Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

VOLBY: Pohledem slovenské RTVS 24

Už od počátku informovala slovenská veřejnoprávní televize, že Korčok vede s velkým náskokem jenom v Bratislavském kraji a ve všech ostatních vede zřetelně Pellegrini.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
LP

Levicová galerka pláče a to jde o evropsky nevýznamného prezidenta? Nacvičujte pláč na americké prezidentské volby, prosím! To bude, až vyhraje “náš Doník”!

0 0
možnosti
KK

Děkuji autorovi za článek. Děkuji za odvahu psát pravdu !

0 0
možnosti
PC

Och......bylo to vo fous. Stačil jsem to přečíst. Teď už jen čekám až autora zavřou a článek smažou. Uf....

0 0
možnosti
LP

Jak můžou Češi kritizovat volby v SR, když sami pohrdli nekomunistickou kandidátkou a poslali dva elitní komunisty do finále? Už toho nechte!

0 0
možnosti
LP

O Ficovi jeho komunistickou minulost vím. Pelegrini byl také komunistou a rozvědčíkem jako náš prezident nebo agentem, jako náš minulý a příští premiér?

0 0
možnosti
IP

netreba sa báť, toto bola zrejme jedna z posledných ako-tak slobodných diskusií :-/

0 0
možnosti
PH

P32e50t73r 74H31á78k

9. 4. 2024 10:09

Když někdo kritizuje veřejně činného homosexuála, určitě je to tím, že je homofob!

Aspoň takhle nám to naši moudří, schopní, světaznalí tvrdili, tak předpokládám, že jsou názorově konzistentní a tvrdí to i nadále. Jsou přece Evropané a podporují diverzitu VEU

0 0
možnosti
OM

O72. 31M84.

9. 4. 2024 9:37

Poznámka: při 80 % to stále ještě jasné nwbylo, jen skoro, pořád se to mohlo o pár hlasů (téměř doslova) otočit. V závěru taky začal Korčok mohutně dotahovat. Jasné to bylo až při nějakých 92 %, kdy by pro Korčoka muselo hlasovat 90 % zbývajících voličů, což bylo nepravděpodobné.

0 0
možnosti
PH

P93e52t97r 66H57á36k

9. 4. 2024 10:04

Bidenova křivka se ovšem nekonala. Čím to tak asi mohlo být?

0 0
možnosti
LP

Chci pogratulovat bratrům Slovákům, že si vybrali sympatického a vzdělaného kandidáta, o kterém jsem nenašel, že by byl komunistou nebo agentem!? Dobře vy!

0 0
možnosti
IP

prečo komentujete niečo o čom nič neviete?

ani fico nebol agentom a komunistom? spolu ! bačovali 20 rokov!

0 0
možnosti
FN

Česká televize nepřináší zpravodajství, ale europropagandu. O slovenských volbách informovala zcela zaujatě a neobjektivně, ne podle skutečnosti, ale podle vlastního přání. Slováci na to mají hezké přísloví: "Čo se babe zachcelo, co sa jej aj prisnilo."

0 0
možnosti
PB

P84e89t96e 45B95r45i42c77h

9. 4. 2024 10:59

"Česká televize nepřináší zpravodajství, ale europropagandu. O slovenských volbách informovala zcela zaujatě a neobjektivně, ne podle skutečnosti, ale podle vlastního přání."

Zůstává věrná své tradici, např prezidentské volby v USA ...:-/

0 0
možnosti
LP

Slováci si vybrali, no a co? Pelegriny i Fico nezruší volby. Bez nich není demokracie! Nevyhlásí válku žádné zemi, nezavřou politické oponenty? Pak je to demokracie a po čtyřech letech mohou Slováci rozhodnout jinak ( u prezidenta po pěti?). O Slováky se zajímám, narodil jsem se do společného státu a Slovák Husák vedl zemi, ve které jsem se narodil a nebyla to demokracie! Nechápu, že liberální komunisté řeší cizí volbu a neřeší naše problémy? Je to jednodušší, že? Dokud si budou státy volit svobodně, bude dobře!

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz