29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Budiš. 8.1.2008 18:55

Re: Nazdar kecálkové

Kmotrem úspěšných je nastolená demokracie, přeji hodně úspěchů a peněz dle přičinění- to platí v celém demokratickém světě. Ti ,kteří tolik peněz nemají, mohou zvednout  zadeček a něco dělat pro svůj lepší zítřek.

petrph 8.1.2008 18:26

Pan profesor a neumí počítat???

nebo se domnívá že to zřeknutí se občantsví bude jen na 5 let???Ba né holečku, za 5 let s český pasem, platem a posléze důchodem si ještě bude rád vzpomínat jak v Americe profesoroval. Třeba ho tam pak na výletní vízum někdy na týden pustěj..

xxx Kubeš 8.1.2008 18:15

Zajímalo by mne,

jak se staví komunisté ke kandidátovi, který přísahal cizímu státu (i když spřátelenému, ne ale komunistům) a který by po svém zvolení se mohl stát vrchním velitelem naší armády ?

Milda 8.1.2008 21:10

Re: Zajímalo by mne,

jde jim o moc, ne o principy

bohuš 8.1.2008 17:47

Kam jdeš?

;-D

Kamjdu 8.1.2008 17:57

Re: Kam jdeš?

To je milý Bohuši otázka pouze jen pro mě. Tím se více nabudí intuitivní vnímání a dozvím se tak řešení všeho, co je třeba.

Kamjdu 8.1.2008 17:43

To co vidím jako plus, tak oni napadají

Pan Švejnar mnohonásobně morálně převyšuje Klause. Je jasný, stručný, otevřený a má velký přehled. Kdo to nevidí, nebo nechce vidět, tak je morálně nevyspělý člověk. Dalo se čekat, že zbabělec, který se vyhýbá přímému střetu před miliony svědků bude zoufale se svým týmem podobných vymýšlet kdejaký podtrh. Teď to zkoušejí přes dvojí občanství. Co bych já považoval za lepší výbavu prezidenta tak oni ti darebáci v tom budou vidět problém.

bohuš 8.1.2008 17:52

Re: kam jdeš?

:-D

DDT 8.1.2008 18:13

Re: To co vidím jako plus, tak oni napadají

P. Švejnar nesahá VK ani po kotníky, a to ani morálně ani nijak jinak. Nechci nejvyššího představitele státu a armády Američanočecha, to je bezprecedentní výsměch suverenitě státu. Když k tomu připočtu jeho předsedování dozorčí radě ČSOB, která ČR žaluje o miliardy a jeho tanečky před soudruhem Paroubkem a Falmerem je mi z něho na blití. Jestli to nevidíte, ani s nickem Kamjdu daleko nedojdete.

Kamjdu 8.1.2008 18:27

Re: Re: To co vidím jako plus, tak oni napadají

Vidím do vás. Máte strach, zlost a proto byste chtěl záležitosti oklamat. To já jsem na rozdíl od vás v klidu, neboť pozoruji se zájmem život a přijímám to, co osud přinese a trochu si při tom zafilozofuji.

kam jdete? cili: quo vadis? 8.1.2008 18:36

Re: Re: Re: To co vidím jako plus, tak oni napadají

synacku, vedi, verejna diskuse ma smysl, kdyz jde o verejnou volbu ... dokazte, ale tak, aby to pochopila i ma teticka v mukaceve, ze ceske presidentske volby jsou verejne, a pak teprve se dopoustejte osobnich utoku ... kdyz nekomu dojdou argumenty, muze jeste zacit nadavat ... to je stary postreh, ale na vas se hodi ...

Pete Brich 8.1.2008 18:38

Samej filozof a nikdo na práci

;-D;-D;-DPB

Patrik 8.1.2008 19:35

Re: Re: To co vidím jako plus, tak oni napadají

Na blití je z Vašeho příspěvku.Prostě je vidět bolševická výchova.Jenom nenávist a nenávist

Milda 8.1.2008 19:33

Re: To co vidím jako plus, tak oni napadají

Člověče, přemýšlejte! Víte co je to dvojí občanství? Četl jste oba sliby USA a ČR na občana  státu?  Víte kdo volí prezidenta v ČR? Co vlastenectví? Víte, že v případě úspěchu by americký občan velel české armádě? Člověče vzbuďte se!

Jiří 8.1.2008 17:29

Pepř

Když oni v Lidovém domu dobře vědí, že výsledek bude jiný. Ale to trvalé sypání pepře do ran této země a trvalé oblbování lidí, kteří nejsou schopni reálného pohledu na budoucnost vlastní, natož státní, jim dělá neskutečně dobře. V hospodách JEDNOTY se pravidelně hrály karty i v pracovní době. Občas byly i cinknuté. Pan expremiér nemohl pro vývoj profilu své politické kariéry nalézt lepší pařeniště.

www.volimklause.cz 8.1.2008 16:59

www.volimklause.cz

www.volimklause.cz

BuBu 8.1.2008 16:56

A je to tady !

Švejkovo - pardon Švejnarovo klanění se před portrétem tatíčka Lenina . . . . . dávání odpustků přímým pokračovatelům zlodějů a vrahů z let 1948 - 1989 . . . . . . a příslib podílu na opětovném vládnutí - slaví svůj úspěch !

Pohrobci Krvavého psa Stalina a Gottwaldovi derviši KSČ . . . překonali strach z amerického imperialismu . . . nevadí jim radar v Brdech . . . ani fakt, že nejvyšší velitel armády je americký občan - přisluhovač mocenských zájmů světoválečníka Bushe ! 8-o8-o8-o

Valím oči - a klaním se ! Profesore Švejnare . . . . . jsi jednička ! To, co se nepodařilo miliónům Tvých předchůdců . . . . za co stovky lidí zaplatili životem . . . a statisíce kriminálem - jsi Ty dokázal jednou, jedinou návštěvou u konfidenta komunistického gestapa - Filipa ! Bravo - to je nadliský . . . . přímo bych řekl Božský výkon !

Už se těším na tu radarovou stanici v Brdech a na tu armádu amíků . . . . . . už vidím, jako živé . . . jak konfident gestapa tančí se seržantem armády USA "indiánský tanec míru " ! ;-D;-D;-D;-D;-D

F. Čech 8.1.2008 17:24

pro soudruha BuBu

Napsal jste vážený soudruhu značně nesouvislý surrealistický text v němž se mísí nenávist k vašim soudruhům ze SSSR s nenávistí k imperialistickým agresorům z USA. Ještě jste do tohho stačil zamíchat i gestapo. Vzniklo tím svěží a pozoruhodné literární dílko. Koho ale vlastně máte rád? Al Kajdu nebo Talibán? Ti jsou totiž jediní, které vůbec nezmiňujete. Je to opravdu text vhodný k prostudování odborníky z oboru psychiatrie. Už na první přečtení je zřejmé, že tady by snad mohla pomoci jedině delší ústavní léčba na uzavřeném oddělení.

BuBu 8.1.2008 17:33

Re: Už moje babička říkávala :

"Chytrému napověz . . . . . blbce kopni do pr*ele"  !

Takže - když jste takový Vůl . . . a nechápete co a jak . . . je míněno . . . tak tady ho máte : (Y) !

Ladislav N. 8.1.2008 17:44

Re: Re: Už moje babička říkávala :

Jako vůl, a korunovanej, tady dneska blábolíte vy.... ;-P

BuBu 8.1.2008 18:30

Re: Re: Re: Zhrzený Ladislave N. . . . .

. . . . zkuste konkrétně . . . nějaký proti-argumnetík . . . . co nepravdivého je v mém textu . . . . .  jinak budete i nadále vypadat jako zhrzený Trol !

A pokud Vám vadí mé "bláboly" - máte (a zcela demokraticky) možnost i právo . . . . . poslouchat "Rájskou píseň", kterou vypouští do éteru demokrat všech demokrtů král - pupkatý Mussolini ! ;-D

Ladislav N. 8.1.2008 18:50

Re: Re: Re: Re: Zhrzený Ladislave N. . . . .

Na blba žádné argumenty neplatí. Je to ztráta času.

BuBu 8.1.2008 20:04

Re: Re: Re: Re: Re: Zhrzený Ladislave N. . . . .

Plně s Vámi souhlasím  - soudruzi také žádné nepotřebovali !

Kamjdu 8.1.2008 17:51

Re: Re: Už moje babička říkávala :

Nechtěl bych na místě Klase mít za sebou takovéto obhájce, jako jste vy BuBu a vám podobní. To bych raději zalezl někam do díry, jak bych se styděl.

BuBu 8.1.2008 18:23

Re: Re: Re: Ale kam jít . . . . .

. . . . . to doufám víte ? :-D

A pro příště - zkuste nějaký ten proti-argument ! Jinak je to slint seniláka ! ;-)

Esmerald 8.1.2008 23:04

Re: pro soudruha BuBu

R^!!

dragon 8.1.2008 16:49

měl by se vzdát před volbou, aby vůbec byl volitelný

nepřipadá mi v pořádku, aby ústavní čnitel měl dvojí občanství - je to potenciální střet zájmů.

cca 8.1.2008 16:34

já bych

nahradil na prezidentské standardě nápis na "Čechy Čechům" a začal znovu drátovat republiku, jen se musíme dohodnout z kterého koutu začít

libero 8.1.2008 16:39

Re: já bych

Nejlépe okolo vás.

Mjr Terazky 8.1.2008 16:48

Na prezidentské standardě by mělo být lépe vyjádřena skutečnost, že

´český lev má dva ocasy proto, že původně ti lvi byli dva, ale jeden vlezl tomu druhému do pr....a čouhá z něho právě jen ten ocas.....asi tak jako když v Lisabonu lezl Topolánek do řiti Evropské unii...