25.10.2021 | Svátek má Beáta


WEB: Nové fanovské stránky www.vandrovec.net

24.1.2006

Jakub VandrovecPřeji krásného dne,

dovoluji si upozornit, že k dispozici jsou nově vytvořené stránky: www.vandrovec.net, kde naleznete kompletní informace o oblíbeném hrdinovi Jakubovi Vandrovcovcovi a dalších knihách od Andrzeje Pilipiuka a o LEGION WĘDROWYCZ.

LEGION WĘDROWYCZ je sdružením ortodoxních fanoušků a zájemců o příběhy nejlepšího exorcisty samouka Jakuba Vandrovce, jehož skutky popisuje v knihách polský vypravěč Andrzej Pilipiuk. Smyslem počínání legionářů je přiblížení životního stylu, smyslu a zásad Jakuba Vandrovce ostatním ve společnosti, propagace Jakuba Vandrovce a velebení jeho zásluh.

LEGION WĘDROWYCZ vznikla krátce po Parconu 2004 v Brandýse nad Labem, jehož organizace se členové v pevném šiku zúčastnili a odvedli mnoho záslužné práce, bez které by průběh Parconu nebyl tak hladký (stavba stanu, ve kterém sídlil bar, příprava kina, kde probíhalo vyhlašování CKČ, participace při vyhlašování, zajištění hosta Parconu Barbory Kodetové a další více či méně drobné úkony). Na svém kontě má nejrůznější úspěchy, jako například objevnou výpravu do Polska známou jako Cesta za Perlou, přednášky a jiné pořady na conech o Jakubu Vandrovcovi.

LEGION WĘDROWYCZ provozuje internetové stránky www.vandrovec.net, podílí se na různých conech nejen v Čechách, rozvíjí znalost oblasti Vojslavic a rozšiřuje povědomí o působišti Jakuba Vandrovce. V současnosti se LEGION WĘDROWYCZ připravuje na jednání s producentem Jakubova oblíbeného občerstvení, účast na Interaction - Worldconu v Glasgow, návštěvu Andrzeje Pilipiuka v Praze, společně s <a href="http://www.pdasoft.cz" target=new>www.pdasoft.cz</a> připravuje dvojdenní Jatkon v rámci setkání příznivců SF, F, H a rozvíjí různé podpůrné projekty v rámci stránek vandrovec.net.

S pozdravem

Eva "Lasky" Kulíšková (lasky@vandrovec.net)

Jan "Silver" Adamec (silver@vandrovec.net)

Eva Kulíšková


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...