7.12.2022 | Svátek má Ambrož, Benjamin


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
cc 24.8.2006 14:30

Re: Borek byl špatný moderátor

nesmysl

mariik 25.8.2006 12:43

Re: Re: Borek byl špatný moderátor

Proč? Zkuste alespoň jeden argument?

jirka.s. 24.8.2006 15:02

Re: Borek byl špatný moderátor

Nepokládám se ani za mák být kompetentem v hodnocení výkonu kteréhokoliv "moderátora". Ale jeví se mi už trochu, říkejme tomu "zvláštním", že moderátoři či novináři (Šíma, Cibulka, Borek) končí vždy ausgerechnet po "styku" s naším nejvyšším,  nejvyšší milosti určeným, trojjedinným "................" (netroufám si ho nazvat, zrovna tak jako muslimové toho svého),případně po zmínce o něm. Ještě jsem neslyšel o žádném novináři, který by skončil po rozhovoru s Topolánkem, Langrem, Tlustým,dokonce ani s Kalouskem nebo Bursíkem.

I kdybych byl nakrásně nakloněn oficiální verzi přátel z Lihového domu, že se absolutně nejedná o nějaký politický tlak, tak mi na patře stále zůstává taková zvláštní, po zkvašených třešních páchnoucí pachuť. Vám snad ne?

mariik 25.8.2006 12:42

Re: Re: Borek byl špatný moderátor

Zrušení pořadu Bez obalu a odvolání Aleše Cibulky z jednoho z pořadů Radiožurnálu mi pravda připadá více než podivné. Bez obalu byl perfektní satirický pořad plný zajímavých, vtipných a mnohdy i originálních komentářů a Aleš Cibulka je profesionál, který může být na své moderování pyšný.

A právě to jsou důvody, proč oba případy nesrovnám s vyhazovem Davida Borka. Pan Borek dělal Události, komentáře špatně, choval se jako nevychovaný křupan, který se na svá vystoupení ani neumí připravit. A to nesoudím podle jednoho rozhovoru s Paroubkem. Zkuste se podívat na některé debaty se zástupci politických stran před volbami, které probíhaly v Událostech, komentářích večer co večer (a je jedno, zda šlo o levicové, pravicové nebo extremistické strany). Trapné! 

Faust 26.8.2006 21:34

Re: Borek byl špatný moderátor

Takhle uz jsem se dlouho nezasmal.... Ten blb si mysli, ze procento je neco jineho nez "procetni bod" :-))))

mariik 28.8.2006 9:16

Re: Re: Borek byl špatný moderátor

Směju se já, ale hlouposti a neznalosti pisatele Fausta. Procento a procentní bod je samozřejmě velký rozdíl. Zkuste se zamyslet nad jednoduchým příkladem. Představte si, že nezaměstnanost je 10 % - v absolutním vyjádření 100 000 nezaměstnaných z 1 000 000 ekonomicky aktivních. Pokud nezaměstnanost vzroste na 11 %, vzroste o jeden procentní bod, nikoliv o procento. A to jednoduše proto, že nyní je nezaměstnaných 110 000, což z původního základu 100 000 dává nárůst nikoliv o procento, ale o 10 %. Takže nezaměstnanost vzrostla o procentní bod a zároveň o 10 procent. Chápete?

Petr 24.8.2006 12:11

Opět normalizace v ČT ???

Zdá se, tak zvaně veřejnoprávní televize se chová jako za dob hluboké normalizace, od redaktorů se vyžaduje naprostá servilnost k arogantním politikům, kteří musí mít pravdu ať říkají jakékoli nesmysly.Nevidím tedy důvod proč bych měl platit televizní poplatky za propagandistickou televizi, oslavující kolotočáře a muslimské fašisty.

Petr 24.8.2006 12:03

Opět normalizace ?

Pavel 24.8.2006 11:45

Víte, už jsem nechtěl ani reagovat......

protože se to dalo při přizdilství vedení České televize za poslední 16 měsíců očekávát, že tento moderátot skončí. Větší problém je, že v tuto chvíli není kvalitní moderátor v televizi, včetně opěvovaného Moravce, ale kam ten klesl je lepší nepřipomínat) Co mně jednoznačně vadí je v zásadě nepřipravenost moderátora na diskuzi, případně špatně vedená diskuze.

vladimir 24.8.2006 11:37

Paroubkoprávní televize

ČT už dávno není veřejnoprávní televize, ale paroubkoprávní t. Kde jsou hrdinové televizní stávky r. 2000.

Karel 24.8.2006 11:30

Přiblblej Šámal

Šámal je zesranej z Pablbka a bojí se o koryto.(Y)

Montér 24.8.2006 11:18

Není náhoda, že jsou novináři

vyhazováni jen za této vlády a tohoto bývalého tzv. premiéra paroubka-on zde znovu zavádí normalizační metody a jako tenkrát nemusí soudruh ani nic nařizovat-oni uctiví služebníci (takto s. Šámal)vše udělají aktivně sami-totiž vyhodí slušného a pravdivého člověka.

s ksčssd na věčné časy a nikdy jinak - amen

Saša 24.8.2006 11:06

Je dobře, že pan Borek byl vyakčněn.

Aspoň všichni lépe vidí, jak je Paroubek nebezpečný a kam všude jeho mafie dosáhne a poučí se z toho.

Kantor 24.8.2006 10:39

Borec Borek zkrátka nedokázal rozdýchat,

že se mám líp, než před osmi lety.Jeho urputná snaha tento fakt bagatelizovat byla tak značná, že ztratil i ten malý nadhled, který by měl mít každý novinář ve VP TV.

Lerak 24.8.2006 10:28

Šamalova

vizáž odpovídá jeho intelektu. Něco na hranici mezi opicí a člověkem.

jirka.s. 24.8.2006 10:35

Re: Šamalova

Nechtěl bys nám pomoci se svým druhovým zařazením a vyjevit se nám zde na Psu v celé své kráse?

Luděk 24.8.2006 10:24

Moderátorský poděs

Základem každé smysluplné diskuze je dialog,ve kterém každá strana může přednést svůj názor a pohled na věc.Moderátor Borek žádný dialog nedopustil,nenechal Paroubka dokončit žádnou větu,choval se naprosto neprofesionálně,nemluvě o jeho arogantním vystupování vůči odstupujícímu předsedovi vlády.Borek se chtěl dobře zapsat u nově nastupujících vládců a získat post lukrativního moderátora,až ODS plně ovládne ČT.Někteří militantní odsáci teď roní slzy nad umlčením mladého novinářského talentu.Jak by asi řvali,kdyby se tento moderátorský poděs takto choval k Topolánkovi,Tlustému nebo Langerovi.

divitel 24.8.2006 10:38

Re: Moderátorský poděs

Váš omyl je, že šlo, resp. mělo jít o diskusi. Televizní rozhovor není diskuse. Diskuse slouží ke střetu a tříbení názorů prostřednictvím argumentů. Na to se Vám v TV každý divák vykašle. TV rozhovor s politikem je výslech. A pokud moderátor připustí, aby mu politik z otázek unikal a oslavoval se, pak to není výslech, ale neplacená volební kampaň.

Hana 24.8.2006 11:10

Re: Re: Moderátorský poděs

Přesně tak !

Pavel 24.8.2006 11:47

Re: Moderátorský poděs

Toto může napsat jen člověk, který by se takto choval. Ostatní tyhle Vaše závěry přivádí v úžas. Zapoměl jste se schovat ještě za pracujíví lid.

Mard 24.8.2006 11:50

Re: Moderátorský poděs

Rudý duševní chudáku, ty si myslíš že kdyby se nějaký moderátor choval servilně k Langerovi, že bych jej nekritizoval? Nesuď podle sebe a své rodiny laskavě mě! Ve zprávách není čas na diskuzi, tam mají místo dotazy a odpovědi a pokud tázaný se vyhýbá odpovědi, tak je třeba jej donutit. Ty vycházíš ze zkušeností z ruské státní televize asi, kde moderátoři předem dostávají od politiků otázky ne které se můžeou zeptat. Tak tohle mě jako diváka nezajímá. Já chci vědět co si Paroubek ve skutečnosti myslí a to řekne jen pod tlakem, ne když má čas vykládat od nějakých zavádějících blbostech. To že to je bejvalej předseda vlády, tedy námi placený sluha, který má řádně spravovat tenhle stát, je zejména důvod, proč by měl pořádně vysvětlit co a jak a proč dělal!

Ladislav N. 24.8.2006 10:18

Co si budeme namlouvat, Borek nebyl schopen čelit Paroubkovým blábolům, ...

... přestože měl několikrát příležitost nechat smažit se blábolícího Paroubka ve vlastní šťávě použitím ekonomických znalostí. Místo toho přeskakoval z tématu na téma, všechno jenom povrchně. Na to, že se jedná o člena ekonomické redakce ČT, byl jeho výkon velmi slabý. Paroubkův ovšem taky. Převést neschopného moderátora ČT na práci, kde nemůže tolik škodit (?), je každopádně mnohem jednodušší, než poslat k čertu neschopného Paroubka.

Inu, to je ten známý rozdíl mezi pánem a kmánem... ;-)

Taraszátaras 24.8.2006 10:25

Re: Co si budeme namlouvat, Borek nebyl schopen čelit Paroubkovým blábolům, ...

Zatímco vy jako  bývalý komunista a zelený mozek jste se dnes vypracoval na kmána, sociálně potřebného votroubka, nemakačenka a zloděje hudebních děl.

jirka.s. 24.8.2006 10:40

Re: Re: Co si budeme namlouvat, Borek nebyl schopen čelit Paroubkovým blábolům, ...

Abych nezapomněl. V té Americe ty černochy mlátí pořád.

Taraszátaras 24.8.2006 10:48

Re: Re: Re: Co si budeme namlouvat, Borek nebyl schopen čelit Paroubkovým blábolům, ...

A vůl zůstane volem a pařez pařezem. S tím nikdo nic nenadělá.

Mard 24.8.2006 11:51

Re: Re: Re: Re: Co si budeme namlouvat, Borek nebyl schopen čelit Paroubkovým blábolům, ...

To je fakt, ty jsi toho prima důkazem!

jirka.s. 24.8.2006 13:51

Re: Re: Re: Re: Co si budeme namlouvat, Borek nebyl schopen čelit Paroubkovým blábolům, ...

Něco čerstvějšího, míň zasmrádlého bys tam neměl? Nebo ti zas mám udělat statistiku jako včera?

divitel 24.8.2006 10:17

Co mohu udělat pro Borka?

Ten vyhazov je sprosťárna.

Já jsem byl navýsost spokojen. Konečně novinář. Konečně se někdo ptal na to, co mne zajímá a přiměl Paroubka k odpovědi a nenechal ho pronášet oslavné tirády na svou osobu. Kdysi to uměl Moravec, ale taky dostal přes prsty.

Jozka 24.8.2006 9:33

podle mne s nim mluvil dobre

A neb jako s clovekem, ktery chce pro nas pracovat. Sorry ale pryc je doba, kdy se z vladnich predstavitelu delali bohove.

A Paroubek mel bez emoci odpovidat primo na otazky. Nemel nijak davat na jevo, ze mu zrovna nejsou moc po chuti.

Misto toho jen stezi ovladal svuj vztek. Jo arogance se hodne spatne zastira...

tony 24.8.2006 9:17

konec paroubka

Co kdyby se odvolal Paroubek za nezvládnutí rozhovoru?