26.10.2021 | Svátek má Erik


LITERATURA: Spiknutí 365 - projekt, který se jen tak nevidí...

21.12.2009 9:05

Spiknutí 365 Leden Gabrielle LordTOPlistKnižní akční seriál!
1 hrdina + 1 rok = 365 dní akce a napětí
12 knih = 12 měsíců
Callum Ormond dostal varování.
Má 365 dní, aby si zachránil život!!!
Odpočet začal a čas běží…
Calův klidný život končí v okamžiku, kdy začíná smrtící odpočet. Stává se z něj kořist. Lovený uprchlík, který udělá cokoli, aby přežil.
Podaří se mu získat záhadné kresby, které mu odkázal jeho otec?
Dokáže vyvrátit obvinění, že napadl členy vlastní rodiny?
Dostane se ze zajetí brutálních zločinců?
…Podaří se mu přežít?
Čas běží. Každá vteřina může být ta poslední.

Gabrielle Craig Lord SpiknutíNakladatelství Fragment nás zásobuje zajímavými tituly a v roce 2010 se pustí do projektu příběhu na pokračování s názvem Spiknutí 365 přesně podle originálu Conspiracy 365, jak jste si mohli přečíst výše. Australanka Gabrielle Craig Lord je spisovatelkou označovanou jako "australskou první dámou zločinu. Gabrielle byla publikována v širokém rozsahu prací zahrnující recenze, články, krátké povídky a texty mimo beletrii, ale nejvíce známá je pro svoje psychologické thrillery.

Gabrielle Lord se narodila v Sydney 26. února 1946. Chodila do školy Kincoppal Rose Bay v Rose Bay a na vysokoškolské vzdělání získala na University of New England v Armidale, kde získala čestný titul z viktoriánské literatury. Pracovala jako učitelka a jako státní zaměstnanec pracovního úřadu australského svazu.

V roce 1978 za podpory New Writer's Fellowship vzala práci spisovatelky na plný úvazek. Román A Death in the Family, který během této doby napsala, se nesetkal s vlídným přijetím kritiky, tak se na poslední tři týdny vrhla do práce a napsala knihu Fortress. Byl to okamžitý úspěch. S penězi z filmových práv na knihu mohla opustit svoje zaměstnání a v roce 1983 se vrátila k psaní na plný úvazek.

Žije na pláži v předměstí Sydney se svojí dcerou a čtyřmi vnoučaty.

Projekt Spiknutí 365 je zajímavý i tím, že bude vycházet až v roce 2010 v anglickém originále a následně bude překládán i do češtiny. Rozsah jednotlivých knih se bude pohybovat pod dvě stě stranami textu v ceně 149 Kč za díl.

Podle www.fantomprint.cz a Wikipedie.

Jan Pechanec


Děti zabalené do merina. Redakce testovala oblečení Crawler
Děti zabalené do merina. Redakce testovala oblečení Crawler

Redakce se pustila do testování oblečení od značky Crawler, která vše šije ručně a z merino vlny. Zajímají vás názory našich maminek?

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...