19.5.2024 | Svátek má Ivo


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
jensina1 2.1.2008 11:26

Pořádkumilovní sousedi

Copak si nevzpomínate na skládky odpadu, který sem vozili ti pořádkumilovní němci, aby měli doma uklizeno.

olaf 2.1.2008 11:22

Moc vám děkuji

Tak decentně bych pana Doleschala do pr.... nedokázal poslat. I když tam s tím svým kálení do "vlastního" hnízda patří již dávno patří. Žádná rozumná kultura si totiž tak často nesype na hlavu fekálie před celým světem a popisuje se v nejhorších barvách.

Také bych mohl vyprávět o tom jak mne okradli v Itálii, nebo jak se mne párkrát pokusili obrat (prodavači) ve Vídni, ale nebudu zdržovat.

Adolf 2.1.2008 11:26

Re: Moc vám děkuji

Asi vubec nevis o co tu jde.

Ludva 2.1.2008 11:19

Autor mě přesvědčil, že

Češi nekradou, netunelují podniky, banky, nepodvádějí, nevraždí, včetně vražd rodičů dětmi a dětí rodičemi, a že jsou na silnicích těmi nejohleduplnějšími řidiči z EU. A pokud ano, tak jsme prý v normě.

Yaroukh 2.1.2008 13:51

Re: Autor mě přesvědčil, že

Tak to seš, milej Ludvo, asi trochu na-šrot. Nic z toho, co sem tlačíš, ty kašpare, totiž v článku není.

Ludva 2.1.2008 14:41

Re: Re: Autor mě přesvědčil, že

Milý Yaroukhu, celý článek je o tom, že jsme s poctivostí v normě. Já to prostě vidím jinak a za tím si stojím. Jsme jeden z nejzlodějštějších států.

RL 2.1.2008 14:54

Re: Re: Re: Autor mě přesvědčil, že

spíš nejpesimističtějších. Všichni to tu vidíme příliš černě. Přitom problémy jsou všude. Jen se s nima nikdo nevytahuje.

yaroukh 2.1.2008 19:41

Re: Re: Re: Autor mě přesvědčil, že

"Autor mě přesvědčil, že Češi nekradou, netunelují podniky, banky, nepodvádějí, nevraždí, včetně

vražd rodičů dětmi a dětí rodičemi, a že jsou na silnicích těmi

nejohleduplnějšími řidiči z EU."

O ničem takovém se nikoho autor přesvědčovat nesnaží; což je v rozporu s tím, co jsi vypotil. Tak moc se snažíš upoutat pozornost, až z tebe lezou nepravdy.

RL 2.1.2008 14:52

Re: Autor mě přesvědčil, že

A v němci, rakušané a další to snad nedělají?? Autor se snažil říci, jen že nejsme o nic horší než ostatní. V Německu se například ve školách střílí....v Rakousku může někdo držet někoho v zajetí x let....atd....prostě všude jsou lumpové, ale to neznamená, že se to má říkat o celém národě. Jak se asi cití slušný člověk, když na něho koukají skrz prsty zná téměř každý. A proč, proč někdo říká, že češi kradou i když já jsme čech a nekradu.

alimat 2.1.2008 15:39

Re: Re: Autor mě přesvědčil, že

Moje řeč. Dík

darny 2.1.2008 11:07

1

Tak dnes je to první článek na NP, který je pravdivý a stojí za to.

K@rel 2.1.2008 10:44

Zapomněli jste jěště na to jak jsou Češi strašně nepořádní.

Ten neskutečný svinčík v příkopech kolem našich silnic k západním hranicím a ty tuny svinstva v opuštěných chlévech. Hrozné.

Jen je divné, že obaly mají jen německé nápisy.

Esmerald 2.1.2008 10:54

Re: Zapomněli jste jěště na to jak jsou Češi strašně nepořádní.

".....obaly mají jen německé nápisy ", ale české ( a možná i ruské ) gaunery, kterým čistota prostředí ani peněz nedělá žádné výčitky svědomí, starosti a vrásky. Stát vše uklidí na naše náklady, takže by bylo hospodárnější těmto gaunerům ty peníze poslat rovnou, před jakýmkoliv dovozem svinstva jako výpalné, aby nás " ochránili " před gaunery "chránili". 

Bubik 2.1.2008 11:02

Re: Re: Zapomněli jste jěště na to jak jsou Češi strašně nepořádní.

Esmeralde znovu a pro Vás pomalu:

ta malá svinstva s německými obaly tady vysypávají Němci. Šup s pytlem svinstva do Sudet a do příkopu. Ovšem Češi jim v tom často věrně sekundují svinstvem s českými obaly.

Ta velká svinstva v tunách sem taky dodávají Němci. Za pomoci českých vykuků....

ok 2.1.2008 11:14

Re: Re: Re: Zapomněli jste jěště na to jak jsou Češi strašně nepořádní.

To je kec. Za ten neuvěřitelný ostudný bordel v Sudetech můžou v 99% procentech Češi. Tak tu prosím nelžete.

Adolf 2.1.2008 11:16

Re: Re: Re: Zapomněli jste jěště na to jak jsou Češi strašně nepořádní.

Na co si tu hrajes ty komunisticky dobytku....

Esmerald 2.1.2008 16:02

Re: Re: Re: Zapomněli jste jěště na to jak jsou Češi strašně nepořádní.

To je totéž, co říkám já, takže mi to nemusíte recitovat pomalu, ale p.o.m.a.l.u. čtěte. Nesvádějte VŠECHNO na Němce a jeďte se podívat třeba na cesty u Hořovic. Tam Němci nejezdí, nemají proč, ale jezdí tam stejná česká pakáž jako na cestě, která vede třeba z Litně do Sinař. Kouzelný kraj, rád tam jezdím "jen tak", ale lesíky jsou plné svinstva, starých praček, pneumatik, baterií a nedivil bych se tam najít nějakou "mrtvou tetičku v koberci" jak říkával Horníček. Ta malá svinstva jsou od Čechů, ta velká i od Němců s pomocí českých gaunerů.  

Pišta 2.1.2008 11:15

Re: Zapomněli jste jěště na to jak jsou Češi strašně nepořádní.

A že peníze za ty tuny v chlévech skončily v českých kapsách, to je také divné?

Cricket 2.1.2008 14:27

Re: Zapomněli jste jěště na to jak jsou Češi strašně nepořádní.

Ten binec je všude, všude po příkopách pytle s odpadem. A jak to vzniká?? Uvedu příklad. Jeden nejmenovaný chudý opavský důchodce jezdí do Jeseníků svým levným autem na svoji chudou chatičku, kde svým nemožně chudým způsobem produkuje svůj chudobný odpad. Ten dá do plastového pytle, a po cestě domů jej vyšloupne v lese u cesty. Proč by si taky zasíral les u chaty, kam chodí na houby. Jak se ale ten chudý důchodce rozčílí, když po něm obec chce, aby si platil popelnici, nebo, po jeho bohatých protestech s poukazem na jeho chudobu, alespoň společně s dalšími podobnými kontejner. Takových je hafol. Jen si to sami vypozorujte.

Tomáš 2.1.2008 10:40

FAKTA

Potvrzuji, že se krade všude stejně. Jako člen managementu mezinárodního obchodního řetězce jsem měl přístup k číslům a vím, že ztráty způsobené krádežemi byly prakticky stejné v Rakousku, Německu a i u nás. Ověřil jsem si to také u kolegů z Baumax.

cipísek 2.1.2008 10:24

A co se na to podívat trochu z jiné strany

V Česku se v obchodech krade.Podle statistiky hodně.Dobře,beru na vědomí.Ale nejsme NÁHODOU současně země,dost navštěvovaná turisty (z těch spořádanějších tou "nižší příjmovou skupinou") ? A to včetně tak zvaných "Knedelturistů" (není asi nutno překládat) - ostatně jednoho takového jsem jako zákazník v obchodě drapnul za pazouru,zrovna když cpal do kapsy balík látkových kapesníků .

jensina1 2.1.2008 10:23

Víme kdo nám zvýšuje průměr

Okradli mě, přepadli i mě.Byli to občané, kteří se hlásí k ćeskému občanství. Kam by šli, vždyď tady v česku mají tak příznivé podmínky. Všichni víme kdo se podílí na těch procentech krádeži. Najděte mi rodinu, která neměla s těmito našimi spoluobčany problémy, která rodina nebyla okradena. Co s tím, češi nejsou zlodějský národ, uráží to mě i všechny slušné lidi. Češi jsou blebejci, nemají hrdost ani pokoru, nechají si líbit cokoliv. Písalkové se nezastaví před ničím, každá pomluva je dobrá, nakydají hnůj do vlastního hnízda, za mrský peníz. Jsme mali, slabí zloději, a ještě bůhví co, někteří už tomu uvěřili a rozkřikuji to do celého světa.Kdo nekrade, ať vystoupí z řady, všichni vystoupí i ti co kradou. Pane Vlku, děkuji za Vaše rozhořčení, i já to tak cítím

Adolf 2.1.2008 10:21

Neurážejte Čechy........................

Český národ se vyznačuje tím, že rád odpouští udavačům a práskačům, fandí zlodějům a vrahům, a lidem s úchylkami – je to takový „lidský“ národ, národ který má pochopení a soucit...........>-

ok 2.1.2008 10:08

to se říkalo už za třicetileté války

To, že Češi kradou, se říkalo už za třicetileté války!!Přečtěte si skvělou knihu Simplissimus. Otázka je, jestli je to pravda nebo jen "sebedefinice" Němců, kteří jsou přece lepší než všichni kolem.

Ovšem když uvážíme chování Čechů ve finských chatách, kde zneužívají vybavení určené pro záchranu života, není co dodat.

sinra 2.1.2008 11:07

Re: to se říkalo už za třicetileté války

Zneužívání finských chat pro případy nouze není zase jen český problém jak se zase v českých novinách prezentovalo. Týká se to Němců, Poláků,Rusů.... Spíš to zase připomíná téma článku - házení špíny  na sebe - Čechy

ok 2.1.2008 11:23

Re: Re: to se říkalo už za třicetileté války

No nevím, já jsem mnohokrát v cizině zažil Ćechy, kteří ignorovali běžná pravidla "nekrást, nedělat bordel, neřvat, respektovat jiné".

ZW 2.1.2008 11:48

Re: Re: Re: to se říkalo už za třicetileté války

Když se kdekoliv v Evropě zeptáte, který národ se doma chová jako ukázněné puťky, ale v cizině jako hluční hulváti, myslíte, že uvedou Čechy? Já bych tipoval spíš jinou zemi, ale nebudu ji jmenovat, aby se naši západní sousedé neurazili.

emil 2.1.2008 13:10

Re: to se říkalo už za třicetileté války

Opravdu za 30. leté války se říkalo, že Češi kradou ? Jak je možné, že v té době nejlepší díla z celé Evropy se objevila ve Švédsku ? Kolik našich památek je stále ve Stokholmu a švédských muzeích ? Že by je Češi ukradli pro Švédy ? Asi si musíte trochu udělat pořádek v tom, co napíšete.

ok 2.1.2008 13:24

Re: Re: to se říkalo už za třicetileté války

Emile, přečtěte si tu výše uvedenou knihu sepsanou skutečným účastníkem třicetileté války. Skutečně se v ní píše, že Češi kradou. Nevím ovšem, jestli to tak skutečně bylo. Třeba to byla jen pomluva.

Možná, že tu knihu o Simplissimovi čtou už generace Němců, a tu pomluvu o Češích mají právě z této jinak velmi pěkné a zábavné nihy.

Pišta 2.1.2008 14:08

Re: Re: to se říkalo už za třicetileté války

Co to kecáš?Švédové nas přece přišli osvobodit od zločinců Habsburků. A pozval je sám J.A.Komenský. To ti ve škole neřekli?