19.10.2021 | Svátek má Michaela


Diskuse k článku

POLITIKA: Švejnar jako vizir

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
jm0 13.12.2008 2:58

Re: "pravicoveho ekonoma"?

absenci? no, dokonce i takovej totální ekonomickej ignorant jako já .. bych jednoho nebo dva jmenovat zvládnul ..

Jiraak 28.2.2008 20:28

tak to je síla..

proč na tohle reaguje tolik lidí? jen čtení byla ztráta času.. autor asi netuší co je to nadhled či odstup.. popř. objektivita

Magor Milda 27.2.2008 13:00

Padla zde kritika V.Havla, jinde zase V.Klause

snad se shodneme na tom, že v zemi, kde se docela vážně na presidenta navrhoval Karel Gott, paní Bobošíková nebo pan Dienstbier je výběr na první pohled velmi slabý. Není proto divu, že se u nás zahnízdili presidenti s móresy, které by jim jinde netrpěli. Jak Havel, tak Klaus trpí pocitem méněcennosti, který si kompenzují tucty čestných doktorátů, koupených i darovaných. A mají pravdu, pokud se ohlédnou, co za nimi zůstalo, nestojí to za řeč. Zbědovaná ekonomika, mafiánská politika, pračky na špinavé peníze typu Key-Invest a Weigl, od českého poslance nebo senátora by normální člověk nekoupil ojeté auto.

Fifa 26.2.2008 7:34

Halo

Kde je ten  pan, co vzesel z niceho nic, kam se podel? Kde je ten, co se nechal nakukat a chtel byt prezidentem. Halo...Pane Svejnare...Halo...Neschovavejte se 8-o8-o8-o

pavlik 26.2.2008 2:05

politika není fotbal,

ale když už na tu hru přistoupíme a vezmeme to sportovně, tak by zde mělo platit sláva vítězům, čest poraženým. Místo toho vidíme malicherné vítěze, šokované skutečností že se někdo vůbec odvážil projevit odlišný názor, plivající po poražených. Je to pro mne jasným příznakem skutečnosti, že toto vítězství bylo nečestné, nezasloužené. Dinosauři tentokrát ještě vyhráli ...  >-

Kyklop 26.2.2008 0:41

Švejnar?

Vzhledem k tomu, že se toto individuum dalo slyšet o svém opětovném nástupu do ČSOB, je zřejmé oč mu jde především, a že mu nějaký český volič je u řiti.

Chroust 26.2.2008 0:10

Re: Re: Re: Švejnar dokázal svými výroky

To máš naprostou pravdu. Jen nechápu, žeje  u nás tolik blbů, kterým to nedojde.

Chroust 26.2.2008 0:05

Re: Re: Re: Švejnar dokázal svými výroky

To máš pravdu. Já taky nezaznamenal jediný jeho názor. Jenom bla, bla, bla. Ale Bursíkovi to asi stačí. Hlavně, že to není ďábel Klaus a nemá v zásadě nic proti tomu, že zelení budou poroučet větru dešti. Ale jak říká profesor Švejnar, je třeba si položit otázku, zda není ještě jiné řešení. Třeba poroučet dešti větru. Nebo dešti mlze nebo co vlastně ten profesor z Ameriky  tady chtěl udělat? Asi nic,hlavně být u koryta a přiměřeně mlaskat. Je mi smutno, že mu na to tolik lidí naletěo.

mauglí 25.2.2008 23:27

Re: Švejnar dokázal svými výroky

Honzo,..pokud zákon pamatuje na blbost nižší sazbou, tak Vy máte doživotní imunitu.

mauglí 25.2.2008 23:24

Re: Re: Re: Švejnar dokázal svými výroky

Tak nevím Honzo ,proč mám u Vás takový pocit, hraničící s jistotou, že když napíši tráva, tak Vy začnete přežvykovat.

Petr 25.2.2008 22:56

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Autor vyprodukoval jedině trapné žvásty skalního klausofila

Také zaleží na tom, co se ze svazku použije. Pokud se bude chovat v zájmu ODS, může se mu slíbit, že se zveřejní nic neříkající sdělení, že se o něj VKR jen zajímala, nic ve skutečnosti nepodepsal, nikoho neudával apod. V opačném případě se může na něj přitlačit, že se zveřejní vázací akt a informace, o kom podával informace, kolik za to dostal, ... a tím bude zcela znemožněn a po skončení poslancování může mít vážné problémy uživit svou početnou rodinu. Samozřejmě my o Snítilém žádné podrobnosti nemáme, ale trochu mě překvapuje Vaše naivita nevidět celé spektrum možností na stupnici od 0 do 100, i když Langer pochopitelně bude tvrdit, že on se svazky nijak nakládat nemůže. Kdo ale tomu může věřit?    

emersonskej 25.2.2008 22:55

Re: Re: Marťan?

R^

Žiburtovič 25.2.2008 22:05

No jo - Bárta!

 Zaujatost a bláboly.

Ale 25.2.2008 21:54

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Autor vyprodukoval jedině trapné žvásty skalního klausofila

Jednak Langer potvrdil (a Bursík nevyvrátil), že se jednalo o toto téma. Mimochodem, Bursík se k tomu vůbec nevyjádřil a vůbec mu zapnutý mikrofon neudělal radost, takže velmi dobře věděl, oč jde a vůbec neměl chuť se o tom bavit

Jednak skutečnost, že byl Snítilý agentem VKR vědělo vedení ČSSD už v roce 1998, kdy to bez sebemenšího zájmu médií sdělil Miloš Zeman.

Jednak hned v pátek na internetu to troubilo do světa Rudé právo, takže tímhle zrovna byl Snítilý nevydíratelný.

sep 25.2.2008 21:52

Nakonec

   musím říci, že Buchertovi se ten rozhovor povedl, asi dokázal během celého rozhovoru nedat najevo, že obsah odpovědí je obtížně skousnutelný. 

Petr 25.2.2008 21:06

Re: Re: Re: Re: Re: Autor vyprodukoval jedině trapné žvásty skalního klausofila

O dvou občanech (Šloufovi a Weiglovi) ve svém památném vystoupení Langer vůbec nemluvil, proto nechápu, odkud své závěry vyvozujete. Na druhé straně bych se vůbec nedivil, kdyby Snítilého (obrazně řečeno) držel pod krkem a jeho předtím nedostupným svazkem agenta ho vydíral.  

hoblina 25.2.2008 20:49

Re: to je jako neco spatneho byt skalnim klausofilem?

Hlasy komunistů pro Klause před pěti léty byly jinými hlasy komunistů, přesně v duchu Klausovké retoriky, že sto se nerovná stu. Bohužel tento nesmysl je ideologickým axionem  ODS bez důkazu, co je dobré pro ODS je nesmiřitelný argument proti těm, co se nedrží za ruku s ODS. Jinak pane Elvik asi vám měkne mozek, že píšete takové nesmysly. Raději si odskočte  na WC a podívajte se do trenýrek, jestli vám nezmodral pták.

Mirek 25.2.2008 20:36

Re: Švejnar dokázal svými výroky, že je jen obyčejný blb

To autor Honza není jen obyčejný blb, ale je to super blb s provrtanou hlavou, která jak se ukázalo je dutá. Příště pane Honzo, až budete hodnotit druhé, tak nejprve nezapomeňte ohodnotit sám sebe.

roman 25.2.2008 17:18

Nejvetsim zklamanim

Nejvetsim zklamanim z cele volby pro mne bylo, jak zparoubkovateli Zeleny.  I kdyz jsem Bursikovi nikdy neveril, tak to co predvedl bylo fakt utrpeni poslouchat. Naopak prijemne mne prekvapili Lidovci, kteri jako jedini mohli volit podle sveho presvedceni. Samozdrejmne , je mi jasny, ze tomu prizdnivci velkyho Jirky neveri. Kdyby ovsem lidovci volili obracene, tak by s tim takovy problem nemeli. Na druhou stranu muzou byt radi , ze Svejnar nevyhral , protoze by se potom  Paroubek tak nafouknul , ze by jim mohl uletet.;-D 

Jenda 25.2.2008 16:56

Re: vše marno

A v cem by ho mel honit? Ve snaze zalibit se kazdemu a komukoli v cizine?

Ale 25.2.2008 16:48

Re: Re: Re: Re: Autor vyprodukoval jedině trapné žvásty skalního klausofila

Tolik jste mne zaujal vhledem do ODS - a teď tohle!

Langer, nepochybně nasrrrrděný, sdělil Bursíkovi, že tenhle jejich kousek, kdy policajti a rozvědčíci zneužili pravomoc veřejného činitele k tomu, aby špehovali bez souhlasu státního zástupce a podezření na konkrétní trestný čin dva občany a nelegálně získaný materiál předali vlivové agentuře pracující pro ČSSD a SZ, je na kriminál - a má pravdu!

milkom 25.2.2008 16:39

Re: Re: Re: Re: to je jako neco spatneho byt skalnim klausofilem?

No jestli lidovci pracovali za slib církevních restitucí, tak odevzdali opravdu mizerný výkon. Navíc jejich guru Halík a mluvčí za mrtvé Luxová hrozili peklem naopak těm lidovcům kteří by Klause volili. Jinak antiklause vykládáš špatně měl Klause nahradit, nikoliv s ním vytvořit navěkysoupeřící pár. Se satanem se byl ochotný Švejnar spojit k naplnění svých ambicí. V pekle už měli nachystaný i smlouvy, stačilo jen trochu odvahy - bodnout se brkem do prstu a ...

yenda 25.2.2008 16:36

Re: šumař Bárta

Mauglí, mauglí. Co to průjmuješ?

PROKOP BUBEN 25.2.2008 16:24

Re: Re: Re: Re: Švejnar dokázal svými výroky

PROKOP BUBEN 25.2.2008 16:23

Re: Re: Re: Re: Švejnar dokázal svými výroky

Úděsná přehlídka kLausmodrých vypatlanců.......

milkom 25.2.2008 16:23

Re: Re: Švejnar dokázal svými výroky

Jako antiKlaus ale obstál na jedničku - univerzálnost a schopnost nezaujmout téměř žádné stanovisko, přitom vystupovat ve smyslu, že si za tím, (čímsi beztvarým) pevně a charakterně stojí, to zaslouží uznání.

PROKOP BUBEN 25.2.2008 16:22

Re: Re: Re: to je jako neco spatneho byt skalnim klausofilem?

Modré plameny pekelné = slib cirkevních restitucí a navrácení majetku za zvolení Klause, všechny sliby změněné ve lži, způsoby jejich technologie moci atd.atd......Ovšem myšleno, že pokud je Klaus vnímán coby nenahraditelný, neomylný a nedotknutelný, pak jeho protivník, tedy Antiklaus, musí být zřejmě Satanáš, Belzebub a Diabollo dohromady.....Takže, běda všem i padlým andělům......

milkom 25.2.2008 16:17

Re: Re: Re: Švejnar dokázal svými výroky

Amíci kladou na všech stupních škol velký důraz na svobodu a formování a schopností obhajoby vlastního názoru studenta především jím samým. Na druhé straně tam existují školy, ze kterých profesor vyletí zhruba deset minut po přednášce o Darwinovi.

fero 25.2.2008 16:01

napostý souhlas

Podobné věci se mi honily hlavou při čtení toho článku v MfD také. Zeman měl o těch novinářích pravdu. Švejnar prohrál; proč mu ale věnovat další stranu "nestranného denníku ?

Kelner 25.2.2008 15:44

Re: šumař Bárta

Napsal jste to sice velmi komplikovaně, ale obsah beze zbytku podepisuji. Přitom jsem preferoval Klause.