1.6.2024 | Svátek má Laura


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
huhu 8.1.2008 20:27

Re: Re: Všichni kdo tady vyčítají Švejnarovi americké občanství , před nedávnem rady ....

Patriku, vyskoč ! mééééé

Patrik 8.1.2008 20:36

Re: Re: Re: Všichni kdo tady vyčítají Švejnarovi americké občanství , před nedávnem rady ....

Vem si karamelu magore

huhu 8.1.2008 20:26

Re: Všichni kdo tady vyčítají Švejnarovi americké občanství , před nedávnem rady ....

no je zajímavější, že radar najednou socanům ani zeleným nevadí....vy jste pro radar ?

clai 8.1.2008 23:04

Re: Re: Všichni kdo tady vyčítají Švejnarovi americké občanství , před nedávnem rady ....

JIstě .:-D

Milda 8.1.2008 21:08

Re: Všichni kdo tady vyčítají Švejnarovi americké občanství , před nedávnem rady ....

Já mu občanství nevyčítám. Já prostě jako prezidenta ČR člověka s americkým občanstvím NECHCI.

Frnžalka 8.1.2008 21:52

Re: Re: Všichni kdo tady vyčítají Švejnarovi americké občanství , před nedávnem rady ....

R^

clai 8.1.2008 23:05

Re: Re: Všichni kdo tady vyčítají Švejnarovi americké občanství , před nedávnem rady ....

 A radar ??:-/

Milda 9.1.2008 12:26

Re: Re: Re: Všichni kdo tady vyčítají Švejnarovi americké občanství , před nedávnem rady ....

Jsem v rozpacích.

Ivana 9.1.2008 19:59

Re: Re: Všichni kdo tady vyčítají Švejnarovi americké občanství , před nedávnem rady ....

R^

krtek 8.1.2008 23:51

Re: Všichni kdo tady vyčítají Švejnarovi americké občanství , před nedávnem rady ....

všichni ....... podporovaly

američani  zachránily

to je teda ukázka vzdělanosti - douč se příčestí minulé - učivo asi tak 5 třídy základní školy !!!

Budiš. 8.1.2008 18:43

Nebojme se změn, jsou k dobru.

Je zajímavé ,že téměř 20 let děláme hrdiny ze všech emigrantů,  kteří utekli před komunismem. Ti, kteří při přechodu přes hranice stříleli nevinný lidi  jsou obdivováni a navrhováni na státní vyznamenání a teď se vrací domu jeden slušný člověk, který něco svou pílí dokázal a děláme zněj vyvrhela jen proto, že se dotkl někoho ješitnosti a ve své drzosti si dovolil přijmout kandidaturu na prezidenta. Vrací se domu člověk ,který musel odejít, ve světě ostudu rozhodně nedělal, náš stát slušně reprezentoval a své děti naučil česky,(podotýkám ,že jako otec -přirozené je ,že děti mluví dle matky) tak ho jako doma vítejme a já Vás pane Švejnare doma vítám.To, že zatím nejste zapleten a postižen našim politikařením, je Vám jen ke cti , nám k dobru a zaručuje to nový zdravý vítr na pol. scéně v Čechách.Nebojme se změn, nebo se v našem Kocourkově zakuklíme a budeme v Evropě a ve světě jen brzdou, né-li pro smích.Váženi žijeme v Evropě ,vstopili jsme do světa demokracie ,tak se tak chovejme.

huhu 8.1.2008 19:19

Re: Nebojme se změn, jsou k dobru.

soudruh švejnar otec byl diplomatem čssr v ženevě a jeho děti tedy "prchali" v r. 70 s diplomatickým pasem. To muselo být dráma ! škoda, že tam synek soudruha už nezůstal, zjevně si vybírá místa pobytu podle toho, kde mu to zrovna sype a kde je levnější zubař...takovéto vyčůránky nesrovnávejte s těmi, kdo emigrovali kvůli komunistům...

Patrik 8.1.2008 19:33

Re: Re: Nebojme se změn, jsou k dobru.

Je to pravda,že huhu a bubu jsou idioti

huhu 8.1.2008 19:40

Re: Re: Re: Nebojme se změn, jsou k dobru.

kromě bučení, umíš i mečet a hýkat ? Patriku, vyskoč ! (Y)

Patrik 8.1.2008 19:48

huhu-král debilů

Co děláš celý den tady na webu ty?Takový idiot to je doopravdy perla.

BuBu 8.1.2008 20:09

Re: Každá urážka . . . .

. . . od takového bolševického Kripla, jako jsi Ty - je vlastně takovým pohlazením . . . . takovým uznáním, že slova padla na "ornou půdu" !

Nic horšího by mne nemohlo potkat - než kdyby s mými slovy souhlasil bolševický Křupan !

Patrik 8.1.2008 20:24

Re: Re: Každá urážka . . . .

Vyprávěj jak si bojoval proti komunistům a klidně přeháněj.

Halama 8.1.2008 20:09

Re: Re: Re: Nebojme se změn, jsou k dobru.

      JE TO PRAVDA ........:-D

clai 8.1.2008 20:23

Re: Re: Nebojme se změn, jsou k dobru.

Pako,už jsi někdy viděl diplomatický dětský pas ??????:-D

huhu 8.1.2008 20:36

Re: Re: Re: Nebojme se změn, jsou k dobru.

členové rodiny diplomata mají diplomatický pas..

Milda 8.1.2008 19:27

Re: Nebojme se změn, jsou k dobru.

Je velký rozdíl vítat Švejnara a američana Švejnara, kandidáta na prezidenta ČR. Chápete to?

Budiš 8.1.2008 20:02

Re: Re: Nebojme se změn, jsou k dobru.

Nechápu to,proto končím diskusi.Dobrou noc.

Kamjdu 8.1.2008 20:17

Re: Re: Re: Nebojme se změn, jsou k dobru.

VR^ také to nechápu.

Milda 8.1.2008 21:04

Re: Re: Re: Re: Nebojme se změn, jsou k dobru.

Až se vzbudíte: Víte, dříve národy a státy velmi lpěly na své svébytnosti a jednolitosti. Prostě se dřív bralo jako veliké ponížení, když němcům vládl čech a naopak. Je to asi jako kdyby jste měli rodinu a o tom, co uděláte jste nerozhodovali vy, ale soused. Já to, že by nám "vládl" američan, považuji za potupu ČR a jejích obyvatel. Vám zřemě je to jedno. Ale je třeba si uvědomit důsledky. Třeba to, že amík Švejnar jako velitel ozbrojených sil se zasadí, aby tu byl jeho radar. A jestli jste nepříznivci radaru, tak máte smůlu. Přečtete si, co Švejnar nasliboval - viz slib občana USA.

juma 8.1.2008 21:33

Re: Re: Re: Re: Re: Nebojme se změn, jsou k dobru.

Ale, ale - vy jste v dějepisu asi často spával - že? Tak např. Jan Lucemburský a Rudolf, toho jména Druhý jsou dobrým příkladem pro vaše tvrzení. Ostatně Karel IV.  byl Čechem jen napůl a když se ujal spoluvlády, česky neuměl. Byl totiž dlouho v "emigraci" a poměry v Čechách neznal. Nic vám to nepřipomíná? Ještě že se to v oné době s občanstvím tak nebralo. Přišli bychom o Otce vlasti. Doporučuji zalistovat občas alespoň v učebnici.

peter 8.1.2008 22:04

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nebojme se změn, jsou k dobru.

ale byl vězněn jako kluk v Čechách - kde si nepamatuji, jsem Slovák...

Milda 9.1.2008 16:40

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nebojme se změn, jsou k dobru.

Žijeme dnes, ne v historii. A já prostě nechci, aby prezident státu, ve kterém žiji byl americký občan.

A k té vaší ironické poznámce - spíše čtete o vývoji směrem dopředu, z minulosti jste se evidentně nepoučil.

clai 8.1.2008 23:08

Re: Re: Re: Re: Re: Nebojme se změn, jsou k dobru.

NO,pokud tobě, Mildo, vládne president, tak jsi pako jako vrata a už nic nikam nepiš.....:-D

Milda 9.1.2008 16:34

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nebojme se změn, jsou k dobru.

A kdo vládne tobě ty pako jako vrata?

Zpoza vody 8.1.2008 18:38

Nazdar kecálkové

To je pořád řečí proti panu prezidentovi. Je to otec privatizace a kmotr úspěšných. To byla skutečně, ale opravdu skutečně skvělá příležitost pro nás šikovné. My jsme solí národa a ne vy, ti chudinkové, co pořád blábolíte o jakémsi právním rámci, který by nás podnikavce jen hloupě omezoval. Peníze až v první řadě a my je teď máme! Tak či onak proto vládneme tomuto státu a vy ostatní můžete se svými názory a breky jít až tam. Na nějaké morality a dovezené myšlenky se můžeme vykašlat. Je už načase, aby se nazývaly věci pravými jmény. Jsem sice za vodou, ale dovedu být vděčný. A proto KLAUS FOR PRESIDENT!