27.10.2021 | Svátek má Šarlota, Zoja, Zoe


PR: Klub přátel Terryho Pratchetta nabírá nové členy

23.2.2009 12:05

Klub přátel Terryho PratchettaTOPlistByla vytvořena nová sekce stránek Klub Terryho Pratchetta. Obsahuje stanovy Klubu, které máte povinnost si před elektronickým přihlášením přečíst, neboť Vám vstupem do Klubu vznikají určitá práva a povinnosti. Dále se zde můžete dozvědět o výhodách, které po vstupu do Klubu získáte. Neméně zajímavý bude pro některé článek o historii založení Klubu.

První řádní členové Klubu

Pokud se chcete stát jedním z prvních řádných členů Klubu, můžete již tak učinit. Registrovaným členem se můžete stát vyplněním přihlášky.
První řádní členové se budou přijímat dne 28. 2. 2009 v 16.00 na Trpasliconu, ZŠ Květnového vítězství 1554, Praha 4 – Chodov, kam bude mít každý zájemce o řádné členství od 15.00 do 18.00 vstup zdrama. V případě zájmu o delší pobyt na akci se platí příspěvek na organizaci 200 Kč (toto vstupné platí na celé tři dny).
Pokud se chcete stát jedním z prvních řádných členů, kteří budou přijati přímo na Trpasliconu, musíte se zaregistrovat jako registrovaní členové nejpozději do středy 25. 2. 2009 do 20.00 a do "Poznámky pro Radu" napsat "Chci se stát řádným členem, zúčastním se Trpasliconu a na místě zaplatím členský poplatek 200 Kč". Budete si tak moci přímo na místě převzít svoji členskou kartu. V případě, že se nestihnete do tohoto termínu registrovat, můžete tak učinit i později, a to se stejnou poznámkou. Členskou kartu pak nedostanete na místě, ale bude Vám zaslána na Vaši kontaktní adresu.
Jestliže se Trpasliconu zúčastnit nemůžete nebo nechcete, zašlete členský poplatek na bankovní účet Klubu. Po zaplacení Vám budou členská karta a odznak Klubu zaslány na Vaši kontaktní adresu.

Chci se stát registrovaným členem:

  1. Vyplň elektronickou přihlášku.
  2. Pokud jsi mladší patnácti let, musíš na adresu sídla (Klub Terryho Pratchetta, Nýdecká 442, 199 00 Praha 18 – Letňany) zaslat písemnou přihlášku s podpisem zákonného zástupce, kterou si můžeš vytisknout po odeslání elektronické přihlášky.
  3. Po odeslání elektronické přihlášky ti přijde na tvůj e-mail oznámení o jejím doručení Radě.
  4. Rada v nejbližší době (cca do pěti dnů) od přijetí elektronické přihlášky (u nezletilých od přijetí písemné přihlášky) rozhodne o tvém přijetí a e-mailem tě vyrozumí o výsledku.
  5. Jsi registrovaným členem. Pokud chceš, můžeš se nyní stát řádným členem.

Chci se stát řádným členem:

  1. Nejprve se musíš stát registrovaným členem.
  2. V e-mailu, který tě informuje o přijetí do Klubu jako registrovaného člena, je uvedeno tvé členské číslo a bankovní účet Klubu (číslo účtu bude doplněno později).
  3. Pošli členský poplatek 200 Kč na bankovní účet Klubu. Jako variabilní symbol uveď své členské číslo.
  4. Jakmile dojde tvá platba na náš účet, stáváš se řádným členem, o čemž budeš informován na svůj e-mail.
  5. Členská karta a další materiály ti budou zaslány na tvoji kontaktní adresu.

Hadati


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...