8.12.2022 | Svátek má Květoslava


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
ll 24.8.2006 8:22

Re: Znovu jsem se podíval na záznam vysílání

Kde je celý záznam rozhovoru. Ne jen první část a "plazma".

Honza 24.8.2006 9:26

Re: Re: Znovu jsem se podíval na záznam vysílání

Konec rozhovoru a odchod P. ze studia je velmi zajímavý. Ale musíte si pustit celý pořad, v parciální volbě není. (A proč?) 

Aaa 24.8.2006 4:41

K článku pana KLíče

Vážený pane Klíči, nevím, jestli vůbec má smysl přesvědčovat o čemkoli člověka s vymytým mozkem. Není divu, že sympatizujete s redaktorem Borkem, stejně jako on máte okolní svět pouze na potvrzování svých vlastních názorů.

Mimochodem: vy si opravdu myslíte, že si čestný předseda ODS před soudem, vyšetřujícím aféry ve financování této strany, nemohl na nic vzpomenout? A člověk s takto nedostatečnou pamětí nám teď dělá prezidenta. Není to důvod k poplašné zprávě?

alfa27 24.8.2006 9:51

Re: K článku pana KLíče

Váš příspěvek má v jednom pravdu.S lidmi s vymytým mozkem nemá cenu diskutovat.

jirka.s. 24.8.2006 10:51

Re: K článku pana KLíče

A bebebe by k mání nebylo?

spaldings 24.8.2006 4:19

Je to trapná záležitost

Šámal je přizdisráč, jeho nadřízení pak ještě větší. Faktem ale je, že většina moderátorů má jakýsi hysterický projev, nenechá doříci větu aby vzápětí položili zcela zbytečnou a nezajímavou otázku.

Mišák 24.8.2006 3:02

Kdo byl arogantní a neprofesionální?

Moderátor Událostí má velmi málo času na to, aby z hosta dostal co nejvíce informací. Host JP to velmi dobře ví, je v TV pečený vařený! Jak má ale moderátor reagovat na arogantního namyšleného žvanila, který navíc není schopen vysoukat kloudnou větu a místo konkrétních odpovědí se rozkecává jako v putyce, kde je do zavíračky spousta času. Borek neměl na vrkání s Paroubkem hodinu jako Moravec, proto to skákání do planých žvástů. Paroubek navíc vědomě lhal, mlžil a pokoušel se Borka sekýrovat. Každý si to může na ČT přehrát, ti kdo mají delší vedení raději několikrát. A k podivnostem vedení ČT? Cibulka (včas!) neskočil do řečí Přenosilové (o Paroubkovi) - odvolán, Borek skočil do řečí Paroubkovi - odvolán. A k Paroubkovu překotnému úprku - už chybělo jen jeho oblíbené "choval jste se ke mně jako hovado"...

Aaa 24.8.2006 4:43

Re: Kdo byl arogantní a neprofesionální?

Ty jsi, Myšáku, ale trouba, viď? Zaplaťpámbu, že si ty i tobě podobní můžete tyhle nenávistné emoce odreagovávat leda někde v hospodě.

hejhula 24.8.2006 8:37

Re: Re: Kdo byl arogantní a neprofesionální?

Tvůj nick zřejmě koresponduje s tvou úrovní schopnosti projevu. "Aaa" R^

jirka.s. 24.8.2006 10:54

Re: Re: Kdo byl arogantní a neprofesionální?

Bééé, bééé, bééé. (Y);-€(Y)

Kvetla 24.8.2006 1:22

I když Duceho nemáme rádi,nevychovanost,nezdvořilost a nedostatek slušného vychování nepatří na veřejnost.

Odkázat někoho i do temných míst lze přeci elegantně,zdvořile ba i vtipně,jem by musel být PT moderátor skutečně vyzrálý novinář ,znalý světa běhu, a ne se předvádět se slovníkem dnes rádobymoderní mluvy rychlekvašených mediálních rádobycelebrit.A nedělejme z toho nic mimořádného.Většina z nás si jistě někdy ve své mladické nerozvážnosti a a namyšlenosti také někdy "naběhla",kdž jsme se učili pokoře..Jenom to bylo zpravidla v soukromí, neměli jsme tu šanci presentovat se na veřejnosti.;-D

jirka.s. 24.8.2006 10:59

Re: I když Duceho nemáme rádi,nevychovanost,nezdvořilost a nedostatek slušného vychování nepatří na veřejnost.

Nevychovanost, nezdvořilost a nedostatek slušného vychování nepatří na veřejnost. Správně. Tak proč se nám ale veřejně exhibuje před miliony diváků něco takového jako je Luparoubenko? Nebo mi snad chcete namluvit, že právě on není  extraktem výše uvedených vlastností?

Vlali 24.8.2006 0:21

zapomněl jste na Klause

On to není jen Paroubek, ale (jak snadno se zapomíná) paní Tachecí byla odejít za to, že se zeptala pana Rudlovčáka na krádež peněz z fondu s laskavým svolením právě pana Rudlovčáka. Druhý den se Vašík zmínil o nevhodném chování (Tachecí) vůči "jednomu z nejlepších náměstků ministra financí" a do týdne byla Tachecí pryč. Inu diktátorské manýry na obou stranách politického spektra.

ir 24.8.2006 0:57

Re: zapomněl jste na Klause

Paní Tachecí byla odejita po té, kdy nebyla schopna komunikovat  v angličtině s litevským státníkem po výpadku překladu. Větší trapas v přímém přenosu do té doby snad nebyl.

Vlali 24.8.2006 1:33

Re: Re: zapomněl jste na Klause

To je lež. Pokud to nevíte prosím. Pokud to víte jste skunk.

spaldings 24.8.2006 4:20

Re: Re: Re: zapomněl jste na Klause

on to musí vědět, on ji na přání litevského státníka odvolával.

Vlali 24.8.2006 7:04

Re: Re: Re: Re: zapomněl jste na Klause

;-D

pryl 25.8.2006 13:55

Konec Borka

Nemohu najít ten duel Borek x Paroubek ani na ČT24. Pokud ho někdo máte, prosím, zkopírujte jej sem. Děkuji. Bohužel jsem o něj přišla.