13.5.2021 | Svátek má Servác


Diskuse k článku

BEZPEČNOST: Soucit místo obrany?

Odzbrojení Němci byli konfrontováni se silou nelegálně držené palné zbraně. Obranou proti důsledkům činů lidí s takovou zbraní je prý otevřenost a soucit ostatních. Není. Proti nelegální zbrani je potřeba postavit zbraň legální.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Dlouhy 26.7.2016 1:36

Svata pravda

Amen

J. Vintr 26.7.2016 0:36

Naši politici

zkorumpovaní eurodotacemi a neschopní svéprávného rozhodování zajisté poslušně zharmonizují naše zákony a začnou odzbrojovat naše občany. Zajisté si také vymyslí zákon, který učiní trestným ztrátu legálně držené zbraně, aby předešli tomu, co by udělali někteří vlastníci zbraní v případě, že jim stát nařídí zbraně odevzdat. O tom, že by se zeptali občanů, jestli si přejí zůstat ve spolku, který už nějakou dobu vystupuje jako náš úhlavní nepřítel, si můžeme nechat jen zdát. A také o tom, že bychom si něco takového mohli na politicích vynutit. Když se salám krájí po dostatečně malých kouscích, tak si většina lidí nevšimne, jak ho ubývá.

S. Donát 26.7.2016 8:26

Re: Naši politici

Nebuďte zbytečný pesimista. Naši politici naopak zcela jasně vyjádřili, co si myslí o snahách eurojelit o plošném odzbrojení v Evrpě. Jedním slovem "nasrat".

J. Vintr 26.7.2016 8:55

Re: Naši politici

Naši politici sice slovy vyjádřili, ale vsaďte se, že (jako vždy) poslechnou. Na otevřenou vzpoura proti Bruselu nemají.

S. Donát 26.7.2016 9:05

Re: Naši politici

Vsadím se s Vámi o krabičku nábojů. Pokud nemáte ZP, tak o láhev Rulandského šedého, pozdní sběr :)

J. Hruška 26.7.2016 9:33

Re: Naši politici

Jestli tomu rozumím, tak pan Stanislav věří i názvu na lahvi.

S. Donát 26.7.2016 10:16

Re: Naši politici

Ano, jsem optimista a celkem důvěřivý člověk :-). Naši politici se zatím téměř jednohlasně staví za náš zákon o zbraních, tak snad je v tomto případě moje důvěra oprávněná. V případě vína to s tou důvěrou asi přeháním, to připouštím :)

P. Neubauer 26.7.2016 0:21

Ta bába Mrkáčová

by se tedy zítra měla okamžitě zřeknout ochranky.