17.5.2024 | Svátek má Aneta


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Ladislav N. 28.12.2005 4:54

Závistivci se předvádějí...

Co je na přebírání osvědčených postupů "nemravného"?
VL 28.12.2005 7:44

Re: Závistivci se předvádějí...

To, že na takovéhle osvědčené postupy se obvykle kupuje licence od původního autora.
Koloděj 28.12.2005 15:28

Re: Re: Závistivci se předvádějí...

Aby se dala koupit licence, musí to být napřed někde zaregistrováno. Jenže ony ty příslušné úřady nezaregistrují jen tak kde co, napřed na tom musí být něco opravdu inovativního. Co je tak inovativního na pořadu, kde si moderátor pozve dva až tři hosty a diskutují o žhavých tématech?
jeff 28.12.2005 13:01

Re: Závistivci se předvádějí...

Ladislave vůbec nic. Je to v naprostém pořádku stejně tak, jako když si kopíruješ CD, SW nebo DVD. Obdobně si můžeš bez souhlasu autora vydat jeho knížku, nebo do své diplomky opsat cokoliv. Fakt, věř mi.
Ladislav N. 28.12.2005 22:40

Re: Re: Závistivci se předvádějí...

Na pohovku, stůl, stojánek a pozvané hosty je snad někde nějaký Copyright? Pokud ano, ověřil jste si, že ČT onen Copyright porušuje? Ne? Pak to udělejte! ;-)
Hovorka 28.12.2005 1:16

Protože jsem zlobil,

tak mi Ježíšek nesplnil moje přání, ať toho Štěpánka vezme čert  :-(
ziralek 28.12.2005 1:24

Re: Protože jsem zlobil,

koukej se polepsit at uz je od stekanka pokoj.
Jezisek 28.12.2005 8:28

Re: Protože jsem zlobil,

To je trest myho tatky za to, ze misto v NEJ verite na modryho ptaka! Za trest mate certa stepanka... :)
ziralek 28.12.2005 15:40

Re: Re: Protože jsem zlobil,

nedejmarxi.
Láďa 28.12.2005 1:05

pořad dělá moderátor

jak už tady řekl jeden z předřečníků, ten pořad stojí a padá s moderátorem. Je úplně jedno, jestli někdo sedí na gauči zleva či zprava a co je vzadu na stěně. V tom se může šťourat jenom autor článku. Na pořad se dívám, protože Jan Kraus má perfektní pohotové reakce, které mu můžou ostatní moderátoři jen závidět. Je mi úplně jedno, jestli studio vypadá jako v Americe nebo třeba na Papui - Nové Guinei.
Bulvar Trinacty 28.12.2005 1:04

Ja bych nerekl, ze se Kraus stavi do pozice

moralniho arbitera. Spis ma dar na to, ze dokaze poukazat na blby, kteri sami predvedou, ze blby jsou, aniz on by musel vyslovit, ze jsou blby.
A kdyz pred vegetarianem vytahl uzene koleno, jehoz kusy pak na vidlicce pres hosty posilal panu ministrovi, ktery mu to zobal z ruky a jeste si stezoval, ze tam misto vody nema k piti neco zajimavejsiho, nemelo to chybu!
ziralek 28.12.2005 0:50

krade stepanek?

kde mam furt na ten zasyp brat? vite vy vubec stekanku co to dneska stoji. asi na vas zacnu soudne vymahat nahradu skody.jen jsem koutkem oka zahlid vas clanek zase jsem se osypal.
Honza 28.12.2005 12:18

Re: krade stepanek?

To je ale váš problém, zirálku a ne problém pana Štěpánka.  To máte holt smůlu, a na to jsou Bohnice
ziralek 29.12.2005 16:20

Re: Re: krade stepanek?

ja chodim do Dobran a co v Bohnicich, dobry?
Pavel Kolberk 28.12.2005 0:49

Křivé obvinění

Jeste maly dodatek, ale pan Stepanek, byt s otaznkem, obvinil obcana Krause z kradeze. A na to jsou jiz paragrafy, konkretne § 174 Tr.zak., kde se v prvnim odstavci pravi: 1/ Kdo jineho lzive obvini z trestneho cinu v umyslu privodit jeho trestni stihani, bude potrestan odnetim svobody az na tri leta. 2/ Odnetim svobody na tri leta az osm let bude pachatel potrestan, zpusobi-li cinem uvedenym v odstavci 1 znacnou skodu nebo jiny zvlast zavazny nasledek.
Tomáš Kubín 28.12.2005 4:31

Re: Křivé obvinění

To snad není možné ....
Ladislav N. 28.12.2005 5:00

Re: Křivé obvinění

Takováhle mediální obvinění jsou Štěpánkovo - Goebbelsovskou "specialitou". Občas se někdo naštve a donutí bezectného Štěpánka soudním rozhodnutím k omluvě. Ten se otřepe a jede dál. Grázl Štěpánek...
jakovy 28.12.2005 10:48

To Ladislav N., to je jiný formát než Štěpánek.

Pouhý hajzlík ve službách ČT.   Ale srdce bije  pro peníze.
Lojza 28.12.2005 13:26

Re: Křivé obvinění

Kdyby byl pan S. skutecne odsouzen aspon za 10 procent toho, co napachal, uz by z basy zivej nevylez. To jenom v tomto state maji grazlove zelenou a jeste muzou se vsi drzosti cpat narodu svoje radobymoudra.
zlý kukuč 28.12.2005 0:35

To snad ani není pravda

vydavatel NP za peníze otiskne už všechno. Hořké konce průkopnického periodika.
Pavel Pávek 28.12.2005 4:40

Re: To snad ani není pravda

Z čeho soudíte, dobrý muži, že vydavatel Psa otiskne všechno? Jste snad v obraze kolik příspěvků se mu sejde, nebo Vás dokonce s nějakým vyhodil?
Ladislav N. 28.12.2005 5:02

Re: Re: To snad ani není pravda

Když otiskne Štěpánka, pak už může tisknout opravdu cokoli...
Honza 28.12.2005 12:14

Re: Re: Re: To snad ani není pravda

Chudáku Ladíčku N. (snad to N. znamená nasraný? )
Štěpánek na vás působí jak na krocana červený trencle. Ale ten Štěpánek píše velmi dobře a objektivně. Že má u vás škraloup z minulosti? Tak to už neřešte a jistě vám to prospěje na duši.
Melian 28.12.2005 13:01

Re: Re: Re: Re: To snad ani není pravda

Víte Honzo ono by to chtělo trochu soudnosti od všech. To bych o vás taky mohla tvrdit, že kradete, protože si to prostě chci myslet. A to je hloupost, že? Ať pan Štěpánek nám předloží smlouvy, scénáře o tom našem i tom émerickém pořadu a pak ať je apoštolem, ale takhle mi to zrovna nepříjde dvakrát košér. Nebo jestli á důkazy o krádeži, tak ať to dá na k soudu nebo by měl být pak souzen on...a dalo by se pokračovat donekonečna
Pamětník I. 28.12.2005 10:23

Re: To snad ani není pravda

Von mu to snad ani netiskne na objednávku, von to přebírá s laskavým svolením autora. A vůbec, kdoví jestli má Neff ještě něco s redigováním Psa společného a stačí se uštvat vypocením úvodníku a nějakého žrádla pro Hyenu. Přebírá se z webu to, co asi naštve dost lidí, že aby byla diskuse a tudíž návštěvnost. A divíte se mu po těch letech? Já už dlouho ne.
Karel 28.12.2005 13:23

Re: To snad ani není pravda

Svata pravda, s P.S. dneska vsude vyrazili dvere nebo rovnou volali policajty a tak se jeho produkty dusevne choreho mozku objevuji jen na tech nejhorsich serverech. Mezi ne se evidentne zaradil i NP. Je to smutne, ale je to presne tak :(
Pavel Kolberk 28.12.2005 0:32

Tantiemy

Pan Stepanek zrejme chce, aby CT zacala platit do USA mastne tantiemy! Jenomze on existuje tzv. obecny format, jako je napr. nase "Nevahej a toc", v Nemecku "Bitte Lachen" atd. Ale pokud se nepouzije stejna vyprava, hudba, scenar atd., tak jde skutecne jenom o inspiraci! Honza Kraus je chytry Zid, on si to jiste nechal oklepnout. Ale co Vy, pane Stepanku, jste dobry Cech? P.S. U tohoto typu poradu vse stoji a pada s moderatorem. P.P.S. Treba ale pan Stepanek zarli, ze zatim nebyl do poradu pozvan, natoz aby za to obdrzel honorar. Toz prosim pana Krause, aby na p. Stepanka nezapomnel a poradne jej pred ocima divaku vskutku dukladne "usmazil"!
strejda pedro 28.12.2005 3:23

Re: Tantiemy

vite, deticky, co je na vas i panu krausovi blby? ze neznate pojem intelektualni vlastnictvi. ono to bude asi tim, ze neznate pojem vlastnictvi (vlastnictvi an sich, rekl by vedec). taky odkud, ze jo. jen pro informaci: kdyz se na nasem (severoamerickem) svetadile objevi porad, ktery ma predrecnika kuprikladu v evrope, najdete to v zaverecnych titulcich. sice se to jenom mihne, ale napsane to tam je. a vite proc? ano, protoze za to se plati. a ano, to neni zadna hanba, platit za to, ze si od nekoho koupim jakoukoliv cast jeho intelektualniho vlastnictvi. hanba je to ukrast.
Netřeba 28.12.2005 7:33

Re: Strejdo Pedro, malinko vedle.

Většina lidí zná pojem vlastnictví. To je prý nutno chránit osobně i státem. Myslí tím jejich vlastnictví, samozřejmě.
Ale intelektuální vlastnictví? To jako myslíte např. ty zahraniční písničky, na kterých někdo spatlal český text a Slavíci je zapěli? Tak na toto vlastnictví se u nás určitě nehraje.
krmič 28.12.2005 11:09

Re: Re: Strejdo Pedro, malinko vedle.

Jak to víte? U těch písniček je to velmi dobře ošetřené (OSA), to se teda mýlíte.