16.9.2021 | Svátek má Ludmila


CON: Harry Potter na Festivalu Fantazie 2010

14.5.2010 9:05

Harry Potter FF festival fantazie TOPlistAni tento rok se začátek letních prázdnin nemůže obejít bez v Čechách největšího setkání příznivců science fiction, fantasy, hororu a jim příbuzných žánrů, kterým je FESTIVAL FANTAZIE, pořádaný od 1. 7. do 11. 7. 2010, tradičně v malém středočeském městě Chotěboř. Festival Fantazie je akce s u nás nejdelším časovým rozsahem a nejrozsáhlejší programovou nabídkou, která obsahuje jak „klasiku“ ve světě fantazie, jako je například Pán prstenů, Star Trek, Star Gate či Hvězdné války, tak i o něco méně početnější, avšak stále velice oblíbené linie, zaměřené například na Babylon 5, Battlestar Galacticu, Buffy a Angela, Červeného trpaslíka, Doctora Who, Heroes, Lost, anime a kreslenou tvorbu a ještě mnoho a mnoho dalšího. A ani tentokrát nebude na Festivalu Fantazie chybět linie dnes už neodmyslitelné součásti světa fantazie, fanouškovské tvorby a (nejen) dětských srdcí téměř celého světa – Harryho Pottera.

Harry Potter and Half-blood Prince Princ dvojí krve 7Harry Potter navštíví Festival Fantazie tentokrát od pondělí 5. 7. do čtvrtka 8. 7. a přinese s sebou mnoho nového. Kromě tradičních pořadů, jako jsou například četné znalostní soutěže nebo přednášky a diskuse ze světa brýlatého čaroděje, se můžete těšit na zcela nový program, který bude obsahovat například soutěž nejznámějších hlášek z filmů a knih, promítání muzikálu A Very Potter Musical s českými titulky, dokument Rok v životě J. K. R., přednášky o kouzelnických hůlkách, Smrtijedech, záhadách nebo (pro starší publikum) dokonce i o sexu v Bradavicích! I tentokrát budete mít možnost prokázat své umělecké schopnosti na výtvarném workshopu a uplatnit své znalosti ve zkouškách OVCE, nebo se dozvědět něco nového o představitelích vašich oblíbených postav a novinkách ze světa online her. Již tradičně můžete také navštívit velice oblíbené přednášky o HP literární tvorbě a fenoménu Mary Sue. Třetím rokem se také uskuteční velký Čarovečer Harryho Pottera, který bude vyvrcholením programové linie. I tentokrát bude ve znamení boje čtyř kolejí o školní pohár a každý účastník bude mít možnost uplatnit svůj herecký talent a prokázat své četné kouzelnické schopnosti při vedení vlastní koleje k vítězství. V programu nebude zapomenuto ani na promítání filmů, se šestým dílem (Harry Potter a Princ dvojí krve) se na Festivalu setkáme možná již naposledy v kinosále.

Každý fanoušek Harryho Pottera, ať už malý nebo velký, si tedy na Festivalu Fantazie najde zábavu podle svého gusta. Podrobnější informace o festivalu najdete na www.festivalfantazie.cz a další podrobnosti o linii a prostor na otázky a připomínky na potterlinie.blogspot.com.

Markéta „Affaia“ Zelená

Zástupce vedoucího Potter linie

Markéta Zelená


LETNÍ SOUTĚŽ: Poslední šance, zapojte se a vyhrajte věci za tisíce korun
LETNÍ SOUTĚŽ: Poslední šance, zapojte se a vyhrajte věci za tisíce korun

Vítejte v posledním – 10. týdnu soutěže. Opět hrajeme o 7 cen, mezi kterými najdete set hraček od Fisher-Price, doplňky stravy od NaturaMed,...

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...