20.9.2021 | Svátek má Oleg


FILM: DVD v trafikách v červenci

8.7.2008 0:05

TOPlistČervený trpaslíkČervený trpaslík VIII

Klasika. Komediální britský seriál o posledním muži ve vesmíru a jeho společnících. Vyjde 24. 7. 2008.

V kůži Johna Malkovitche

Loutkář Craig (John Cusack) nemůže zavadit o pořádný job, a tak předvádí svá loutková představení plná zklamání a zhrzených lásek přímo na newyorských ulicích. Jeho žena Lotte (Cameron Diaz) je zase posedlá zvířátky. Prodává domácí mazlíčky a také jich má spoustu doma , docela se jim daří otrávit život sousedům. Jejím favoritem je ale retardovaný šimpanz Elijah, kterému se Lotte pokouší vyřešit jeho psychologické problémy. Craig nemá prachy, a proto přijme místo účetního v podniku s bossem, jemuž je už 105 let a se senzační kočkou jménem Maxine (Catherine Keener). Zabouchne se do ní na první pohled, ale Maxine na něj kašle. Naštěstí jenom do té chvíle, než vedle Craigova stolu najdou společně vchod do "Johna Horatia Malkoviche". Přijdou na to, že z tohoto zvláštního objevu by mohla být docela slušná živnost. Vypečení podnikatelé začnou prodávat patnáctiminutové pobyty "v kůži Johna Malkoviche" za 200 dolarů a také sami vzrušující "cestování" vyzkoušejí. Surrealistická cestovka je na světě!

Krev jako čokoládaKrev jako čokoláda

Před lety zavraždila banda krvežíznivých lovců rodinu malé holčičky. Vivian se podařilo utéct do lesa a svoji záchranu vykoupila přeměnou ve vlka. Žije tak dvojí život, ve dne prodává v obchodě s čokoládou a noci tráví ve společnosti svých bližních vlkodlaků. Jednoho večera potká Aidena, který se potlouká podsvětím a oba se do sebe zamilují. V cestě jim stojí nejen Vivianiny zvířecí pudy, ale i vůdce smečky Gabriel a Aiden se má stát další obětí vlkodlaků. Vychází 11. 7. 2008.

Srdečný pozdrav ze zeměkouleSrdečný pozdrav ze Zeměkoule

Dva zvědaví ufouni Milan Lasica, Július Satinský v akci. Vychází 11. 7. 2008.

Malý Nemo

Japonský animovaný film z roku 1989, který vyhrál několik cen. Jak mě upozornil p. Kantůrek, je založen na stejnojmenném komiksu Winsora McCaye.

V čarokrásné zemi zvané Dřímkov, kde se plní i ty nejtajnější sny, vládne moudrý přívětivý Král. V nádherném paláci s ním žije jeho dcera, krásná princezna Kamílie, která touží po opravdovém příteli… Jedné nezapomenutelné noci je malý chlapeček Nemo ve spánku přenesen létající veverkou Icarem a profesorem Géniem do zázračného Dřímkova. V zemi krásných snů chlapce srdečně přivítají a Král ho učiní dědicem svého trůnu. Svěří mu do opatrování magický klíč, který otevírá všechny brány. Naneštěstí – jedna vede také do země hrůzy.

Malý NemoKitaro

Gegege no Kitarô. Něco pro fanoušky anime. Obvyklý příběh, kde vystupuje středoškolačka milovaná mladíkem Kitarem, jenž je napůl démon.

Srdcová sedma

Co kdyby jediný zlomek vteřiny poslal tvůj život dvěma rozdílnými směry? Život, to jsou tisíce cest Mladá Helen ztratila práci a když se těsně před ní zavírají posuvné dveře vozu metra, otevírá se nám pohled na to, co by se stalo, kdyby metro stihla či nestihla. Obě verze se rozbíhají jedna za druhou. V jedné Helen opustí svého nevěrného přítele a navazuje nový šťastný vztah, ve druhé se Helenin život stává čím dál víc nešťastným, nabere si dvě zaměstnání, utvrzuje se ve své bezcennosti a podporuje svého přítele při psaní románu, přestože jeho aférka stále trvá. Co by se stalo KDYBY?

Trávníkář 2Trávníkář 2

Záhadná oběť laboratorní exploze, Jobe, je zachráněn a teď touží po pomstě. Doktor Benjamin Trace se pokouší ubránit před zneužitím svůj objev virtuální reality za pomoci mladých hackerů. Unikátní čip se však dostane do rukou nepřítele, který usiluje o získání kontroly nad světem.

Padlí anděléPadlí andělé

7 padlých andělů, 7 smrtelných hříchů, 7 způsobů, jak zemřít...
Ne všichni andělé jsou andělé strážní!
Při demolici starého vězení dojde k děsivému objevu.
Hluboko v podzemí pod západním blokem cel jsou skryty prostory,
kam nikdo 100 let nevkročil.
Jsou zde nalezeny kosterní pozůstatky několik brutálně zavražděných
dětí. V okamžiku, když na místo přijíždí specialisté z kriminálky
objevuje se ještě děsivější skutečnost.
V podzemí čekalo na své propuštění sedm démonů,
každý stělesňující jeden ze smrtelných hříchů.

Nebezpečný pacient

Sovia, zdravotní sestra v nemocnici, se dopustí fatální chyby, která stojí život jednoho pacienta. Když se později ocitne na hranici života a smrti, objevuje se zemřelý pacient a dotýká se jejího ramene. Když se Sovia probouzí, zjišťuje, že to nebyl sen, protože na svém rameni, kde se jí dotkla mrtvá ruka, má modřinu. Toto znamení začíná nevědomky předávat dalším lidem, kteří začínají za záhadných okolností umírat. I když jí to nikdo nevěří, pokouší se Sovia zachránit ostatní i sebe před smrtící hrozbou.

Podprůměrné animované zpracování klasiky.

Bibi Tajemství modrých sovBibi tajemství modrých sov

Druhý díl příběhů malé čarodějnice žijící v malém městečku v smíšené rodině, kde otec je člověk. Průměrný hraný film pro děti, vycházející ze stejnoměrného animovaného seriálu. Vyšlo 3. 7. 2008.

Harry Potter v sukni! Bibi Blocksbergová trávila příliš mnoho času čarováním - a příliš málo času studiem. Jelikož jsou její známky z matematiky strašlivé, musí jet místo na letní tábor do internátní školy. Ředitel je podivín, který se snaží rozluštit různá tajemství, a Bibina spolubydlící Carina je klonem Britney Spearsové. Naštěstí se Bibi rychle spřátelí se spolužačkou Eleou, která je však od nehody upoutaná na vozík. A samozřejmě by to nebyla Bibi, kdyby se nepokusila dostat Eleu zpátky na nohy - přestože jí čarodějnický kodex zakazuje zasahovat lidem do života. Ale když zaslechne pověst o moci podivuhodných sov, rozhodne se je najít v tajné jeskyni. Ale i někdo další ví o magické síle modrého prášku: Bibina největší protivnice Rabia von Katzenstein… (anotace)

Junior SchwarzeneggerJunior

Vychází v pravou dobu. Bulvár nyní píše o muži, který porodil dítě. V Juniorovi onoho šťastivce hraje Arnold Schwarzenegger. Vyjde 22. 7. 2008.

Alex Hesse a Larry Arbogast pracují na vývoji nového léku, který by měl omezit nepřijetí embrya ženským tělem. Když je jejich výzkum uzavřen a pokusi na matkách zakázány, rozhodnou se vyzkoušet tento lék na samotném Hessovi, který se tak stává prvním těhotným mužem. (anotace)

Jarka Pavlíková


Testujeme: Jak vybrat správné čočky pro astigmatismus?
Testujeme: Jak vybrat správné čočky pro astigmatismus?

Nosíte čočky a máte astigmatismus očí? Víte, kde nakoupit ty správné, které vám rozhodně nebudou dráždit oči? Redakce testovala za vás! Chcete...

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...