Pondělí 15. července 2024, svátek má Jindřich
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

VOLBY: Absurdní trik Andreje Babiše

Andrej Babiš na závěr své rozehrané prezidentské partie nečekaně hodil eso mezi na stůl vyložené karty. „Byl jsem ve Fortuně, kurz je 12. Vsaďte si 1000 Kč a přijďte všichni volit, vyhrajete 12 000 Kč. Babiš vždycky pomáhá, za Babiše bude líp,“
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JN

V noci ze čtvrtka na pátek zaplavili Facebook vida s výzvami "romští podnikatelé podporují AB" a přesvědčování ostatním Romům k následování.8-o

0 0
možnosti
IP

I86v39a62n 56P88o49l76á77k

1. 2. 2023 9:08

Pane Wagner, vaše rozhořčení by bylo zcela na místě, kdybyste se stejně plamenně postavil proti profláknutému poslanci Bendovi, který usiluje o zvýhodnění sázkového byznysu, zřejmě jen z čirého humanismu.

0 0
možnosti
VK

Pokud příznivci A. Babiše na A. Babiše vsadili nezanedbatelnou částku peněz a vzápětí prohráli - stanou se z nich (možná???) do budoucna odpůrci A. Babiše.

Jak prosté, milý Wattsone;-D;-D;-D

0 0
možnosti
EZ

Pane Wagnere a nejen vy, měl byste se zamyslet nad sebou a budoucí agitkou, až nebudete mít Babiše. Co takhle rozvědčík, a je jedno na kterém politickém pólu právě působí, vycvičený k realizaci pučů, diverzních akcí, manipulaci s veřejným míněním ve prospěch těch co ho platí. Dobré téma, co říkáte?

0 0
možnosti
VC

Pana Šejny proti panu Metelkovi se tentokrát určitě zastávám. Jestli někdo vsadí na základě takové informace jakou dostal od Babiše a pak se cítí podveden, je to skutečně menší podvod než předpověď počasí.

A řešením jak ochrínit taková trdla by pak bylo jedině sázky zakázat.

0 0
možnosti
VK

Neúspěšní sázkaři by měli žalovat Pavlovi voliče že je svou volbou připravili o výhru.

0 0
možnosti
ŚS

Tenhle trik prostě nemohl vyjít ani při výhře. Čím více lidí by na něj sázelo, tím menší by byl kurzový rozdíl. To se také stalo. už druhý den byl kurz 6,5 místo 12.

0 0
možnosti
Foto

Kurzy na prezidentské volby, aktualizace v sobotu 28.1. v 7:40. Foruna = P. Pavel 1,08, A. Babiš 11,00

https://www.betarena.cz/rubriky/sportovni-clanky/prezidentske-volby-2023-live-kurzy-a-vysledky_7943.html

0 0
možnosti
PB

P19e46t51e 61B83r69i53c10h

31. 1. 2023 14:16

Nihil novi sub sole.

Už tady byla jistota desetinásobku. A pak řev: "Kožený nás okrad!"

0 0
možnosti
ŚS

U Koženého a HF se to ještě dalo chápat, že mu lidé věřili. Sliboval jim 10.tis za knížku a část lidí opravdu vyplatil. Ale ti kdo věřili, že Andrej zařídí aby vyhrál při kurzu 12:1, ti si tu ztrátu plně zaslouží.

0 0
možnosti
PB

P69e74t68e 81B46r63i52c66h

31. 1. 2023 13:58

Porážkou ve volbách antibabišismus nekončí. Volby byl jen takový průzkum bojem. Agrofert musí být vyvlastněn!!

To by tak hrálo, abychom tu měli nějakou velkou a úspěšnou firmu, která nemá zahraničního vlastníka a která nevyváží zisky z ČR!!

Proto budou petropavlovské úderné oddíly udržovány v teplém stavu!!;-€EU;-O

0 0
možnosti
Foto

Chtěl bych místní diskutéry upozornit na rozhorčeného klimatologa Metelku, který je námi daňovými poplatníky placen v ČHMÚ za to, aby doporučoval vládě vytahovat z nás daňových poplatníků miliardy na Green Deal jako formu boje proti oteplování.

Nějaká sázka, doporučená Babišem, jsou drobné proti tomu, co navrhují vytahat z lidí politici na radu klimatologů.

0 0
možnosti
Foto

Pane Šejno, tohle bylo od Vás vyloženě hloupé. Asi nemáte argumenty, tak útočíte osobně. A mimochodem - dělám už něco jiného, ne klimatické změny. Máte chybné informace.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz