24.10.2021 | Svátek má Nina


SOUTĚŽ: výsledky soutěže O nejlepší fantasy 2006 a Zlatá zebra

11.9.2006

 

Parcon 2006, Mirek Hokeš, Vladimír Němec, Lívia HlavačkováVyhlášení výsledků soutěže O nejlepší fantasy 2006.

Na Parconu v Neratovicích 1.-3.9.2006 byly vyhlášeny výsledky soutěže O nejlepší fantasy. Pasováni do stavu rytířského titulem Lady a Sir byli:

Vladimír Němec za povídku Jiné světy, Lívia Hlavačková za povídku Drozd a Miroslav Hokeš za povídku Krev a kamení. Vítězem soutěže a Nositelem meče se stala Lívia Hlavačková.

Parcon 2006, Lívia HlavačkováZa poroty

Egon Čierny

 

 

 


Zlatá zebra 06Pokud Vám chybí informace o výsledcích letošního ročníku soutěže o Zlatou zebru, pak vězte, že byly vyhlášeny na Parconu v Neratovicích. Že jste nebyli? No, to je Vaše chyba, to už nedoženete, ale o zmiňované výsledky nepřijdete, zde jsou:

Letošní téma "Jede traktor, je to Zetor aneb zemědělské technologie v jiných vesmírech" oslovilo nakonec pouze sedm odvážných, po započtení všech hodnocení nám vyšlo toto pořadí:

  1. Milan Březina: Bramboráři v Čechách
  2. Darth Zira: Podobnost čistě náhodná
  3. Dušan Hrazdíra: Ochutnej, je to docela dobré

Zlatá zebra 06, Milan BřezinaVítězi gratulujeme, všem přispěvatelům děkujeme za přízeň a Vám, čtoucím toto oznámení, za zájem.

Zebřička byla předána, všechny došlé povídky otištěny ve sborníčku - ročník je tedy řádně uzavřen, my už se začínáme těšit na příští, a Vy??

Za sfk ZEBRA

Doktor

 

 

(foto poskytli autoři článků)

redakce


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...