18.5.2024 | Svátek má Nataša


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Martin 10.4.2009 2:56

Re: Problém s IF

kdyztak jestli vse supajdi uspesne a skvele - tudiz obamova slova o nenakladnem a funkcnim systemu muzeme radostne vypouste - jak je mozne, ze nezvysuji pocet raket na aljasce, preci korea je jasna hrozba a jde vlastne o rakety do polska pro ktere ma byt nas radar. nemel by spise zvysovat rozmistovani tech uspesnych a nenakladnych raket blizko severnich korejcu ?

Pierino 10.4.2009 1:28

Radar nebo poplatky jsou to zmatky nad zmatky.....

A co Cech to pako, at nosi monterky, nebo sako!!!!;-O

Martin 10.4.2009 1:10

projev a co realita ?

Mame projev, budme slusni a nehadejme se o jeho vyznam. Co se stalo den po projevu ? Byl seskrtan rozpocet na PRO :-D:-D:-D:-D

u! 10.4.2009 2:34

Re: projev a co realita ?

o 13%

Martin 10.4.2009 2:51

Re: projev a co realita ?

a ?  seskrtani celkove ale skutecne zvyseni na funkcnejsi thaad a sm3

68 10.4.2009 1:06

S tím, jak to všechno Obama myslel, se jen tak neukvapujme.

Raděj hezky počkejme, až nám tady Hvíždala přečte Špígl, at se zbytečně neseknem. 

Iva 10.4.2009 0:35

Skvělý článek

Pište častěji, nejlépe do (Rudého) Práva a Blesku, aby to došlo i dunihlavům.

Hrad 10.4.2009 0:46

Re: Skvělý článek

Ivo, co tak raději trochu sexu.... místo těch podivných slov? ..t....o už neznáš jiné noviny? Třeba Mf dnes, Lidové noviny, Metropolitam, Dívka, Bravo, Mateřídouška, Prefer Statement, Marathon, Zvědavec, a co já vím... Svíce.

R.J. 10.4.2009 1:08

Re: Skvělý článek

Hrade ! Že jsi zase dnes studoval Kojenecké rozhledy? Koukej se jít projít k Dyji, vyvětrat hlavu, pak nebudeš myslet na sex, maximálně na sex politický. ;-DCo jaro na jižní Moravě? Nehučí Vám tam z toho tepla v hlavě? Já jsem včera objížděl východní Čechy a byl jsem docela z toho sluníčka paf, ani nemám sílu komentovat toho bolševika předsedu vlády. Ale Tobě se líbí, vidíš,uhádl jsem, mohl  bych věštit. Co čteš zajímavého ? Tedy kromě výše zmíněného tisku. ;-D

Herakleitos 10.4.2009 1:17

Re: Skvělý článek

Je poznat na tvé příspěvku, že to sluníčko udělalo své. Z toho PAF jsi se ještě neprobral!Z toho plyne ponaučení " nelez na sluníčko, pak meleš pitominy"!;-D;-D;-D

R.J. 10.4.2009 1:23

Re: Skvělý článek

Hele Héro,nebyl jsem tu na Psu pár dní,  nějak jseš rozívený, asi Tě budu muset trošičku srovnat. Jen co se vzpamatuji, doufám, pokud ne, dopadnu jako Ty, natrvalo. Pro ten případ mám  napsanou žádost , aby mě utratili. ;-D

kirast 10.4.2009 0:35

Kolik "projevů" českých politiků asi přečte váš pan řezník ročně?

Nechci se ho dotknout, ale hádám, že žádný. Ale určitě se domnívá, že ví, co politici říkají, i když ve skutečnosti jenom ví, co o politicích říkají novináři. A to je sakra rozdíl.

mik 10.4.2009 4:16

Re: Kolik "projevů" českých politiků asi přečte váš pan řezník ročně?

A přitom novináři obvykle neví co říkají :-D

MGM 10.4.2009 9:56

Re: Kolik "projevů" českých politiků asi přečte váš pan řezník ročně?

"novináři obvykle neví co říkají "

To by byla určitě ta lepší varianta, i když za rámeček bych si to taky nedal. Obávám se, že novináři obvykle dobře vědí, jak s informacemi manipulovat, aby dosáhli požadovaného cíle. A pokud to nemají přímo v popisu práce, zřejmě to zadarmo nedělají.

Kodl 10.4.2009 0:23

Jasné jako facka je, že Irán

do svých špičkových technických zařízení nevpustí žádného izraelsko-amerického agenta.Takže radar asi bude, jenže kde na něj soudruh Obama vezme peníze, když je zrovna "rozdává" těm chudým a potřebným?8-o

ost 10.4.2009 1:28

Re: Jasné jako facka je, že Irán

Zdroje jsou!

mik 10.4.2009 4:17

Re: Jasné jako facka je, že Irán

Jenže je má pouze Špidla