15.5.2024 | Svátek má Žofie


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Enigma 4.2.2009 13:26

Re: Nácek s motýlkem

Především při svém vzdělání ty rudý hochu vím, že si Hitler léčil své sexuální komplexy. Pak že to byl psychopat  Rath je psychopat. Z toho vyplývá ta surovost, nelidskost a nenávist dovedená do historicky nejstrašnějších absurdit. CHOROBNÁ TOUHA PO MOCI. To platí u Ratha rovněž. nehledí na ztráty u druhých. Hitler byl především masový vrah. Nenáviděl svého žida v rodném příhraničním rakouském městečku Brannau, tak nechal vyhubit všechny židy. Jejich majetek zkonfiskoval. Rath pouze chce ukrást majetek a vklady společností, které mají řádnou smlouvu. Rath ZÁSADNĚ nectí zákony v tomto smyslu. O tom jsem schopen přinést mnoho důkazů. Tento druh rebelie se s ním táhne od doby, kdy se stal šéfem lékařských odborů. (LOK).  Stejně tak na každém postu obviňuje z krádeží. Bez důkazů. Rath je gauner, pohybující se v oparu kriminelní energie.

gerontusinza 4.2.2009 13:41

Nikoli pane pan Rath.....Re: Nácek s motýlkem

ale vy podle výlevu máte problémy s psýchou ale to nic...... dá se s tím žít jen jaksi s vámi nikoli.....;-D

Picka 4.2.2009 16:30

Re: Nikoli pane pan Rath.....Re: Nácek s motýlkem

 Souhlasím:-P

gerontusinza 4.2.2009 13:13

Kde jste chodil do školy? Re: Nácek s motýlkem

vidím že vzd+láním a základními vědomostmi neoplýváte....... že by stranický tajemník před rokem 89 na max.okrese? tam takovýhle blbouni rozhodovali o 106...;-D a taky to bylo vidět tak jako u vás...;-D

Kef 4.2.2009 11:34

Re: Nácek s motýlkem

ano, je to citát z bible, nejde o žádné nacistické heslo, jak se někteří demagogové snaží tvrdit. To bychom nesměli říci jakékoli slovo, protože i to jistě užívali i nacisté. Rath řekl něco poněkud jiného, v jiné souvislosti a s jiným významem, ale to Vy patrně nechápete - ostatně nejste sám, nešlo přece o to, zda vyslovil to jméno, ale jak ho dával za vzor.

Karel 22 4.2.2009 11:40

Re: Nácek s motýlkem

Složitost Rathových myšlenek nepochopil ani oranžový DUCE. Proto se ho zastal. Nebo spíše taky lhal o tom, jak někdo jeho žvanění překroutil.

novaz 4.2.2009 9:32

obchodník s deštěm

Drzý a samolibý turista po našich politických stranách nakonec zakotvil v té, v níž našel největší procento bl.ců, tu.ců, neumětelů a nýmandů. Jen v této straně našel prostor pro své ubohé populistické žvásty. Však také sociální skupina, zvaná "třicetikorunáči", zobe fürerkovi z ruky. Až všechno zrní vyzobou, nakopou mu řiť.  

Nomen 4.2.2009 9:32

Dle hysterických reakcí našich modrých frustrátů lze soudit, že Rath zabodoval, že...

Karel 22 4.2.2009 9:34

Fuhrerek to naopak moc nezvládá a kudy chodí tudy lže.

Ladislav N :-))) 4.2.2009 11:52

Re: kudy chodil, tudy krad....

Klídek, komunista schovaný za nickem "Nomen" se snaží skrýt skutečnost, že díky rudým frustrátům KSČSSD vyhrála krajské volby....  ;-P

j 4.2.2009 9:36

Re: Dle hysterických reakcí našich modrých frustrátů lze soudit, že Rath zabodoval, že...

Píši do deníčku - Nadpis- Nomenovo kňučení a jeho ukřivděnost:-D

berg 4.2.2009 9:39

Re: Dle hysterických reakcí našich modrých frustrátů lze soudit, že Rath zabodoval, že...

to je dobře, že je váš a můžu s tebo tentokrát souhlasit, dráth opravdu boduje;-D

yt 4.2.2009 10:30

Re: Dle hysterických reakcí našich modrých frustrátů lze soudit, že Rath zabodoval, že...

Tím bordelem co vznikl? To jedině u primitivů.

jirka.s. 4.2.2009 10:49

Re: Dle hysterických reakcí našich modrých frustrátů lze soudit, že Rath zabodoval, že...

Naše nomenklatura to evidentně přehání s vijágrou. Všechno vidí modře! ;-D;-D;-D

http://zdravi.idnes.cz/vedlejsi-ucinky-viagry-modre-videni-a-abnormalni-ejakulace-pay-/vase-telo.asp?c=A081203_123533_vase-telo_bad 

gerontusinza 4.2.2009 13:16

Jo je to chytrej kluk.......Re: Dle hysterických reakcí našich modrých frustrátů lze soudit, že Rath zabodoval, že...

už se těším na jeho vedení ČSSD..... jen nevím jestli ten program bude Škromachovi vyhovovat..... ale mě určitě ano;-)

Kenavp 4.2.2009 22:19

Re: Jo je to chytrej kluk.......Re: Dle hysterických reakcí našich modrých frustrátů lze soudit, že Rath zabodoval, že...

Já myslel, že už to máš za sebou, kastráte, a ty ještě žiješ?

gerontusinza 4.2.2009 9:19

a s okresním hejtmanem jste také mluvil....?

"..I z mých osobních rozhovorů s lékaři v našem okresním městě s krajskou nemocnicí plyne, že podobný vývoj předpokládali"...

Pane Bartoň, to víte, když má jeden omezené možnosti k napravení neomezených pitomostí tak to trvá a bolí......:-/ Ovšem léčba pokračuje úspěšně, modrá paka vašeho typu fungují stále stejně a budou i nadále regulovat pitomce vašeho formátu..... ty regulační poplatky a Jůlínka prosazujte nadále, je to to nejlepší co můžete udělat pro pacienty a občany....;-D o to rychleji poletíte a déle setrváte v opozici..... to víte Češi nejsou revolucionáři ,ale pokud zjistí lži a podvody, tak jsou dost nekompromisní......  sbohem po volbách .....ani číst se nedáte...;-P

Vašek 4.2.2009 9:31

Re: a s okresním hejtmanem jste také mluvil....?

geronte, co to  vás je? skleroza? nebo dokonce ten němec co doma schovává všechny věci?

berg 4.2.2009 9:35

Re: a s okresním hejtmanem jste také mluvil....?

máš krásný slovník geronte, takže: nelži, pitomče a klidně si ty pitomosti, lži a podvody oranžových pakošů dál přežvykuj, a nečti bartoně

gerontusinza 4.2.2009 13:26

Já čtu fšecko vy hlupáčku jednostraný a rád komunikuji s autory nikoli s blbečky, Re: a s okresním hejtmanem jste také mluvil....?

kteří jsou schopni přežvykovat jen projevy svého "guru"....;-D Bartań nepíše, Bartoň to ze sebe dáví a je to radost se na ty trapnosti dívat.....  když bude takhle pitomý a kontraproduktivní každý propagandista jako je  Bartoň (na úrovni Tlučtchoře---;-)) tak se ODS zbavíme velice brzy..... což je jen dobře...;-D

j 4.2.2009 9:38

Re: a s okresním hejtmanem jste také mluvil....?

V Brně zdraží jízdné až po volbách protože socani ví, že by je ti jejich blbe... taky nemuseli volit. Bližší košile jak kabát

brabus 4.2.2009 9:52

Re: a s okresním hejtmanem jste také mluvil....?

proč tady  na psu už smrdíte více jak 2 roky?? Proč? Tak si najděte jiný serv, kde Vám bude dobře. Mam pro Vás nabídku: www.halonoviny.cz  tam se vyřádíte pěkně.  Tady už neotravujte. Nikdo není na Vás zvědaví. Když si přečtete názory pod Vašim příspěvkem, tak mi dáte za pravdu. Sbohem Gerone, bez Vás nám bude líp;-(;-)

PetrN 4.2.2009 10:26

Re: a s okresním hejtmanem jste také mluvil....?

Tomu gerontnímu blbovi jde o jediné - naštvat normální myslící inteligentní odpovědné svéprávné jedince. Tak mu radost nedělejte a brzo bude prudit jinde... :-P

gerontusinza 4.2.2009 13:31

Dotaz pane........Re: a s okresním hejtmanem jste také mluvil....?

já nemohu jít mezi "....normální myslící inteligentní odpovědné svéprávné jedince...." Ty jsou mezi vámi jako šafran a ale pitomců jste zde jeden vedle druhého celé duny......;-D mimochodem, mimo zlodějny se pane nejste sám schopen uživit ,tak rvete chudáky aspoň po 30 kačkách...;-D To víte nesezobli, pane,;-)nesezobli.....

brabus 4.2.2009 13:39

Re: Dotaz pane........Re: a s okresním hejtmanem jste také mluvil....?

Kdo je zloděj? Vy sám zaměstnáváte lidi, tak nám řekněte jaký mají plat? Vůbec bych se ty magore nedivil, kdyby jsi je zaměstnával za minimální mzdu;-D To by na Vás platilo zcela krásně: plnou hubu solidarity, ale pro jiné, já sám je budu brát u huby;-D;-D

gerontusinza 4.2.2009 13:52

Já už ne milý brabusko, od ledna jsem dobře pracující prduch......Re: Dotaz pane........Re: a s okresním hejtmanem jste také mluvil....?

z firmy už měnepatří ani rohožka před kanceláří...taky si všiměte jak jsem smířlivý, už nemám na vyskakování, co taky si se 40 tácy bruto mohu vyskakovat, ale ten klid...... ;-) ale my cojsme smířliví k sockám že bychom je takhle blbě obírali...ale no tak, to už fakt si větší pitomost vymyslet neumíte.....?.. a když mluvím o prosperující firmě v této době mluví to samo za sebe.... co mluví za vás? ty vaše pindy? zdrávo došli.   třeba i víte kam?;-D...např.(Y) já jen aby řeč nestála;-)

brabus 4.2.2009 15:05

Re: Já už ne milý brabusko, od ledna jsem dobře pracující prduch......Re: Dotaz pane........Re: a s okresním hejtmanem jste také mluvil....?

ale jo;-). Mně podnikatelé nikdy nevadili, pořád je beru  jako někoho kdo měl odvahu a šel do toho. Já tu odvahu neměl;-) jsem raději zaměstnanec soukromého sektoru. Ale vždy jsem se staral o sebe (zaměstnání, vzdělání,) Charitu podporuji, ale jen tomu, komu chci já a né tomu, komu mi řekne Paroubek a Rath. A rodiče mi vždy říkali a říkají: Nic není zadarmo, nikdy nečekej s nataženou rukou a kupuj si to, na co sis našetřil!!!!!!!!!!!! Věřte mi Gerone, že mam ten život jednodušší. Ale na tom se asi nidky nedomluvíme. Jen mně překvapuje, že Vy podnikatel, který začínal od píky (pokud tedy nejste podnikatel Pitrova typu) má rád tak to slovo ZADARMO:-/

gerontusinza 4.2.2009 16:06

Tímto slovem se oháníte jenom vy..... všimněte si...Re: Já už ne milý brabusko, od ledna jsem dobře pracující prduch......Re: Dotaz pane........Re: a s okresním hejtmanem jste také mluvil....?

u mě ho nenajdete. U mě vidíte jediné :ani pětník zloději natož X*30 kaček od chudáka a dětí včetně mimina těsně po porodu..... Pane jen kretén bezmozkový může na takový diktát přistoupit..... víc k tomu nemám co dodat.... jo přece něco, mít ve firmě člověka s takovýmto dohledem, asi by u mě dlouho nepobyl........;-) Jestli něco nesnáším víc než zlodějské stvůry ,tak to jejich pohůnky bez jakýchkoli skrupulí konající...... sakra neznáte někdo co vlastně popisně ty jakékoli skrupule jsou.....?;-D

Enigma 4.2.2009 10:36

Re: a s okresním hejtmanem jste také mluvil....?

geronte nechci ti brát iluze, ale českému národu stačí jenom sliby. Zvíře je hloupé, to musíš v kleci krmit. Český volič tvého typu je zaskočen skutečností, že úspěšnější se má lépe. On chce zpátky gulášek, šest knedlí (dvě navíc) a klídek .Všichni škodovečku, Balaton, plošně stejné platy a zase klídek. Obyčejný člověk, dříve pracující vládnoucí třída, je skromný. To co potřebuje si nakrade. Nepotřebuje nic z toho, co současná politická scéna nabízí. Ba co, to je přesně to co ho dráždí a co nedopustí. U Paroubků se může střílet, kšeftovat s mafií a stejně jsou zloději v ODS. Rath znárodňuje  a tak to má být.

brabus 4.2.2009 11:20

Re: a s okresním hejtmanem jste také mluvil....?

R^R^ no jo, ale co chcete po člověku, který slyší jenom na slovo ZADARMO:-/