8.12.2022 | Svátek má Květoslava


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Jozka 24.8.2006 9:12

podle mne s nim mluvil dobre

A neb jako s clovekem, ktery chce pro nas pracovat. Sorry ale pryc je doba, kdy se z vladnich predstavitelu delali bohove.

A Paroubek mel bez emoci odpovidat primo na otazky. Nemel nijak davat na jevo, ze mu zrovna nejsou moc po chuti.

Misto toho jen stezi ovladal svuj vztek. Jo arogance se hodne spatne zastira...

Ben 24.8.2006 9:04

Ztráta ?

Oststně, kam se ztratil přepis diskuze ze servru ČT ?

divitel 24.8.2006 10:13

Re: Ztráta ?

Ještě se na něj dostanete přes ČT24. Na ČT1 už ale skutečně není přístupný, ale můj soft mi hlásí "nedekódovatelný formát", nikoli  "nic tam není". Nějaká pěkná vychčijáda.

Cedr 24.8.2006 9:00

Měl být odvolán druhý den

Co se vám líbí na moderátorovi, který po třetím slovu skáče do odpovědi. Jeho hrubiánství nepatří na veřejnost, panu Paroubkovi pořád náleží titul předseda vlády i přes plky hradních poradců.

Jozka 24.8.2006 9:19

Re: Měl být odvolán druhý den

osloveni pane Paroubku je dostacene az az. A vzhledem k tomu, ze tento titul neziskal v radnych volbach, ale jenom, aby vyhrabal socany z Grossovi krize, vubec bych na tom nijak nebaziroval.

Mne by se naopak libilo osloveni "Paroubku, ty tlusty arogantni prase,...

alfa27 24.8.2006 9:39

Re: Měl být odvolán druhý den

Servilnost je největším prohřeškem novináře.V BBC nebo CNN se z politiky nepárají a nedovolí jim udělat z diskuzního pořadu hlásnou troubu svých "úspěchů" A to je Blair nebo Clinton jistě větší osobností než Paroubek.Přesto by si nedovolii moderátorovi doporučovat na co a jak se ptát, natož aby pak byl dotyčný vyhozen.

Lerak 24.8.2006 10:35

Re: Měl být odvolán druhý den

Cedře, omyl. Paroubek není již předsedou vlády. Tím je Topolánek. Pokud si nevzpomínáte, připomenu vám, že Paroubek podal prezidentu demisi vlády minulý týden. Naše Ústava (a předpokládám, že ani jiná na celém světě) nezná dva premiéry. Paroubek byl prezidentem pověřen, aby odstoupivší vládu i nadále vedl (typické pověření vedením-nic víc) a to do doby jmenování vlády nové! Tož tak.

jirka.s. 24.8.2006 10:47

Re: Měl být odvolán druhý den

No, pokud benito řekne "Ty věci", tak  je vhodné ho přerušit už po dvou slovech.

Taraszátaras 24.8.2006 8:50

Ještě horší než drzý Borkův projev

byla manipulativní a nehorázná úvodní část, kterou uváděla "hosteska" (veřejnoprávní tele): namísto věcného hodnocení za pomoci statistiky a mezinárodního srovnání kdákala selpička věty typu "vláda ČSSD uvádí jako svůj úspěch..., ekonomové (kteří?) se ale domnívají, že... Tyto demagogie a nesmysly měly Paroubka rozehřát, a já jenom nechápu, proč politik nenajde odvahu říci, že takovéto nehoráznosti nebude snášet, vstát a uprostřed pořadu odejít. Jinak autor ani Borek neměli pravdu v otázce daní. Daňová kvóta za vlády ČSSD klesala a je jednou z nejnižších v Evropě, složená daňová kvóta je na průměru či mírném podprůměru EU, v letošním roce také klesne, a její růst v minulosti je způsoben tím, že výdaje na zdravotní pojištění rosstou, neboť se na něm pasou Julínkové, zubaři, lékárníci a farmaceutické firmy. Pacient z toho nevidí nic. (A tyto skupiny, které u koryta mlaskají, vytvářejí navíc "sociální neklid".)

tony 24.8.2006 9:16

Re: Ještě horší než drzý Borkův projev

hezky kokrháš kohoutku

tom 24.8.2006 9:18

Re: Ještě horší než drzý Borkův projev

Vaše nenávist ke svobodné společnosti  je očividná.Kolik vám Paroubek platí?

alfa27 24.8.2006 9:42

Re: Ještě horší než drzý Borkův projev

Ha ha,že vy děláte v Lidovém domě

Taraszátaras 24.8.2006 9:57

Re: Re: Ještě horší než drzý Borkův projev

A co takhle, vy tři horní debílci, že byste zkusili přinést vlastní názor a argumentačně mě zdrtili? Na to nemáte, protože jste evidentně pitomí, ostatně jako většina pravičáků.

Ladislav N. 24.8.2006 10:08

Re: Taraszátaras

Na blba argumenty neplatí.

Taraszátaras 24.8.2006 10:23

Re: Re: Taraszátaras

Běž se množit na politický cirkus, bývalý komunisto, zelený mozku a zloději muziky.

fr 24.8.2006 10:32

Re: Re: Re: Taraszátaras

no nevim nevim. nebudu s vama polemizovat o danovejch kvotach a zdravotnim. ale jak byste si predstavoval tu spravnou uvodni analyzu? chcete tedy, aby redaktor postupne vyjmenovaval vsechny ekonomy, kteri rikaji, ze paroubek lze? to by bylo asi na dlouho nebo ne?

Taraszátaras 24.8.2006 10:52

Re: Re: Re: Re: Taraszátaras

Ekonomové, kteří říkají, že Paroubek lže, jsou na stejné úrovni, jako většina pravicových diskutujících na Psu. Že někdo něco, říká (pan Ševčík, například) nic neznamená. Důležitá je statistika, výsledky, trendy, hodnocení nezávislých orgánů a organizací (např. EU). Jistě jste si všiml, že s těmi naši "novináři" vůbec neoperují. Pro ně je rozhodující, co někdo řekl.

jirka.s. 24.8.2006 14:41

Re: Re: Re: Re: Re: Taraszátaras

Vždyť přece sám víš, že my všichni, co tady píšeme, jsme jenom ubozí debílci, které musí poučit někdo tak vysokovzdělaný,nejvyšším k tomu přímo předurčený, no prostě někdo jako jsi ty. Buď tak laskav a předhoď nám nějaká tvá skripta, i s nějakým tím odkazem na ty statistiky, výsledky, trendy, hodnocení nezávislých orgánů a organizací (např EU). Že s nimi "novináři" neoperují, toho jsem si skutečně nevšiml, asi to budou stejní debílci jako já, že?

PROSÍM, PROSÍM PĚKNĚ, TY ODKAZY, AŤ SE VŠICHNI POUČÍME A NÁSLEDNĚ POKLONÍME TVÉ VZDĚLANOSTI!!!!

jirka.s. 24.8.2006 10:32

Re: Re: Re: Taraszátaras

Jó, abych nezapomněl, v Americe zase mlátí ty černochy.

Mard 24.8.2006 11:59

Re: Re: Re: Ještě horší než drzý Borkův projev

Tebe drtit? Tebe stačí číst!

Alda 24.8.2006 11:46

Re: Ještě horší než drzý Borkův projev

Vy jste opravdu maximální demagog. V tom výčtu kdo se na čem pase jste zapomněl např. na zdravotní sestry, lékaře (a to i ty státní), sanitářky a spoustu dalších různých zaměstnanců i na spousty různých firem napojených na zdravotnická zařízení.

Běžte se podívat na oddělení do nemocnic, pokud navštěvujete lékaře nebo nemocnici nechte si udělat u pojišťovny výpis a pak si zkuste vypustit něco o tom, zda z těch peněz do zdravotnictví pacienti nevidí nic, dokonce si i pochutnají na jídle z pojištění. Vaše zaslepenost a nenávist vůči Vámi jmenovaným skupinám a osobě Vám umožňuje maximálně vytrhnout něco z kontextu a to ještě v oblasti, které vůbec nerozumíte.

Myslíte si, že státní zaměstnanci ve zdravotnictví  dělají zadarmo, nebo že se snad peníze na jejich platy nějak zázračně vynoří odněkud z hlubin?

jirka.s. 24.8.2006 14:05

Re: Re: Ještě horší než drzý Borkův projev

Ano, Aldo, souhlasím s vámi, že  taras by se měl jít podívat na oddělení do nemocnic, ale neměla by to být kterákoliv nemocnice, ale Bohnice, nemělo by to být kterékoliv oddělení, ale speciálně u pana dr. Chocholouška a nemělo by to být hlavně dobrovolně, ale za doprovodu pánů Srstky a Husáka ve svěrací kazajce. Kdyby se moc bránil, mohlo by posléze dojít ještě k jeho případnému stomatologickému ošetření podle vyhlášek soudruha drátha.

Mard 24.8.2006 11:58

Re: Ještě horší než drzý Borkův projev

Milý příteli, i přes to, že nikomu obvykle nepřeji nic zlého, tak bych tobě osobně přál rakovinu a to, aby ti tvůj lékař řekl to co mému otci jeden lékař řekl před několika dny, že ti kvalitní a novou terapii nenasadí neboť je třeba šetřit a raději s ohledem na tvůj věk ti doporučí to nechat tak jak to je! To bych tě pak chtěl vidět ty oražový demagogu, jak bys chválil ty socanský šmejdy, co myslí jen na sebe a své koryta a ne na běžné lidi! Ty jsi je ubohá nula s levicovými názory, která by chtěla parazitovat na schopnějších a jsi plný závisti a zloby na ostatní úspěšné lidi.

Karel Novák 24.8.2006 12:43

Re: Ještě horší než drzý Borkův projev

nedelam v lidovem dome, ale tohle je pravda, takoveto argumenty musite nejak zdrojovat, nikoliv s nimi zachazet jako se zjevenou pravdou, nemuzete prece rikat, ze ekonomove nesouhlasi s ..., kdyz byste asi nasli ekonomy, kteri s timto souhlasi, kdyby to bylo trosku profesionalnejsi, tak by tam bylo, ze ekonom sevcik: ..., najdete si na britskych listech rozhovor BBC s Tony Blairem, abyste videli, jak vypada tvrdy, vzdelany a korektni novinar, ktery neuroticky neskace z tematu na tema, takze se nic nemuzete dozvedet, jenom to, ze si nekdo udelal ramena na odchazejiciho ! premiera, ti z BBC takhle pristupuji k soucasnemu!!! premierovi

pivař 24.8.2006 13:33

Re: Ještě horší než drzý Borkův projev

"Ještě horší než drzý Borkův projev " je čtení vašeho příspěvku. Buď žijete v jiné zemi než já, nebo potřebujete sundat růžové brýle. Všechny dluhy, které ČSSD dělá budeme muset zaplatit my nebo naše děti.

M. Zima 24.8.2006 7:53

Pane Klíč, musím Vám odporovat alespoň

v jednom zásadním bodě. ČT již dávno není veřejnoprávní a Janečkovi a spol. je nutné přiznat v tomto bodě jistou férovost za to, že se pojmu "veřejnoprávní" konsekventně vyhýbají a blábolí o "veřejné službě". Tedy jinak řečeno o "hlásné troubě pro veřejnost", neboli o státní TV.

Jako "státní" ČT také provozují a to znamená, že nejenom zlikvidovali pořady jako NaHraně, .. a že bezostyšně preferují Moravcovskou servilitu a infantilnost, ..., ale že koncepčně některé žánry a témata jednoduše nepřipustí. Markantně vidět je to na přístupu ke komunismu, kde je kadence kritických příspěvků starostlivě dávkována podle toho, co politika dovolí a kde ČT např. konsekventně  zfalšovává roli médií v Pražském Jaru, ignoruje skutečná systémová svinstva při tématech jako Pražské povstání, Španěláci, ... a omezuje se na jevy, které komunisté již tradičně řešili jako selhání jednotlivce ve vlastních řadách. Dělají to m.j. kvůli image toho Vámi zmíněného Klause, který využil situace a zatáhl své chlebodárce dále na Hrad a který BTW představuje další nulu ve scénáři. Mlčí, jako president mlčí k totálnímu desastru a rejdění idiotů Šámalova typu na mediální scéně. V demokracii nemožné.

michalj 24.8.2006 7:09

Sohlasím s autorem článku

Jarda 24.8.2006 6:41

Podezřelý konec moderátora Borka

Myslím že za pozornost stojí i závěr diskuse, kdy se redaktor Borek zeptal co přeje novozvolenému premiérovi Topolánkovi. Jeho odpověď je téměř neuvěřitelná.

Jozka 24.8.2006 9:05

Re: Podezřelý konec moderátora Borka

Co byste taky od nasraneho Paroubka cekal, ze.

Pavel 24.8.2006 4:54

Znovu jsem se podíval na záznam vysílání

Opětovně jsem v něm neshledal nic urážlivého ze strany moderátora. Vycítil jsem pouze určitou ostražitost, aby nenechal pana Paroubka rozvíjet neplodné výroky, jak mívá dle mého názoru ve zvyku v případech, kdy se mu nelíbí položená otázka, na kterou nechce nebo nemůže odpovědět.