Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

KN

K14a12r91e94l 43N80o14v95a22k

24. 6. 2024 23:01

Podle se zadna strelba nestala. Neni znama jedina konkretni obet, ti "studenti" na rimse byli nejaci najati kaskaderi. Na te strese ani zadny strelec nemusel stat, ty fotky mohou byt podvrh. V dobe mobilu neexistuje jedina neoficialni fotka?

PD

Všechna čest, v pitomosti překonáte i multiSvědka šachystoše Čermáka s Grundmannem dohromady.

Zasahující policisti, tedy ti Politicky prověření jistě dělali co mohli. Ti Zkušenější, ale Politicky nekorektní byli již dříve odejíti, nebo odešli sami. Totéž ve všech Firmách a Institucích za současných DemoKradů..:-/

JJ

J20u40r82a 47J67u76r20a47x

24. 6. 2024 19:06

Moudrá slova.

Ani nejtvrdší totalita a policejní stát nezabrání magorovi vraždit. Viz třeba vrah Mrázek vraždící v letech 1951–1956.

A policejní komanda, tedy Kuklíci chodí vždycky pozdě, i ve fimech...;-D

AT

A94l83e46s 95T96e23p37l52y

24. 6. 2024 13:49

"Vědělo se, že je to otcovrah a vrah miminka a otce v Klánovicích."

Je to opravdu oficiální stanovisko ? Šlachta pár dní zpět na Primě právě pátral po informaci, jestli Policie v Praze hledala sebevraha nebo vraha - což je podstatný rozdíl.

Resp. co věděli policisté v Praze - může být, že skřípala komunikace mezi Středočeskými a Prahou.

I když - v Celetné nechali vyklidit budovu a zasahovala URNA - to se nejspíš kvůli sebevrahům nedělá...

Vypadá to, že Policie měla včas dost informací - ale bohužel je nedokázala využít.

MG

Pochybuji, že si něco podobného policisté dali dohromady. V normální společnosti mladí muži miminka nevraždí. My ale už v normální společnosti nežijeme. Ženy jsou dnes emancipované a neplní stabilizační roli, která drží společnost pohromadě. Pokud bude někde zabito miminko podobným způsobem, policisté již dnes budou vědět, že se může jednat o mladého muže frustrovaného chování feministek. Ale většina lidí si zatím nechce přiznat, jak výrazně chování feministek narušuje fungování celé společnosti.

MG

Závěr, že se jedná o šílence, je velmi zjednodušující. Tento mladík netrpěl žádnou duševní chorobou. Neměl ani finanční problémy. Měl však naprosto neuspokojivé vztahy se ženami a tato situace u něj vyvolala vysoce agresivní chování.

Na tomto činu není nic překvapivého. Všechny tradiční společnosti po celou historickou dobu vědí, že jsou mladí svobodní muži bez rodiny veřejným nebezpečím. Proto také všechny tradiční společnosti vyvíjejí nátlak na mladé ženy, aby založily s těmito mladými muži rodinu a tím zabránily problémům. Feministky však prosadily svou koncepci, že ženy už tuto hlavní roli v lidské společnosti hrát nemusí. Důsledkem je rozpad společnosti a toto hromadné vraždění je pouze důsledkem chování dnešních mladých žen. Není vůbec náhodou, že k vraždění došlo právě na Filozofické fakultě UK. Je to místo, kde je chování mladých žen k mužům nejhorší a kde se vytvářejí koncepce, jak současnou společnost rozložit.

Není to poslední událost tohoto typu a dá se čekat, že bude docházet k méně nápadným násilným událostem podobného typu i nadále. I zavraždění miminka by mělo být výstrahou, kam vede dnešní chování emancipovaných mladých žen, jehož důsledkem je agresivní chování frustrovaných mladých mužů podobné chování našich zvířecích předků.

HR

To by se člověk uchechtal k smrti. Takže na všem jsou vinny ženské. Jen proto že chlap není vstavu udržet tam tu srandičku mezi nohami,

PB

P46e31t12e 93B55r76i47c24h

24. 6. 2024 13:18

Rakušan vyhnal policejního prezidenta ještě před tím, než se legálně stal ministrem vnitra. Prostě ruka ruku myje.:-(

Na př. kdo zásahu velel, o tom se nepíše.

Určitě to nemůže skončit odložením případu a "Vyšetřování skončilo, zapomeňte".

PB

P18e97t21e 82B15r54i18c43h

24. 6. 2024 12:13

"Představa policejních manévrů s vyklizováním půlky Prahy je nejspíše mimo realitu i pro toho největšího konspirátora. Policie ČR šla tam, kde mohl být s největší pravděpodobností. Obviňovat ji, že měla jit tam, kde skutečně byl, je z pohledu ex post nesmyslné. Připomínám pohled „ex ante“ výše uvedený. V tuto chvíli nikdo netušil, co strašlivého spáchá."

Samozřejmě. Bylo logické, že po čerstvě vykonané otcovraždě se půjde uklidnit na přednášku.

PB

P27e20t98e 89B61r75i73c56h

24. 6. 2024 12:14

A Filozofická fakulta na Palachovo náměstí má do půlky Prahy poněkud daleko.

JW

J25a57n 19W74a93l70t97e60r

24. 6. 2024 12:11

Tak znova. Pokud by obvoďák viděl online v databázi,že se Kozák léčí u psychiatra,nikdy by zbroják neměl. Toto má být aitomatické.Chyba je v systému,tedy státu.

Chyba policie,hlidka neměla být z fakulty odvolána,měla tam zůstat,byl to přece jeden z hlavních cílů,v tu chvíli už prokázaného psychopata(nastražné systémy doma,zabitý otec)

Tečka. Žadné úvahy a dlouhé statě nejsou třeba.

KV

Klasika. Za vše prý mohou tlumiče na laufy, že se dají koupit na ZP. Nu, študioz měl arzenál za cca 1/2 melounu, kde na to vzal? Nakonec donátora tatíka zamordoval. Vypadal ale před tím zdravej, takže "ohne problem" s posudky od felčarů. A možnost psychotestů u cvokařů? Pofiderní výsledek, u cvokaře neví abonent, kdo je větší cvok, zdali cvokař, či abonent (psychotesty jsem díky povolání absolvoval). Potkat se na honu s psychiatrem s ručnicí je zážitek hodný "psyché". Rád se nechám poučit.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz