23.10.2020 | Svátek má Teodor, Theodor


WEB: Postavy.cz

3.7.2009 9:05

Postavy.czTOPlistZdravíme vás, jsme nová Česká stránka, která se na rozdíl od ostatních webů nezaměřuje na filmy, počítačové hry, nebo knihy jako takové, ale na to hlavní co mají všichni jmenovaní společného, na jejich postavy a charaktery… .

Mnohokrát jsou to totiž právě nestárnoucí postavy, na kterých stojí celé smyšlené světy a léta trvající zájem fanoušků. Skrze ně si člověk může oblíbit i jinak vcelku průměrné dílo, a právě s hledáním těch opravdu zajímavých charakterů vám – nám postavy.cz pomáhají.

Před zhruba rokem, proto začaly svůj testovací provoz, při kterém se postupně vychytávaly největší neduhy a chyby. Na to, že za námi nikdo nestojí a vše děláme ve volném čase a projekt dotujeme z vlastních kapes se nám toho za vydatného přispění právě vás obyčejných čtenářů podařilo celkem dost. V databázi je přes 2500 postav, 700 popisů, 8500 uživatelských hodnocení a tisíce a tisíce komentářů, obrázků… . Tím největším úspěchem je pak stále ještě malá, leč přátelská a pracovitá komunita uživatelů, kteří pomáhají jak projektu tak sami sobě. Kupříkladu já jsem díky postavám připadnul na několik úžasných seriálů, o kterých jsem neměl ani tušení a další čekají v pořadí až budu mít čas je shlédnout.

Postavy.cz kromě zajímavých informací o vašich oblíbených charakterech nabízejí i možnost potkat lidi s podobným vkusem. Ale víte co, nejlepší bude když přijdete, registrujete se a všechno uvidíte na vlastní oči.

Závěrem bych rád připomněl, že web je vlastně na začátku svého života a není proto dokonalý, ale s malou pomocí od každého z nás se časem může proměnit v užitečný a věrohodný zdroj informací a poučení. Důležité je totiž umět nejenom brát, ale i dávat, což o internetu platí dvojnásob.

Za všechny aktivní uživatele

Jindřich Zubec alias Razer - zakladatel

Jindřich Zubec


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...