20.10.2021 | Svátek má Vendelín


CON: Labyrintcon 2009

26.2.2009 12:05

Labyrint logo RenčínTOPlistKdo na podzim nestihl komorní Labyrintcon Pavla Renčína, má nyní druhou šanci! Magické datum – pátek třináctého – se přímo nabízí pro setkání nad příběhy, jež se skrývají v městských uličkách.

Městská knihovna v Praze a Pavel Renčín vás zvou na setkání zaměřené na městskou fantasy i moderní městské mýty. V knihovně na Smíchově tak budou mít návštěvníci jedinečnou možnost konfrontovat „skutečnost“ a „fikci“. Druhou jmenovanou zastupuje Pavel Renčín, který rád zodpoví na všechny všetečné otázky (Rozhovor s ním jste mohli číst zde). O tom, co stojí v pozadí městské fantasy pak popovídají zbylí hosté: Otomar Dvořák o dávných démonických vládcích české krajiny v intencích nového projektu Pavla Renčína „Rada měst“, Františka Vrbenská seznámí se starými příběhy měst a Černá sanitka přiveze PhDr. Petra Janečka, který popovídá o moderní městské mytologii.

Labyrintcon 09 se odehraje v pátek 13. března od 15.00 hodin. Místem konání je Knihovna Smíchov (Nám. 14. října 15, 150 00 Praha 5). Bližší informace www.pavelrencin.cz.

Míla Linc


Najděte svou vnitřní krásu: Otestujte nutrikosmetiku od Manufaktury
Najděte svou vnitřní krásu: Otestujte nutrikosmetiku od Manufaktury

Podpořte krásný vzhled své pleti a pokožky nejen zvenku, ale také zevnitř. Objevte nutrikosmetiku značky Manufaktura. Hledáme 30 uživatelů, kteří s...

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...