9.7.2020 | Svátek má Drahoslava


PR+WEB: Projekt Void

7.6.2009 12:05

Gediman Projekt VoidPředevšímTOPlist se jedná o rovnou TŘI hry na hrdiny, které spojuje stejný herní mechanismus a prvky backgroundu, ovšem každá z nich má vlastní žánr a odehrává se v jiném epickém světě. První hra na řadě bude Void: Sci-Fantasy, což bude ukázková kombinace sci-fi a fantasy. S určitým odstupem času bude následovat Void: Fantasy a po ní Void: Sci-Fi, klasičtí představitelé svých žánrů. Celá trojice se bude držet v zajetých kolejích her na hrdiny staré školy, ovšem s některými stále neokoukanými i zcela novými prvky. Zatím můžu jen prozradit, že mechanismus bude založen na hodech 1k100, atributech, výběru rasy a povolání a vydělávání zkušenostních bodů, za které bude možné koupit si další dovednosti. Kromě nich tu budou ještě body slávy, které budou zobrazovat, jestli je postava kladný či záporný hrdina. Čím více bodů, kladných či záporných, postava získá, tím slavnější bude mezi lidem a nakonec bude schopna postavit se do čela vlastní frakce. Hra bude umožňovat klasické dobrodružství družiny i velkolepou politicko-válečnickou strategii, kde pokročilé postavy spolu budou bojovat o nadvládu, zatímco slabší postavy jim budou sloužit jako žoldnéři či generálové.

Společným prvkem světů všech tří her bude velkolepý zápas Temnoty proti Světlu, tedy Prázdnoty proti Vesmíru. V Sci-Fantasy se objevíme ve zcela fiktivní galaxii Kolébka života, kde bohové dohlíží nad počínáním typických fantasy ras. Ty proti sobě bojují svými hi-tech zbraněmi i všemocnou magií. Ve Fantasy se přesuneme do pohádkové Nekonečné země, kde budou válčit ty stejné rasy pod dohledem těch stejných bohů, ovšem se středověkými zbraněmi a kouzly. Sci-Fi se odehrává ve vzdálené budoucnosti naší Mléčné dráhy, kde se spolu utkávají unikátní rasy nejrůznějších tvarů a podstat pomocí vyspělých technologií a psionických schopností. Ve všech třech případech vás čeká rozměrný a rozmanitý svět s opravdu dlouhými dějinami, který se bude ještě rozšiřovat vydáváním dodatečných příruček.

Už mi zbývá jen pozvat vás na stránky projektu, www.gediman.cz, kde se dozvíte více informací a kde se jednoduchou registrací můžete stát jeho fanoušky.

Gediman


Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...