18.10.2021 | Svátek má Lukáš


MEJLEM: Nové informace k natáčení

11.5.2006

Elixir mladiPřed nedávnem zveřejněná zpráva o chystaném natáčení filmové adaptace povídky Elixír mládí (viz http://neviditelnypes.zpravy.cz/p_scifi.asp?r=p_scifi&c=A060331_012812_p_scifi_hpe) získává konkrétnější obrysy.

Peter Pikna plánuje zahájení natáčení na víkend 20. – 21. května t. r.

Také jsou již známá některá jména herců, kteří by měli ztvárnit hlavní postavy:

Docenta Panáčka si zahraje (nestane-li se něco nepředvídaného) Marián Roden, především lidem aspoň občas se vyskytujícím v naší metropoli povědomý z Pražského komorního divadla, kde vystupuje v dramatizaci románu Thomase Bernharda Staří mistři po boku svého známějšího bratra Karla.

Nejvyššího diktátora (kterým je v povídce nám všem dobře známý „gaunerální nájemník a rezident“ Gustáv Husák a pro film ještě není jeho jméno definitivně určeno) by měl ztvárnit Oldřich Vízner.

S dalšími herci se stále jedná, takže nelze předem odhadnout, s kolika známými osobnostmi se komparsisté „na place“ nakonec potkají.

V každém případě by se ještě nějaké to „křoví“ navíc do filmu docela hodilo, takže vy, kteří jste se stále nestihli do komparsu přihlásit, máte poslední šanci!

Stačí mailem na Darth.Zira@centrum.cz a uvést v něm o sobě základní údaje (přibližný věk, výška, typ postavy) a jako přílohu dodat jednu až dvě co možná nejaktuálnější fotografie.

Pro stydlivější nebo jinak bázlivé, kteří se na straně jedné domnívají, že by to mohla být docela dobrá zábava či zajímavá zkušenost, ale na straně druhé si z nějakého nepochopitelného důvodu nejsou jistí, zda si na něco podobné mohou troufnout, závěrem na uklidněnou citace slov samotného režiséra: „Ešte som zabudol pripomenúť, že by nič nehovorili, len sa tvárili, že im je dobre/pripito“.

Darth Zira


Nutrilon Advanced: Otestujte s námi pokračovací a batolecí mléko bez palmového oleje
Nutrilon Advanced: Otestujte s námi pokračovací a batolecí mléko bez palmového oleje

Nemůžete kojit a tak hledáte vhodnou pokračovací výživu pro své děťátko? Inovovaný Nutrilon Advanced 2 a 3 bez palmového oleje mohou být vhodnou...

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...