2.10.2023 | Svátek má Olívie, Oliver


Diskuse k článku

PRÁVO: Spáchal Andrej Babiš trestný čin?

Ministerstvo financí má sice prověřit, zda neúspěšný kandidát na hlavu státu a poslanec Andrej Babiš neporušil svým tweetem zákon o propagaci hazardu, ale o trestný čin tu nejde. Tedy policie, která přijala několik oznámení, přes všechny výkřiky některých uživatelů sociálních sítí žádné usnesení o zahájení trestního stíhání v tomto případě nevydá.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Weisskopf 6.2.2023 11:38

Pane autore to jsou lži v přímém přenossu.Takže fakta: jestliže se jak píšete přihlásilo množství sázejících proč se nepohnul kurz v žádné sázkové kanceláři?Proč toto vaše hodnocení je v rozporu s faktem že se nepodařilo dohledat žádný účet sázejícího?Proč se ta samoživitelka sama přiznala že je to fejk?Proč uvedenou lež rozpoutal jeden Pirát.Já nerozporuji vaši citaci Babišova prohlášení před volbami ale doplnuji že totéž učini p.Horáček při své kandidatuře a nikdo si nestěžoval?Tohle vaše je jen zbožné přání a vytrvalá snaha o vytvoření pseudoafery z něčeho co už skončilo samo o sobě na dně košů.

L. Novák 7.2.2023 2:58

Plácáte kraviny z naprosté nevědomosti. Faše "fakta" jsou sprosté LŽI, kurzy se samozřejmě pohnuly, počet nově zaregistrovaných sázkařů po zveřejnění tweetu byl v největších sázkových společnostech REKORDNÍ, odhadem v řádu 10 tisíc nových klientů a vsazených tiketů na Babiše, navýšení sázek na Babiše v tomto čase činilo řádově několik desítek milionů Kč.

Kdybyste si napřed prošel diskusní příspěvky, než začnete psát nesmysly, tam to všechno je.

Teď jste tady za IDIOTa, Babišova věřícího šaška! :-P Rv !!

P. Weisskopf 7.2.2023 9:17

Rozumíte tomu jako koza petrželi.Ono místo keců o počtu sázkařů jde o počet přijatých sázek na Babiše a jejich výši,To je přesně to co vám uniká a .Za idiota bych si nedovolil vás označit ale rozhodně jste jaksi v tomto směru asi gembler či jeden z těch co rozhodně nepředstavují tu nejostřejší pastelku.Mimochodem která že sázková kancelář potvrdí vaše bludy?