Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

VOLBY: Absurdní trik Andreje Babiše

Andrej Babiš na závěr své rozehrané prezidentské partie nečekaně hodil eso mezi na stůl vyložené karty. „Byl jsem ve Fortuně, kurz je 12. Vsaďte si 1000 Kč a přijďte všichni volit, vyhrajete 12 000 Kč. Babiš vždycky pomáhá, za Babiše bude líp,“
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
ET

Tak opět článek, v němž se autor snaží zapráskat bičem, který byl upleten z takového řídkého a smradlavého materiálu. To asi nepůjde. Opět kroutím hlavou.

0 0
možnosti
RM

...autore, žádný soudný člověk při smyslech nesází na kurz 12 horentní částky---a pokud ano, po právu o peníze přijde. za hloupost se zkrátka platí. co tam máte dál zajímavého?8-o

0 0
možnosti
JJ

J90u69r36a 27J12u74r98a48x

31. 1. 2023 10:58

No, jedinec, jenž měsíčně vsadí do jakékoliv sázky víc než setinu svého měsíčního příjmu, je po mém soudu vůl, případně též genderově vyrovnaně kráva. V obou případech olbřímí, najmě činí-li tak pravidelně.

0 0
možnosti
Foto

Problém je v tom, že Babiš sliboval "vyhrajete". Žádná podmínka, ani slovo o tom, že je to vázáno na jeho vítězství. Žádné "můžete vyhrát", ale prostě "vyhrajete". To byla čistá lež a podvod.

0 0
možnosti
JJ

J80u82r34a 82J75u82r53a98x

31. 1. 2023 11:05

Nebyla.

Svéprávný jedinec věděl, že výhra je vázána na jeho vítězství.

A sázet velké peníze jen na základě slibu kohokoliv, že vyhraje, bez posouzení rizika a uvážení pravděpodobnosti výhry může jen blbec.

0 0
možnosti
DL

Aniz bych studovala tento dalsi clanek, ktery nasazuje Babisovi psi hlavu, protoze to uz je nuda, podotknu, ze "uplacet" volice napr. gulasem a pivem apod., je na Zapade, kam patrime, uplne bezna vec!

0 0
možnosti
Foto

Pokud nehodláte číst článek, pod kterým diskutujete, bylo by dobré si přečíst alespoň pár předešlých příspěvků, jako třeba : K. Wágner 31.1.2023 9:53

Možná by Vám pak došlo, že v případě toho "uplácení" voliče např. gulášem, pivem apod., jde o dlouholetou tradici v Čechách.

0 0
možnosti
VK

V55. 44K77u90h32a64j

31. 1. 2023 9:30

Lepší uplácet své voliče prejtem a jelítky, než štvát lidi na protikandidáta, aby na něj hystericky řičeli "Táhni!" a nabourávali mu mítinky, chytrolíne!

0 0
možnosti
PK

Když na to nepřijde sám, tak se mu musí poradit, Kuhaji. Kolik jste si na něj vsadil ?

0 0
možnosti
Foto

Komu není shůry dáno ......

0 0
možnosti
JP

Jak jsem antibabišovec, musím se Babiše zastat. Každý je pánem svých peněz, vydělaných poctivě i ukradených. Má právo s nimi naložit podle svého a pak jásat nebo splakat nad "výdělkem".

0 0
možnosti
Foto

V celém článku, pokud jste si nevšiml, není ani slovo o tom, že by snad nemohl Andrej Babiš rozdávat jitrnice či jelítka. Pokud já vím, tak mu tohle nikdo nevyčítá, klidně může rozdávat i vodňanská kuřata a kostelecký uherák, nikdo mu v tom nebude bránit. Podobně v některých hospodách dostal leckdo pivo za volební lístek Andreje Babiše, který tam donesl z druhého kola prezidentské volby. Uplácet voliče nějakým gulášem, koblihou, nebo sklenicí piva, je zcela legální. Přičemž jde v Čechách o letitou tradici.

0 0
možnosti
Foto

Pokud jde o sázku, fígl je v tom, že kdyby to dotyčným vyšlo, jásali by. Když to nevyšlo, lamentují. Ale o tom sázení je! Sportku sázím pravidelně od roku 1976 týden co týden, téměř nic jsem nevyhrál. Na koho si mám jít stěžovat? Jenom na sebe. Že někdo dá blbý tip, to také patří k sázení. Zbytečný článek.

0 0
možnosti
VK

V12. 87K65u86h74a22j

31. 1. 2023 9:32

Je to jen další z pokusů, jak svést na Babiše i naprosto absurdní situace. Každý z těch lidí musel vědět, že výhra je nejistá. O to tady jde?

0 0
možnosti
MH

Troubové, kteří se nechali koupit za koblížek už byli chyceni; bylo potřeba nachytat ty ostatní. Babiš se přepočítal! Nemyslící už byli koupeni, jitrnička na ty s rozumem nemohla zabrat!

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz