23.9.2021 | Svátek má Berta


Diskuse k článku

POLITIKA: Žádná nová vlna epidemie u nás neprobíhá

Veřejně známá, oficiálními orgány České republiky publikovaná data ukazují, že u nás epidemie covidu radikálně ustoupila. Přesto vláda, alarmističtí experti a média, zejména veřejnoprávní, rozehrávají hru o její nastupující nové vlně.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Szirotný 21.7.2021 18:56

Nejdřív starší vtip. "Jaký je rozdíl mezi VK a Bohem ? Bůh si nemyslí, že je VK". Václav Klaus je myslím kovaný odborník v ekonomii. Jeho názory na tuto problematiku můžou být ve střetu s ostatními ekonomy, ale to už je odborná diskuse. Problém je, že se cítí být kovaným odborníkem ve všech oborech lidské činnosti. A to prostě není možné. Trochu pokory by mu prospělo.

J. Kulheim 21.7.2021 19:13

Jak jste zjistil co cítí VK?

Zrovna kovaným odborníkem ve všech oborech lidské činnosti. Tak to mi hlava nebere. To se mi nezdá možné.

K. Nedbalová 21.7.2021 19:15

Vašík Klausů na rozdíl od "vobyč people" rozumí úplně všemu, čím dříve to pochybující pochopí tím lépe. Také proto a právě proto si ho uvědomělá část národa opět zvolí na jedinou projeho formát akceptovatelnou funkci presidenta, tak aby se co do počtu vyrovnal s pravdoláskařem Havlem. Faktem je, že skutečným pravdo-láskařem je VK proto, že má vždy a za všech okolností ve všem pravdu a tím je naprosto vyjimečný, celý svět nám ho usí závidět..VVV