30.4.2024 | Svátek má Blahoslav


Diskuse k článku

INTERNET: Zločin za bílého dne

Připadám si ne moc chytře, když se tu chystám vyzývat někoho, aby něco zveřejňovaného zatrhnul. Je to týden, co jsem podepsal petici Zastavme nové formy cenzury, a teď tu po cenzurním zásahu budu volat.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Krátký 22.9.2020 13:24

jo, vysvětlení jsem tam napsal, že si to už moc nepamatuji - ten princip toho podvodu - ale klepal jsem se potom ještě dvě hodiny - jinak by byly 4000,- v čudu - to ježení mých chlupů na páteři mě včas varovalo - s omluvou, že si to již z principu nepamatuji - hezký den přátelé - ti dva skřeti byli ale na 200 % do očí bijící - ještě je vidím á 155 cm proti mým 191 cm - děkuji za moji marnou snahu to správně popsat R^R^R^

Š. Hašek 22.9.2020 13:35

Jo .........

Když to sečtu, tak jsem také nalít ́. Tak jednou do roka.

Jednou jsem dal dvě eura studentovi, který fakt dobrou němčinou (bylo to v rychlíku do Němec), sděloval, že nějak jako zrovna nešťastně a né vlastní vinou ztratil portmonku .......... potom byl vidět se smějící se (česky) skupinkou na peroně v Holešovicích. Kolegové měli navrch, smáli se a pak mi v Hamburku koupili Stroh.

Bylo to i jindy. Nezkrachoval jsem a dál dávám košile a trička, vodspoda ze skříně, nějakému tomu občanovi, tomu, co vybírá cennosti z popelnic. I když možná má bohatou dceru s vilou.

M. Krátký 22.9.2020 14:03

děkuji za souznění - blbě jsem to v úvodu sepsal - pospíchal jsem a tak jsem nebyl ( a dosud nejsem schopen ) schopen to dobře seřadit - tehdy 4 tisíce byla strašná suma peněz ale ty ježící se mi chlupy po páteři mě včas varovaly - hezký den. R^R^R^

P. Černý 22.9.2020 8:10

Uvádíte jeden z příkladů toho, jak snadno lze z myslí lidí vytěsnit skutečné problémy a nahradit je virtuálními nesmysly. Jako byl například přímý přenos z přeměny českého senátora na Číňana, k níž došlo, právě když se onen senátor pokusil narovnat České republice páteř.

Nic nového pod sluncem. Stádo sleduje směr. Cíl znát nepotřebuje.

K. Křivan 22.9.2020 8:10

BLM je BLSh

I. Polák 22.9.2020 7:54

A co takhle zvětšit ten maličký nápis "reklama"?

A znám desítky případů, kdy tam to slovo i chybí a tváří se to jako obyč. článek. Jeden příklad: 90 % článků s nadpisem "Náklady na bydlení opět vzrostly".

Š. Hašek 22.9.2020 17:16

No, abych s velkou úspěšností odlišil reklamu, propagaci a odborný či popularizující článek - kvůli tomu jsem chodil do základní školy. To stačí.

Dost neumím vyseknout z hlavy třeba izodromní regulaci ......... ale o ní se články (ani reklamy) v magazínech netisknou. Tam se tisknou "odborné" články, že pokud vaříte naší bramboračku bez himálajské soli - tak jste mrtvej.

Myslím, že Lidovky a jejich dívčí redaktorky docela vedou (myslím tedy v té blbosti). Ve té škole si pilovaly nehtíky.

V. Kolman 22.9.2020 7:34

Tyto inzeráty mohou teoreticky být pravdivé. Udělají milionáře z člověka, který byl před tím miliardářem!

Reálné to ovšem není, protože mezi miliardáři by se takový hňup nenašel. ;-D

J. Krynický 22.9.2020 11:29

Ale on ten inzerát možná opravdu z někoho udělá milionáře. Ze svého autora.

T. Kohout 22.9.2020 7:27

Jo, v 50. letech, jako děti, jsme měli poslat 5 pohlednic a do 3 neděl jsme měli dostat tisíce pohlednic z celého světa. A tahle hra se pořád opakuje, nyní tedy ne s pohlednicemi.

R. Langer 22.9.2020 5:35

Hm, ten kdo tam těch 300 eur pošle, si evidentně nic jiného nezaslouží. Je to totiž evidentně hrabivý hlupák... :-P

R. Langer 22.9.2020 5:37

... ale upozornit na to je pochopitelně v pořádku...

P. Dvořák 22.9.2020 7:10

Ze zkušenosti vím, že pokud hlupáka upozorníte na to, že dělá hloupost nebo mu dokonce poradíte, tak nakonec u toho jediným hlupákem zůstanete vy.

Mnohdy i velice vzdělaní a jinak chytří lidé se stávají hlupáky. Jsou prostě lidé, kteří dokud si tu držku nenamelou, neuvěří vám, že si ji můžou namlet.

J. Pokoutný 22.9.2020 7:59

To ano, ale pokud se jedni hlupáci dostanou do vlády+parlamentu, a další uvěří, že některá banka (spořitelna, kampelička...) dává 25% úrok, nákonec to sanuje z daní většina (nechtě), protože o tom ti pomazaní rozhodli. Zvláštní, že obce nesanovaly "oběti" skořápkářů, ani heren.

R. Langer 22.9.2020 8:16

Přesně to jsem těm postiženým říkal (ještě před tím jejich postižením). Neposlouchali. Říkali - kampeličky za První republiky, to bylo něco. JISTOTA! Jo jo! A pak jsem nakonec ještě tu jejich vlastní blbostí způsobenou újmu zaplatil. Takže - asi je fakt, že ten největší blbec jsem nakonec já... :-(

R. Langer 22.9.2020 8:12

Ano, tak to velmi často funguje, bohužel.

J. Hovorka 22.9.2020 5:30

Je dobre upozornit na takove podvody ,ale ja si myslim ze i duverivi lide nemuzou na takovou blbost skocit ;-D;-D Na to muze skocit jenom blbec , ale je to od vas hezke a dobre upozorneni tem lidem co tam ty penize by chteli poslat dikR^

V. Pavelka 22.9.2020 0:31

Díky že jste na tu hovadinu upozornil , starý blbý ,letadlo,

S. Novák 22.9.2020 8:11

V. Pavelka................R^R^R^!!