Pátek 12. července 2024, svátek má Bořek
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

VOLBY: Absurdní trik Andreje Babiše

Andrej Babiš na závěr své rozehrané prezidentské partie nečekaně hodil eso mezi na stůl vyložené karty. „Byl jsem ve Fortuně, kurz je 12. Vsaďte si 1000 Kč a přijďte všichni volit, vyhrajete 12 000 Kč. Babiš vždycky pomáhá, za Babiše bude líp,“
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
FN

Mediální prostor je zahlcený žvaněním o žalobách podaných na Babiše za slova o sázce na jeho výhru. Ale zatím nikdo neukázal ověřený tiket nebo potvrzený formulář žaloby. Mám neodbytný dojem, že autor se jen přidal k mediálním hrátkám s falešnými kartami.

0 0
možnosti
Foto

Autore, jsem i*diot, nebo vědomě šíříte ty bláboly? Ti údajní stěžovatelé, co kvůli sázce přišli o všechno - to byli příznivci Pavla a nepřátelé Babiše, kteří to udělali jako provokaci. Mám důkazy, opatřit si je snadno může každý.

0 0
možnosti
OU
Foto

procházel jsem v Brně místem rozdávání jelit a početný dav tam skandoval: táhni z Brna, táhni z Brna, ....! pozoruhodné!

0 0
možnosti
RL

To byli předpokládám ti tolerantní a inteligentní soudruzi, voliči jistého soudruha generála, ne? Jak se tím tady pořád chlubí? 8-o

0 0
možnosti
SS

Volby byly referendem o Babišovi i testem IQ elektorátu. Babiš nezvolil uplácení voličů poprvé. Pověstné koblihy, šišky salámu, pivo, jitrnice a jelita. Korunu tomu nasadil tipem na tutovku.

V Brně, kde Pavel získal 68% jsou místa, kde podpora klesla k 50% a ulice vedle měla přes sedmdesát. Asi není divné, že měl Pavel nižší podporu tam, kde je většina bytů obecních a vyšší tam, kde byly původně družstevní byty. Rekord dosáhl Babiš v okolí Cejlu. Tam šla jeho podpora k 95% a ulice vedle měj Pavel přes 80. Kdo bydlí v okolí Cejlu snad všichni vědí.

0 0
možnosti
ZL

Nezlobte se ne mě, ale volební guláš v jakékoliv podobě není úplatek. To by byl uplatkem i volební čaj KDU-ČSL snad ještě za Josefa Luxe a kafe na školení BOZP.

0 0
možnosti
TK

Tihle gambleři, to jsou opravdoví chudáci. A ti, co to organizují, no, škoda slov. Opravdová lidská špína.

0 0
možnosti
RL

To si posvíťte hlavně na nějakého Kalouska, bývalého ministra na MF, to byl správný odborník. Takového tady už dnes nenajdete. ;-D

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz