tady pred tydnem soudruh Zaoralek napsal, ze s temi archivy STB by se melo nakladat citlive a posuzovat individualne , to jste tusim i vy zvedl varovny prst a zadal zverejnit udavace/kolaboranty naplno. Ovsem soudruh Komorous to je jiny kafe , to je "dobry komunista", ne jako spatny komunista Vizek. Rekl bych, ze soudruh Komorous bude jeste vetsi smazivec nez byl nedavno odhaleny ten milicionar v CT. Co je skutecne zvlastni, ze se ty veci vytahuji az dnes, protoze stejna jako s tim managerem v CT se o tom jeho clenstvi v LM vedelo leta a nevadilo to, stejne jako fakta o Komorousovi. Rekl bych, ze koalice ma dost "kadrovych rezerv", ktere je potreba umistit na lukrativni mista :-) Cest

krtek 15.3.2007 16:00

Pane Beneši, nezbláznil jste se ?

Pane Beneši to se mi snad jen tak zdá ! Od Vás bych takovouto úvahu nikdy nečekal. Má to totiž přímo hrůznou logiku. Proto, promiňte, se mi jevíte jako silně nenormální. Posun nemorálky do normálního jednání, jak jste učinil, to je nám známo z normalizace.

Chci věřit, že místo kouření jste se dal na šňupání koainu a Komorous je Vaším dodavatelem. Nyní se tedy cítíte ohrožen. Jinak neví. V každém případě Vám držím palce, abyste se z té kocoviny dostal brzy.

Hawk 15.3.2007 15:46

Docela by mne zajímalo

proč je kolem Komorouse takový řev až dnes, když většina údajů je známa  již několik let  - snad s výjimkou  "snaživého" životopisu. Tiskem to bylo protaženo minimálně v Reflexu a nic se nedělo. Proč celá záležitost byla a  s mohutnými fanfárami otevřena zrovna nyní?

Anděla 15.3.2007 17:16

Re: Docela by mne zajímalo

Tato otázka by zazněla kdykoliv by se to otevřelo. Co s tím? Neotevírat?

Hawk 15.3.2007 17:36

Re: Re: Docela by mne zajímalo

Tady nejde o otevírat x neotevírat. Otevřeno bylo již před několika lety. Víceméně nikoho to nezajímalo. Teď  zajímá

Anděla 15.3.2007 17:54

Re: Re: Re: Docela by mne zajímalo

Tak se spíš ptejte, proč to nikoho nezajímalo tehdy.

moker 15.3.2007 15:41

Komorous

Díky pane Beneši takovéto odhalení jsou velice důležitá.R^

David 15.3.2007 15:37

..ten dopis napsal Paroubek !!!

Komorous nesepsal dopis jako nevzdělaný kydač hnoje, ale jako absolvent PF UK, snažící se dostat do represivních složek totalitního režimu, které pomáhali režim držet na nohou !!! Jestli dnes děla svoji práci dobře, to já nezhodnotím, ale ptám se, když je obhajován Komorous, proč se takového zastání nedočkal třeba Kanyza a mnoho jiných, kteří na rozdíl od Komorouse byli STB zkontaktováni a neklepali fizlům na dveře s podobnými slizkými dopisy ?!? Proč neodpustit všem, Komorous jistě není jediný schopný svého druhu, ne ?!?

krtek 15.3.2007 15:54

Re: ..ten dopis napsal Paroubek !!!

No, schopný, možná. Domnívám se, že však všeho. Pro karieru je schopen mnohý udělat dost, ale Komorous je tímto usvědčen jako křivák prvé třídy. Kariera, úspěch, dobré bydlo. To je motor, který ho žene. A základ v rodině má vynikající ! Tady pan Beneš, kterého si velmi vážím pěkně ulítl. I to se někdy stává,. Nemělo by však, obzvláště jemu. Nebo, že bych se v něm mýlil ? žeby šňupal koks ? A Komorous mu ho spiklenecky podstrkoval ? Horší se mi taky zdá, že současnému ministrovi vnitra tento Komorous nevadí. Kda jsou zásady ? Nejsou jen tak náhodou křiváci oba a presidet policie jakbysmet ?  Je to bída v tom našem kraji. Ach jo !

David 15.3.2007 16:10

Re: Re: ..ten dopis napsal Paroubek !!!

Souhlasím - kde jsou zásady ?!? Jako by se vlastně nic nestalo a pro ministra vnitra to je jen bulvární záležitost, která vyčpí. A Vidím v tom taky problém nevidí, že by mu Komorousovi postoje z mládí také nebyly cizý ?  

vládík 15.3.2007 15:00

Zase jednou

R^R^R^R^R^R^R^

Sch.glosátor 15.3.2007 14:49

Víte kdo byl Reinhard Gehlen ?

Mohl by se někdo takový u nás stát  zakladatelem a vedoucím výzvědné služby ?

Výrostek 15.3.2007 17:00

Re: Víte kdo byl Reinhard Gehlen ?

Nebo takovej Vidocq. Ten by tu měl velké  problémy.

Pravá Míra 17.3.2007 22:12

Re: Víte kdo byl Reinhard Gehlen ?

samozřejmě nemohl, tak inteligentního člověka tu nemáme

Sch.nekuřák 15.3.2007 14:45

Komorous je kočka, která dobře chytá myši.

To je podstatné a ne barva jejího kožichu. Nebo v jeho případě nekožichu :-)))

Kubeš 15.3.2007 14:18

Jane Beneši

docela Vám fandím, povedlo se Vám trefit do hnízda drogově závislých. A nenechte od psaní odradit psy, stěkajícími na Měsíc.

Bokonon 15.3.2007 14:20

Re: Jane Beneši

;-D;-D;-D kristepane to není možný ;-D;-D;-D

Bokonon 15.3.2007 14:41

Re: Jane Beneši

Rozesmál jste mne tak, že vám posílám písničku abyste věděl jaké, že jsme ve skutečnosti strašlivé "hnízdo" narkomanů. ;-D;-D;-D

Eva D. 15.3.2007 20:56

Re: Jane Beneši

No, pokud se za drogu považuji kafe a sem tam dvě decky vína, máte v mém případě pravdu. Rv

Bokonon 15.3.2007 14:16

Tohle pane Beneši nikdo z nás do CV nepsal čtěte

Citováno z žádosti Komorouse do výběrové školy STB 1. správy pro rozvědčíky:

......Vyznamenaný svazák. V roce 1973-74 jsem zastával funkci např. praporečníka v PO SSM. V letech 1975-79 jsem zastával funkci revizora ZO SSM na gymnáziu Přípotoční, kde jsem byl v roce 1975 přijat také do SSM. Po nástupu na PF UK jsem byl zvolen např. pro ideologickou práci ZO SSM, dále jsem byl zvolen členem VSK FV SSM, v průběhu studia jsem byl dále vybrán do ideologické komise při CSV SSM UK, kde jsem také absolvoval večerní funkcionářskou školu MV SSM. V průběhu vojenské základní služby 1983-1984 jsem zastával funkci předsedy PV SSM. Po návratu v roce 1984 jsem nastoupil do řad SNB, kde jsem vykonával funkci předsedy ZO SSM při OS SNB Praha 9. Za tuto činnost jsem byl několikrát vyznamenán. 20. 6. 1984 jsem byl přijat za člena KSČ......

.....Rodiče jsou spolehliví. Postoje rodičů v průběhu let 1968-1969 byly pevné a zcela z pozic marxismu-leninismu. O postojích svědčí i to, že otec velel zásahovým jednotkám VB a jako jednomu z mála byla dána důvěra velitelství internacionálních vojsk.........

O dědečkovi bohužel nepíše nic pane Beneši. ;-D;-D;-D

miki 15.3.2007 14:47

Re: Tohle pane Beneši nikdo z nás do CV nepsal čtěte

je to poučné čtení a něco o něm vypovídá, ale jaký to má vliv na práci protidrogové brigády?

Dag Badman 15.3.2007 14:53

Re: Re: Tohle pane Beneši nikdo z nás do CV nepsal čtěte

třeba takový, že zločinci (předlistopadoví komunisti a příslušníci StB) by neměli být členy represivního aparátu?

miki 15.3.2007 15:03

Re: Re: Re: Tohle pane Beneši nikdo z nás do CV nepsal čtěte

dobře, tak ho kopněme do zadku, ať přejde na druhou stranu. Tam bude určitě užitečnější.

Dag Badman 15.3.2007 15:06

Re: Re: Re: Re: Tohle pane Beneši nikdo z nás do CV nepsal čtěte

neviděl bych v tom problém.

miki 15.3.2007 15:10

Re: Re: Re: Re: Re: Tohle pane Beneši nikdo z nás do CV nepsal čtěte

ale já ano. Lepší je tam, kde je na něj vidět a kde je užitečný, než naopak.

Dag Badman 15.3.2007 15:12

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tohle pane Beneši nikdo z nás do CV nepsal čtěte

takovým způsobem jsme mohli nechat pracovat celou StB a VB. Mimochodem, vy opravdu důkladně vidíte do práce protidrogového oddělení? 8-o

miki 15.3.2007 15:26

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tohle pane Beneši nikdo z nás do CV nepsal čtěte

celou určitě ne, ale dát si tu práci a vybrat schopné a loajální lidi i z řad nepřítele. Dobrý genenerál je prozíravý generál.

Mirek F. 15.3.2007 16:39

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tohle pane Beneši nikdo z nás do CV nepsal čtěte

Hezké vydírání. Když někomu nenecháme funkci ,tak přeběhne na druhou stranu?:-/