6.5.2024 | Svátek má Radoslav


Diskuse k článku

DOBA: Zabanujte Ukrajinu!

Ukrajinští uživatelé sociálních sítí si v posledních týdnech stěžují, že aplikace Instagram omezuje obsah týkající se Ukrajiny. Od začátku dubna jsou ve vyhledávači Instagramu, ale i na Facebooku blokovány hashtagy jako #BuchaMassacre, #Azov, #RussiaIsATerroristState a #StandWithUkraine, protože prý „nesplňují zásady komunity“.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Novák 9.8.2022 10:45

Státní zaměstnanec P. Hák

šířící totální bludy po diskusích? No pěkně děkuju, živit takového ;-O zm**a ze státních peněz... Rv

P. Pospisil 9.8.2022 11:14

Ten web si můžete otevřít i z domova. Nicméně já zkusil něco jiného: zkusil jsem se zapojit do debaty v regionálních denících (protože jsem si říkal, že odtamtud je do Moskvy daleko, tak to třeba nebude takový). No, bylo...

S tím aeronetem bych byl opatrný. Zrovna o kus výš kdosi zmiňuje protiproud jako jeden ze sledovaných pramenů. To už je skoro nastejno.

Do debaty na novinkách jsem se nezapojoval, ban za Banderu nepotvrdím ani nevyvrátím - ale když se začtete do některé z diskuzí, tak prorusky nablito je tam občas dost slušně. To by ty Banderovy sochy (pro které teda mám pochopení spíš než pro Leninovy sochy v Rusku) byly ještě pořád to nejmenší.

P. Hák 9.8.2022 12:11

Samozřejmě že z domova. A myslíte, že to nemonitorují? Google monitoruje určitě. Meta také.

Psal jsem, že jej osobně neznám, na diskuzi může být leckdo... ani nevíme, zda je někdo skutečně primitivním rusofobem anebo tu vzteklou blbost jen předstírá, aby nahnal Putinovi sympatizanty. Vy argumentujete k věci, ale kolik je tu obyčejných nadávačů...

O to nejde, pro jakou sochu Vy osobně máte pochopení. Jde o to, že buď tam ty Banderovy sochy jsou, nebo ne. Pokud tam jsou (aspoň Ukrajinci to tvrdí), proč byla ta paní za zmínku o nich zabanována?

Mého známého banovali, když napsal, že AZOV je nacisticky zaměřen. To tvrdí např. izraelsko-americký historik Efraim Zuroff z kanceláře Simona Wiesenthala (stačí zadat název batalionu na anglické wikipedii a sjet dolů na "neo-nacizm"), pro Novinky asi ideově nebezpečný.

Pro pobavení: Já byl zablokován za to, že jsem upozornil na záhadný náhlý výskyt mnoha nových nicků s názory jako přes kopírák v jedné NEPOLITICKÉ diskuzi. Tehdy jsem na seznamácké diskuze přestal chodit.

V. Hlad 9.8.2022 13:29

A Leninovy a Marxovy sochy v Německu ? Taky máte "pochopení " ?