28.9.2021 | Den české státnosti


SOUTĚŽ: Návštěvníci Fénixconu rozhodnou o Einsteinově mozku

2.12.2009 0:05

soška ceny O einsteinův mozekTOPlistVážení čtenáři,

posledním listopadovým dnem bylo uzavřeno první kolo hlasování čtenářské soutěže o nejlepší českou (případně slovenskou, ale česky vydanou) povídku a román roku 2008. Doufáme, že jste si tuzemskou četbu užili a vybrali si svého oblíbence.

Do druhého kola, které určí vítěze a bude vyhlášeno na Fénixconu v Brně o následujícím víkendu jste nominovali tyto autory a jejich povídky (v abecedním pořádku) :

  • Karolina Francová: Zřídlo moci
  • Vladimír Šlechta: Válečná lest
  • Miroslav Žamboch: Hra špinavců

V elitní skupině povídkářů, kterým věnovalo svou přízeň větší počet čtenářů jsou dále Jan Hlávka (Průšvih ) a Ďuro Červenák (Útěk Jonathana Harkera).

Od lehké váhové kategorie se přesuňme k těžké. Do druhého kola jste nominovali(v abecedním pořadí):

Miroslav Žamboch se vzdává jedné své nominace a do závěrečného kola postupuje Koniáš – Vlk samotář.

Dalšími vašimi oblíbenci jsou Ďuro Červenák (Bílá věž, Bivoj běsobijce), Tomáš Bartoš (Renegát), Ondřej Neff (Dvacet tisíc mil pod mořem), Petra Neomillnerová (Psí zima).

V letošním ročníku došlo k ovlivnění hlasování, které bylo odhaleno softwarovými prostředky provozovatele webu Legie. Vzhledem k tomu, že jakékoliv zasahování do výsledků hlasování ze strany organizátora je vždy diskutabilní, byly výsledky ponechány v původní syrové formě.

Na - shledanou v Brně, těší se na vás Einstein mozek tým a hlavně Jiří Walker Procházka!

Jiří W. Procházka


Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...