Pátek 12. července 2024, svátek má Bořek
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

DOBA: Lidé se zase bojí mluvit

Dvě třetiny pak odmítají pokusy vlády zpřísňovat v této oblasti legislativu. K těmto závěrům dospěla společnost SANEP ve svém exkluzivním průzkumu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
OV

Pak by totiž v báni mohli skončit i sami politici... - to asi těžko, když oficiálně jimi vydané informace jsou jediné správné. Pak nemůžete někoho soudit, pro šíření nepravd, když je to oficiálně pravda. :-)

0 0
možnosti
MV

Paní slyší trávu růst a že by si třeba na Václaváku někdo dával pozor na jazyk nepozoruji.

0 0
možnosti
KK

Imigranti v Polsku neustále páchají velmi velké množství trestných činů. A více než polovina z nich jsou Ukrajinci. Potvrzují to kriminální statistiky, na kterých se nejčastěji podílejí zástupci těch národností, kterých je v Polsku nejvíce.

0 0
možnosti
Foto

Můžete uvést nějakou kriminální statistiku, která potvrzuje co vy uvádíte ??? Pokud jsem si našel ani naše Policie nehlásí žádný nárust tr. činnosti ze strany uprchlíků z Ukrajiny a ani Polsko. Tak mě zajímá, kde jste to vzal.

0 0
možnosti
Foto

Jsou Tatari s námi nebo proti nám? Aby pak našinec nešel kvůli smaženýmu sýru do lochu.

0 0
možnosti
DM

D69a36n70i26e58l 20M78a22c49h

17. 3. 2023 16:51

Lidé se bojí mluvit? Nevšiml jsem si. Na ulici furt někdo něco kecá do mobilu, v hospodách se všichni vykecávají tak, že není slyšet vlastního slova, v ČT Kotli na sebe řvou a na Václaváku také každou chvíli uřvaný dav. Škoda. Jak by tam bylo krásně, kdyby lidé na chvíli přestali mluvit.

0 0
možnosti
ZL

Bude také trestné napsat ,že děkuji Rudé armádě a spojeneckým vojskům za osvobození od německých fašistů v 45 ?

0 0
možnosti
Foto

Víte, možná ano

Už dnes je to značně ‚kontroverzní’ téma. Pomníky a památky jsou postupně odstraňovány. Navíc naši nepřátelé tehdy porazili naše věrné spojence.

0 0
možnosti
PS

P21a80v79e60l 90S71u24r45a

17. 3. 2023 12:05

Jo. Nicméně aby mi to, že když jeden stát vojensky napadne sousední a začne tam kydlit lidi, ničit domy a infrastrukturu, musel někdo z Bruselu nebo z vlády potvrdit, že se jedná o svinstvo ?? Kde to žijeme??

0 0
možnosti
KK

Myslíte to. co se dělo na Doněcku a Luhansku d roku 2014 ? To nemusí nikdo potvrzovat, že to bylo svinstvo.

0 0
možnosti
KV

Článek věrně vystihuje tlak nové totality na chování a myšlení občanů. Ještě v hospodě se najde pár odvážlivců posilněných pivem, kteří hlasitě vykřikují své názory do světa. Ale těm udavači nové, nacismem ovlivněné totality zatím nevěnují moc pozornosti. Jsou mezi lidmi, poslouchají a zaznamenávají své poznatky šmírují sociální sítě a posílají udání na Rakušanovo gestapo. Lidé se bojí vyjádřit svobodně své názory. Rozmýšlejí si, s kým mohou mluvit otevřeně a kdo je pro ně již potenciální nebezpačí. Nejsmutnější natom je, že se rozpadají slušné kolektiv, mizí staré party a lidé se začínají izolovat. Úplně nejhorší je to v totalitou zasažených rodinách, kde se naplňují verše Karla Kryla, .....syn otce nenáviděl, bratr bratru škodil.

0 0
možnosti
VM

Tak jest,

jenom těch hospod, je čím dál méně !

0 0
možnosti
Foto

Agentura SANEP není součástí Sdružení agentur pro výzkum trhu a veřejného mínění SIMAR, které je obecně bráno jako záruka toho, že průzkum je uskutečněn seriózně a dodržuje určité standardy. Členství je přitom umožněno „všem subjektům, které působí v oboru výzkumu trhu a veřejného mínění a provádějí a objektivně interpretují výzkum ve vysoké kvalitě. Mezi členy jsou například agentury Kantar, Median, Ipsos a STEM.Důvodem jsou nejasnosti kolem toho, jak agentura provádí sběr dat.

0 0
možnosti
PD

Jo, ale tohle zrovna nevypadá nějak nepravděpodobně.

0 0
možnosti
Foto

J36o29s38e32f 91B83á31r54t14a

17. 3. 2023 10:16

Chtěl jsem rozeslat petici na podporu doc. Ševčíka:Vážený uživateli, bohužel se nám nepodařilo doručit Vaši zprávu, protože ji náš systém vyhodnotil jako potenciální spam. Pokud chcete zprávu úspěšně doručit příjemci, otevřete si stránku https://kod.centrum.cz a potvrďte odeslání zprávy pomocí SMS kódu. Pro tuto volbu je nutné mít nastavené telefonní číslo ve Vašem e-mailovém účtu.

0 0
možnosti
VM

petice.cz

Tam je a nejenom tato.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz