26.5.2020 | Svátek má Filip


RECENZE: Pevnost 3/2011

14.3.2011

TOPlistProtože jako většina lidí čtu časopisy zásadně odzadu, mrkneme se na něj v tomto pořadí. Do dubnové Pevnosti se prý zombíci opravdu už došourají, slibuje upoutávka. K tomu, pro knižní moly, přinese sci-fi román Julie Novákové Tichá planeta.

Teď propisku do ruky, vyluštíme křížovku, ať to máme postupně. Ale ouha, už jsem to zmiňovala minule, kontrolovat prosím! Tentokrát šotkovi neuteklo písmenko, ale přímo celé slovo! Doufám, že teď moc nenapovím luštícím a soutěžícím, ale výraz "nebo (zkratka při chatování)" opravdu nezní bo. I podle této stránky se můžeme dovědět, že výraz bo znamená slovo protože. Tajenky se to sice tentokrát ani trochu nedotkne, ale buďme prosím přesní a dbejme na detaily.

Recenze zde...

Lonwenien


Víte, jak neplýtvat potravinami a uchovat je co nejdéle čerstvé a plné vitamínů?
Víte, jak neplýtvat potravinami a uchovat je co nejdéle čerstvé a plné vitamínů?

Téměř v každé domácnosti se někdy zbytečně vyhazují potraviny, nejčastěji ovoce a zelenina. Přitom moderní vychytávky nám pomohou s lepším uchováváním a prodloužením trvanlivosti. Jaké to jsou?

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...