23.1.2021 | Svátek má Zdeněk


Diskuse k článku

POLITIKA: Zemanova zdvořilá žádost? Ultimátum

Tak si říkám, kam až může Báťuška Zeman zajít. Faktem je, že mne každým dnem překvapuje stále více a neustále posouvá hranice dál a dál. Zde se přímo naskýtá srovnání s jeho předchůdcem, Václavem Klausem. Píše se rok 2009 a prezident Klaus po pádu Topolánkovy vlády oznamuje, že dá příležitost sestavit novou vládu tomu, kdo mu přinese 101 podpis.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Křivánek 29.7.2013 15:39

Re: Průšvih je, pane Polanecký, že si udělala pravice sama sobě.

Nooo hlavně že za 8 let vlády socanů, kdy spolu s komuniostama měli vždy pohodlnou většinu se toho vylepšilo. Plácáš nesmysly když říkáš že většina zákonů je od ODS. Naopak nejvíce stránek zákonů je z doby socanů. Ty jejich legislativní smrště, smrstě blábolů. Např neklikt tisíc živností. Nevíc co děláš, určitě nepodnikáš jinak by si takové bláboly neříkal. Zákon o DPH z dílny roberka Sobotky, každý rok 2x novelizovaný, je pořádt takovej šit, že to nemá vobdoby. Nejzákladnějí věci jsou uvedeny v paragrafu §6 a pak v §94. To je logický, že. Máš doma akvárko, že? Nejzákladnější věci dát na začátek a skoro na konec. A i když to víš tak může to číst 10x dokola stejně nepochopíš bez daňového poradace co tím básník robertek Sobotka chtěl říct. Vláda Nečase s Kalouskem je dobrá spíše levicová vláda. Socani jsou jen populisti. A tupci. Bohužel takoví jako ty rádoby nad věcí s rozhledem jim dáváte legitimitu. Chápu že nějaká uklízečka a kuchařka z vývařovny na ZŠ musí volit populisty, ale pro ta spousta ostatních? Je zajímavé že pliveš na ODS ohledně okrádání zaměstnanců o budoucí důchody. Upozorňuji tě že největší rozvrat a nerovnost  v daních(a soc.+zdr. poj.) mezi zaměstanci a podnikateli s příjmy do 1 miliónu udělali ty populistická čuňata od socanů. Zvedli nákladové paušály z 25% na 60% a zachovali možnost si odečíst zaplacené sociální a zdravotní. Topolánek už je nemohl trumfnout. Sice zavedl paušály 80% ale už se nevodečítá sociální a zdravotní. Takže je to prakticky stejné.

J. Křivánek 29.7.2013 15:22

Re: neznalosti pana Polaneckého

Zeman mohl v nejlepším případě mohl počítat s 99 poslanci. Ovšem velmi pochybnými hlasy. A ty zbytky z VV pokud by hlasovaly podle svědomí tak musí hlasovat pro bývalou koalici. Copak Bárta je socan?

Pokud Zeman pro Rusnoka získal  víc tak by to přece pro vás čisté Ištvánovské pitomce byla korupce. Nebo né?? Je jasné že socanské ovce se rozhodují s davem. To je problém. To je opak demoktatického rozhodování. Místo desítech socanských ovcí by pak stačilo při klasování uvízt počet mandátů a jeden socanský pitomec v parlamanetu, který by to odhajloval. Socani maji v názvu hned dvě hrozná slova. Sociální - pod tímto slovem se na světě udělalo nejvíce vražd. A demokratická - to je pravý opak jejich stádního chování. Všichni lžou často, jen socani pořád nebo jsou tak blbí že ani nepoznají co blábolí. Zeman si možná přihnul, když měl uvažoval. Je pravda, že Zeman ví jaký tupec je průměrný socanský a komoušský poslanec. S tím se částečně dalo počítat. Ale tím jak to udělal, to úplně posral. Na usraný rok udělal tokový bordel, že to nemá vobdoby. Nastrkal si tam své kamarádíčky. Kde je Ištván? Co korupce? Máš Blašku říct že si nekritickým milovníkem Zemana a že jeho slovo je slovo boží a o tom se nediskutuje.

J. Křivánek 29.7.2013 15:21

Re: neznalosti pana Polaneckého

Tak na programovém prohlášení oppravdu záleží. Zeman mohl v nejlepším případě mohl počítat s 99 poslanci. Ovšem velmi pochybnými hlasy. A ty zbytky z VV pokud by hlasovaly podle svědomí tak musí hlasovat pro bývalou koalici. Copak Bárta je socan? Pokud Zeman pro Rusnoka získal  víc tak by to přece pro vás čisté Ištvánovské pitomce byla korupce. Nebo né?? Je jasné že socanské ovce se rozhodují s davem. To je problém. To je opak demoktatického rozhodování. Místo desítech socanských ovcí by pak stačilo při klasování uvízt počet mandátů a jeden socanský pitomec v parlamanetu, který by to odhajloval. Socani maji v názvu hned dvě hrozná slova. Sociální - pod tímto slovem se na světě udělalo nejvíce vražd. A demokratická - to je pravý opak jejich stádního chování. Všichni lžou často, jen socani pořád nebo jsou tak blbí že ani nepoznají co blábolí. Zeman si možná přihnul, když měl uvažoval. Je pravda, že Zeman ví jaký tupec je průměrný socanský a komoušský poslanec. S tím se částečně dalo počítat. Ale tím jak to udělal, to úplně posral. Na usraný rok udělal tokový bordel, že to nemá vobdoby. Nastrkal si tam své kamarádíčky. Kde je Ištván? Co korupce? Máš Blašku říct že si nekritickým milovníkem Zemana a že jeho slovo je slovo boží a o tom se nediskutuje.

P. Ficek 27.7.2013 1:08

Re: Ovar je ho.vado

Boleslav - další primitiv a hulvát. (Nebo že by vyděšený tunelář chystající se emigrovat? Ale kam??).

P. Ficek 27.7.2013 1:04

Re: nejlepší - co se o opilci z hradu - dalo napsat

Hájková - primitiv, hulvát. Kdyby tohle napsala o JUDr Samkové bude se muset omlouvat a platit.

L. Strakoš 26.7.2013 22:48

poslancovo slovo

existuje v naší republice vůbec ještě někdo , kdo by věřil poslancovu slovu ( slibu ) ???????

J. Boleslav 26.7.2013 19:55

Ovar je ho.vado

a je vidět, co osvícený lid v přímé volbě vygeneroval. Stále se mu však tato kreatura a její činy líbí.

J. Klepal 26.7.2013 19:04

Re: neznalosti pana Polaneckého

A kdo ti Křivánku tu nulu nakukal, neměl jsi věštecké vidění? Zeman jistě předpokládal, že programové prohlášení vlády bude takové, aby uspokojilo více než 100 poslanců.

J. Křivánek 26.7.2013 18:48

Re: Polanecký opět neříká pravdu!

Zkus si ještě jednou přečíst mé sprosté pojednání o 0, 100 a 101 nakopáních do análu. Možná pochopíš. A k těm ministrům. Samozřejmě že vím, že ministr nemusí být poslancem. Ale je to poprvé, kdy žádný ministr nemá předem ani minimální politickou podporu zvolených zástupců. A to je rozdíl - žádný kopanec do análu nebo 100 kopanců do análu. Můj osobní názor je že česká ústava je kakánek. Kolik na ní pracoval votytulovaný brepta Jičínský a šašek Kalvoda je celkem jedno. Smutné je, že 200 šašků není schopno za spoustu let s tím nic udělat. Problém je hlupáctví. Vrcholem vymočených hlupáků je robertek Sobotka. Nejdřív ječí jak by vládl až by brečel, ale ovara pošle do análku. Pak zas neví proč by ovar neměl mu dát v druhém kole možnost. A s takovouhle vulvou se cokoliv špatně mění.

J. Křivánek 26.7.2013 18:45

Re: Polanecký opět neříká pravdu!

A na slušnost se patří vykakat, když se pro formalistické chápání věcí nevidí obsah. Co jste teda tvrdil Blažku?  "Polanecký opět neříká pravdu!" - důkazem má být že Klaus jmenoval vládu s podporou 100 poslanců. Což je neskonale více než má s. Rusnok, loutka ovarova. A taky neříkáš co jako lepšího měl Klaus udělat. Mě celkem nic lepšího nenapadá. Dokazuješ svojí filipikou Blažku, že si formalista nejhrubšího zrna, pravý český ubožák a podstata věcí ti uniká.

J. Křivánek 26.7.2013 18:43

Re: Polanecký opět neříká pravdu!

Blašku to mi chibjelo. Argument pravopisu a slohu. To je vždy k věci. Já se stydím, že patřím k národu, který si z jazyka udělal překombinovanou hříčku a obsah věcí mu proto velmi často uniká.

J. Křivánek 26.7.2013 18:10

Re: RE

Tak Vána obávám se že když bůh rozdával rozum, tak ty si byl na záchodě a vytíral sis řiť. Srovnávat chybu 10mil a 8,5mil s absurdní úvahou o podpoře pouze 100 lidí je debilita. Aby někdo mohl být demagog musí mít jistý rozum Váňa. Ten zde evidentně chybí.

J. Blažek 26.7.2013 18:00

Re: Polanecký opět neříká pravdu!

Milý a velice"slušný" pane Křivánku. Pláčete sice hezky, ale na cizím hrobě. Aneb Vy mi vehementně vyvracíte něco, co jsem vůbec netvrdil. A způsob, kterým tak činíte, je velmi neurvalý. A taky slohově mizerný a s pravopisnými chybami. Nějaká školní výuka slohu a pravopisu, či snad dokonce maturita z českého jazyka, Vás zřejmě vůbec neoslovila. ... Píšete: "ve volbách byly" ... shoda podnětu s přísudkem: "ve volbách byli".

A ještě dvě konkrétní věci: 1) Každý ministr nemusí být poslancem a ani v pravicových vládách nebyli všichni ministři poslanci. ... 2) Hlavním autorem současné ústavy nebyl prof. JUDr. Zdeněk Jičínský, DrSc., ale hlavně tehdejší JUDr.-neJUDr. Kalvoda a lidé kolem něj.

J. Křivánek 26.7.2013 17:59

Re: neznalosti pana Polaneckého

Klepal taky patříš do klubu mentálně retardovaných? Klaus jmenoval premiérem někoho kdo měl předem podporu 100 poslanců. Ovar jmenoval někoho kdo měl předem podporu 0 poslanců. Nevidíš rozdíl? Co měl Klaus udělat? Nejmenovat nikoho? Nebo jemnovat puchejře, který měl podporu pouze svých socanských poslanců?

J. Křivánek 26.7.2013 17:52

Re: Polanecký opět neříká pravdu!

Votelila se nějaká kráva. A tele bylo Blažek, že. Co jako měl dělat Klaus? Měl snad udělat premiérem puchejře, který neměl ani tu 100? Resp. 100 by dal s komunisty se kterými chtěl vládnou jen jako menšinová vláda? To byl právě okamžik na co tu je prezident, aby v okamžiku kdy je těžké či nemožné dát dohromady vládu, zvolí premiérem toho kdo má nejvíc a nejméně to smrdí. Nyní nic takového není. Kdyby ovar navrhl za premiéra vlezdoprdelku Haška tak máme vládu sice bez důvěry, ale aspoň by to byly držky prošlé volbami.

J. Křivánek 26.7.2013 17:42

Re: Polanecký opět neříká pravdu!

Tož Blažku, 100 poslanců je kolikrát víc než žádný poslanec? Nebo možná 10 poslanců z rozštěpenců VV (odběhlíků?, přeběhlíků?).   Dám ti jednoduchý příklad Blašku. Řekneme, že "nakopáním do řiti" se bude nazývat pokud ti do řiti nakoupou 101x. Pak ti do řiti nakopou jen 100x. Nebude tě řiť bolet? Podle tvé ryzí logiky tě nenakopili do řiti 101x a tedy tě řiť nebolí. Nebo tě řiť bude bolet? Takže jak. Řiť tě bolí, ale říkat máš že tě řiť nebolí. Tak nějak je to s tím že Polánecký lže, a že to ty Blašku dokazuješ na to jednom konkrétním tvrzení. Všiml sis Blažku že by s. Rusnok, s. Toman, s. Fischer atd. ukázali své držky v zatím dost svobodných aspoň trochu demokratických volbách do poslanecké sněmovny, které se vládá zodpovídá? Já tedy ne. Mě se s. ajzboňák myslící to upřímě a s. puchejř velmi nelíbili. Ani ta troska co byla před němi a šla do Bruxelexu. Nicméně jsem akceptoval, že ve volbách byly a bohužel, žiji ve státě přiblblenců, že Blažku, kteří mají nyní většinu. Který idiot Blažku vymyslel že do vlády se chodí jak do bordelu a ministerstvo je jak prostitutka co se na ní každý, kdo má za kamaráda ovara, udělá? To byli ti slavní ústavodárci s. Jičínský a spol. Do každé posrané školky se na ředitelku dělají konkurzy a bez úspěšného konkurzu si nezařediteluje. Na vládě je to jinak, je to jak v nevěstinci. ale to je nám Blašku jedno. My máme svoji pravdu se 100 a hotovo.

V. Hajková 26.7.2013 17:38

Re: nejlepší - co se o opilci z hradu - dalo napsat

Nějak   jsem  zapomněla-  kdo  jste-  tak  se  omlouvám.   S  BLBY  se  nebavím:-))))))))))))

J. Blažek 26.7.2013 17:20

Re: Polanecký opět neříká pravdu!

Já o voze a Vy o koze.

J. Blažek 26.7.2013 17:19

Re: Polanecký opět neříká pravdu!

Milá, citlivá a slušná dámo. Nic jste mi nevysvětlila a nechápu, co byste mi na pravdě, kterou jsem napsal, mohla vysvětlit. ODS-ák Klaus (tehdy ještě v ODS byl) prostě nechal ODS-áka Topolánka vládnout 4 měsíce bez vládní důvěry. Co na tom chcete vysvětlovat. Tak to prosdtě bylo. Kdyby toto udělal Zeman, tak se z toho různé píšící krávy přímo otelí.

J. Blažek 26.7.2013 17:15

Re: Polanecký opět neříká pravdu!

Pane, Pane kmoníčku, Vy jste zase vůbec nepochopil o čem píši. Já "jen" dokazuji na zcela konkrétním tvrzení, že Polanecký lže!

P. Spáčil 26.7.2013 17:14

Re: nejlepší - co se o opilci z hradu - dalo napsat

A vy jste snad něco podstatného k článku napsala ?

Jinak v článku je opravdu zajímavá myšlenka: "Zajímavá je informace, že když spolu poslanci Gazdík a Benda po návštěvě u prezidenta jeho zdvořilou žádost konzultovali, v notářsky ověřených podpisech neviděli problém." Tak proč teď ječí jako protržení, závislačko (myslím závislost na NP)

V. Hajková 26.7.2013 16:54

Re: nejlepší - co se o opilci z hradu - dalo napsat

A co  k  článku-   trubko-   bylo  by  něco?   Těžko,  že?   :-))))))))))))))))))))

V. Hajková 26.7.2013 16:53

Re: nejlepší - co se o opilci z hradu - dalo napsat

Jasně  TRUBKO!  :-))))))))))))))

P. Spáčil 26.7.2013 16:49

Re: nejlepší - co se o opilci z hradu - dalo napsat

Asi hledá kde bydlíte. (:-))

E. Sevrát 26.7.2013 16:32

Re: A v cem je problem ?

Ověření podpisu stojí 50,-Kč a i když se tomu říká notářáské ověření,tak vám ho ověří na každé Poště,kde maji tzv. Czech Point-mimochodem skvělá služba (+ trestní rejstřík,obchodní rejstřík,notifikace datovové schránky atd.= pozitivní dědictví po I.Langrovi,kterého jsem jinak nesnášel.

V. Hajková 26.7.2013 16:28

Re: nejlepší - co se o opilci z hradu - dalo napsat

K  tomu  článku  se  dá  napsat  jediné-   na  ""HRADĚ"   -  sedí   ŠÍLENEC!    Sakra-  kde  je  dr.  HNÍZDIL??  :-))))))

V. Hajková 26.7.2013 16:18

Re: Motorka

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

V. Hajková 26.7.2013 16:17

nejlepší - co se o opilci z hradu - dalo napsat

http://www.ceskapozice.cz/domov/politika/proc-zeman-neprovokoval-kdyz-si-muze-dovolit

V. Hajková 26.7.2013 16:15

Re: Motorka

Vy  jste  skutečně  splachovací  -  OVÁDE! 

J. Vyhnalík 26.7.2013 16:05

Plácáte

Zdvojnásobení cen elektřiny, je přímým důsledkem zákonů na podporu OZE, které vznikly v EU a u nás je prosadila levice. Ceny elektřiny v Německu jsou cca dvojnásobné než u nás a naznačují, jakým směrem se situace bude vyvíjet. Nejdražší elektřinu má Dánsko, které se chlubí nejvyšším podílem OZE na výrobě elektřiny. Nefunkční eurozóna a nesmysly jako podpora OZE, zákaz GM potravin a všemožné dotace jsou kořeny dlouhodobé krize, do které se EU propadá a my s ní.

Všimněte si, že tohle jsou všechno věci, které Václav Klaus tvrdě kritizoval příslušné zákony odmítal podepsat. Jan Švejnar tyto nesmysly často přímo podporoval, nakonec se Švejnarova rozhodnost projevila v tom, že nedokázal ani přesvědčit vlastní rodinu, aby ho v presidentské kampani podpořila. Osobně si myslím, že Švejnar by dokázal odolávat politickým tlakům a prosazovat zájmy ČR zhruba stejně důrazně jako Jan Fischer (tedy nijak).