27.9.2021 | Svátek má Jonáš


AKCE: Staň se Superhrdinou! Země tě potřebuje…

8.4.2010 0:05

Kdo chce být superhrdinaTOPlistSvět se hroutí. Požitek bez morálky, vědomosti bez charakteru a čirá zloba malomyslných nás ženou do záhuby. Z temnot společnosti se rodí zlo tak mocné, že i stateční jen zbaběle klopí zraky a nikdo se neodváží vzdorovat. A proto my, poslední zbývající ze superhrdinské organizace Justice League of Czechia, hledáme posilu. Hledáme odvahu, srdce a spravedlnost. Hledáme Tebe!

Přátelé, hrdinové… Cony jsou líhní lidí s nepřeberným množstvím kvalit a my jsme se rozhodli mezi vámi najít vyvolené. V průběhu šesti dní v rámci letního Festivalu fantazie 2010 budeme testovat vaše schopnosti mentální i fyzické, dokud vy či my nepadneme nebo dokud mezi vámi nenajdeme pravého superhrdinu / superhrdinku.

Přihlaste se, poznejte svou pravou podstatu a získejte nezbytnou výstroj maskovaných ochránců, cenné superhrdinské příručky (komiksy) a srdce stovek fanů!

Od 2. do 7. července 2010 na Festivalu fantazie v Chotěboři vám při několika disciplínách průběžně zařazených do programu položíme otázku: „Chceš se i Ty stát superhrdinou?!“ Zní-li vaše odpověď ano, neváhejte a přihlaste se. Váháte-li, zeptejte se.

Potřebné informace naleznete na webových stránkách http://superhrdina.sff.cz a na e-mailové adrese superhrdina@sff.cz, kde s vámi vyřešíme veškeré nejasnosti. Uznáváme Vaši potřebu udržovat svou pravou či naopak alternativní identitu skrytou, proto je jako kostým povoleno také například tričko s tajemným avšak všeříkajícím písmenem připevněným na hrudi.

Krev, pot i humor Vám, hrdinové i hrdinky, za soutěž „Kdo chce být superhrdina?“ slibují

Iron Lament, Wonder Willwarin i Dark Beneficus

& & &

Sigmund Freud: „Protože tam, kde hrdinovi brání božské dědictví - Superego - v bezbřehém uspokojování svých potřeb, superpadouši zcela podléhají svým pudům. Jejich erotické i agresivní puzení je natolik silné, že překonává zábrany svědomí a určuje jejich chování. Jejich Ego je příliš slabé, aby zvládlo návaly pudové energie transformovat do společností oceňované podoby. To je jasný případ třeba Vtipálka z příběhů o Netopýrmuži či Černých jezdců.“

Paul Parker: „Z Pána prstenů?“

Sigmund Freud: „Ne, z Rychlých šípů.“

Paul Parker: „Rychlé šípy považujete za superhrdiny?“

Sigmund Freud: „Jistě. Mají všechny rozpoznávací znaky hrdinů.“

Paul Parker: „Vskutku?“

Sigmund Freud: „Kupříkladu Mirek Dušín nikdy nelže a nemluví sprostě. Pokud tohle není ukázka nadpřirozených schopností, tak již nevím, co by jí mohlo být.“

- Jan Žlebek - Superhrdinové sociálních věd –

Jan Žlebek


Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...