7.7.2020 | Svátek má Bohuslava


SOUTĚŽ: O Wůdyho oko

21.7.2009 9:05

O Wůdyho oko

TOPlistNa mých webových stránkách (www.pavelrencin.cz) byla před časem vyhlášena a nyní oživena literární a malířská soutěž O Wůdyho oko. Vyžádali si ji sami návštěvníci a čtenáři a já bych touto cestou rád nabídl možnost zúčastnit se i ostatním.

O Wůdyho okoje kláním o nejlepší dílo ze světa Labyrintu a Městských válek. Soutěží se ve dvou kategoriích – text a obraz (tedy výhercové budou dva – na rozdíl od Wůdyho očí).

DÍLO:

Soutěžní dílko by mělo být městskou fantastikou přímo či nepřímo vycházející ze světa nastíněného v Labyrintu nebo Městských válkách. Může obsahovat i postavy, které se v těchto románech vyskytují (např. Karel Gott :)), ale není to podmínkou.

KATEGORIE TEXT:

Do soutěže jsou přijímány povídky či básně. Preferována je délka do 20 normostran, ale díla ji mohou i překročit. Nesmí se jednat o práce již publikované, ale může se jednat i o díla obeslaná v jiných soutěžích, pokud vyhlášení těchto soutěží neproběhne před 31. srpnem 2009. Počet příspěvků od jednoho autora je kategorii text omezen na maximálně 3. Preferovaný formát je .txt, .doc nebo .rtf.

KATEGORIE OBRAZ:

U obrazu je jen minimum omezení: díla by měla být zazipovaná nebo upravená na datovou velikost do 1,5 MB. Překročení není důvodem k vyřazení práce, ale může se stát, že mailem nedorazí. Počet příspěvků od jednoho autora v kategorii obraz není omezen. Preferovaný formát je .jpg nebo .gif.

Je možné soutěžit v obou kategoriích - tedy text i obraz.

POSOUZENÍ:

Soutěž bude posuzována odbornou porotou, která vybere z došlých příspěvků tři nejlepší za text a tři za obraz. Návštěvníci a čtenáři stránek budou moci sami rozhodnout v hlasování o úplných vítězích.

ODEVZDÁNÍ:

Soutěžní povídky i obrazy odevzdávejte prosím elektronicky na mailovou adresu mujLabyrint@seznam.cz. Do předmětu napište: WŮDYHO OKO.

UZÁVĚRKA A VYHLÁŠENÍ:

Uzávěrka soutěže je o půlnoci 31. srpna 2009. Slavnostní vyhlášení proběhne na srazu společenství Labyrint v posledním čtvrtletí tohoto roku. Tam budou oba výherci (za kategorie text a obraz) dekorováni, odměněni a oslavováni.

CENY DO SOUTĚŽE:

  1. unikátní opravdické Wůdyho oko
  2. čestný kanálnický diplom
  3. kniha, plakát a další hodnotné ceny, které do soutěže věnují sponzoři (=já:)
Pavel Renčín


Víte, proč má smysl vybírat BIO potraviny?
Víte, proč má smysl vybírat BIO potraviny?

Skladba jídelníčku batolete je důležitější, než by se nám mohlo zdát. Právě v rané fázi života vznikají stravovací návyky, které budou dítě provázet do dospělosti.

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...