23.5.2024 | Svátek má Vladimír


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Rek 22.2.2008 21:45

falešnost a prázdnota

Jsem opravdu, ale opravdu zklamán, zhnusen nekulturností a nedostatkem obdivu k osobě V.K.

bacil 22.2.2008 21:57

Re: falešnost a prázdnota

Já taky a zase ho budeme živit, narcise.

Rek 22.2.2008 22:27

Re: Re: falešnost a prázdnota

Jaképak živení on je bohatý, velmi bohatý člověk majitel mnoha kont a zakladatel mnoha a mnoha nadací kamž směřuje spousta podůrných darů od ostatních obdivovatelů.

clay 22.2.2008 20:18

autore!

Naopak přívrženci Klause nepreferovali volbu tajnou, protože chtěli nechat zákonodárce svobodně rozhodnout bez tlaku stranických aparátů.

pak prej že s chladnou hlavou

clay 22.2.2008 20:17

autore!

Naopak přívrženci Klause nepreferovali volbu tajnou, protože chtěli nechat zákonodárce svobodně rozhodnout bez tlaku stranických aparátů.

pak prej že s chadnou hlavou

Ludva 22.2.2008 15:56

Veřejná volba odhalila jedině Snítilého

Možná by opravdu tajně hlasovalo více Švejnarových lidí pro Klause, takhle vyplaval jediný - Snítilý. Je to dobře, protože teď už aspoň nemůže své voliče oblafnout.

jirka.s. 22.2.2008 17:10

Re: Veřejná volba odhalila jedině Snítilého

No, to rozhodně, Ludvo, nemůže! Jenom by mne zajímalo, jak by ses u těch voleb zachoval, kdyby se Velký kormidelník náhodou spletl a Snítilého zase na kandidátku zapsal! To by bylo diléma, co? Že by ses samou loajalitou k Bufo bufovi nechal zase oblafnout ?

Ale raději o tom nepřemýšlej, ještě by se ti mohla samým vypětím přihodit nějaká ta náhlá příhoda! Buď ubezpečen, že tě Bufo bufo stejně oblafne někým jiným!

emil 22.2.2008 14:58

Nepřipadá mi

Nepřipadá mi, že nejlépe vyšli Zelení. Hysterický projev ne o Švejnarových kvalitách, ale o nenávisti ke Klausovi přednesla "krasavice" Jagues, zvaná Jaujau, ale i Bursík. Tím to dost "podělali" mezi lidmi a odhalili svoji skutečnou tvář.

žabka 22.2.2008 17:06

Re: Nepřipadá mi

Také u mě, měla jsem lepší mínění,o Bursíko Katešině žak, dobře že televize umožnila vidět na vlasntí oři i vlastní uši. Moc mě moji favorite zklamali.

jirka.s. 22.2.2008 17:14

Re: Re: Nepřipadá mi

Příbuzná? No, to snad ne!

http://www.photo-base.biz/displayimage.php?pos=-404

drak 22.2.2008 19:28

Re: Nepřipadá mi

 Já jim fandím, řekli to naplno a :-Dpo pravdě:-D!!!

drak 22.2.2008 19:37

Re: Nepřipadá mi

Naopak. Soudný člověk, který neztratil paměť jin dá  za pravdu. I když nejsem zelený, v tomhle jim fand:-D:-D:-Dím.

L'ego 22.2.2008 13:19

Trochu mě zarazilo

Nesouhlsím, že politikou ODS je samostatnost poslanců - a jejich svoboda vybrat si, co podpoří a co ne. Naopak, žádná jiná strana mimo KSČM nemá takovou disciplínu. Nevím, zda to souvisí s atmosférou uvnitř strany (která např. za Klause zásadně nepřála názorovým odchylkám) nebo povahou straníků, která možná souvisí s povahou jejich voličů (obecně i průzkumy ukazují, že nejdisciplinovanější voliči mimo KSČM jsou právě voliči ODS).

V každém případě názorová nejednota (ať už je či není artikulována uvnitř strany) až na výjimky na veřejnost neprosákne. Ale uvnitř doutná - a časem by mohlo dojít k výbuchu.

powerplay 22.2.2008 15:27

Klid,

my si to mezi ptákama obvykle včas vyfackujeme. :-D

balthasar 22.2.2008 17:10

Re: Klid,

Jistě, je-li celá strana z kádrů .. teda, kvádrů ;-D

tich@dohoda 22.2.2008 13:09

Naopak přívrženci Klause nepreferovali volbu tajnou, protože chtěli nechat zákonodárce svobodně rozhodnout bez tlaku stranických aparátů. Byli si totiž vědomi, že tajná volba jim zajišťuje úspěch, jelikož měli zřejmě dobré informace, že někteří veřej

nebude to soudrtuhu Houdo spise tak, ze v tajne volbe je jiste, ze podplaceni poslanci/senatori budou volit v souladu s prijatym uplatkem. To ovsem verejna volba dosti komplikuje, protoze je problematicke v poslaneckem klubu deklarovat jednotu a podporu sveho kandidata/Svejnara/ a nasledne  verejne zvednout ruku pro sodruha Narcise . "Byvali cernosi" Pohanka & Melcak se priznali k podpore soudruha Narcise az kdyz bylo jiste, ze volba bude verejna, STB'ak Snitily to poprve zahral na ARO , pote klickoval a nakonec ze strachu priznal bavu, u nej je na 1.000. % jiste, ze jej soudruh Langer vydira a zrejme i dostal 2-3 mega vsimneho. Soudruzka "brcalnice" Zubova si nechala "operovat" bradavici , vzala 2-3 mega a trosku vylepsila rodinny rozpocet :-) , mozna i lituje, ze prezidenta CR nevoli kazdy tyden :-) .  Cest :-)

cd 22.2.2008 14:01

Re: Naopak přívrženci Klause nepreferovali volbu tajnou, protože chtěli nechat zákonodárce svobodně rozhodnout bez tlaku stranických aparátů. Byli si totiž vědomi, že tajná volba jim zajišťuje úspěch, jelikož měli zřejmě dobré informace, že někteří v

Kde jsou jaké důkazy? To jste si vymyslel/a ?

MF 22.2.2008 14:07

Re: Naopak přívrženci Klause nepreferovali volbu tajnou, protože chtěli nechat zákonodárce svobodně rozhodnout bez tlaku stranických aparátů. Byli si totiž vědomi, že tajná volba jim zajišťuje úspěch, jelikož měli zřejmě dobré informace, že někteří v

Jak může být v tajné volbě něco jisté?

Kecal. 22.2.2008 15:21

Re: Naopak přívrženci Klause nepreferovali volbu tajnou, protože chtěli nechat zákonodárce svobodně rozhodnout bez tlaku stranických aparátů. Byli si totiž vědomi, že tajná volba jim zajišťuje úspěch, jelikož měli zřejmě dobré informace, že někteří v

Fakt pako.

billis 22.2.2008 16:02

Re: Naopak přívrženci Klause nepreferovali volbu tajnou, protože chtěli nechat zákonodárce svobodně rozhodnout bez tlaku stranických aparátů. Byli si totiž vědomi, že tajná volba jim zajišťuje úspěch, jelikož měli zřejmě dobré informace, že někteří v

- a nema tam nahodou byt   p r e f e r o v a l i    ???

bacil 22.2.2008 22:02

Re: Naopak přívrženci Klause nepreferovali volbu tajnou, protože chtěli nechat zákonodárce svobodně rozhodnout bez tlaku stranických aparátů. Byli si totiž vědomi, že tajná volba jim zajišťuje úspěch, jelikož měli zřejmě dobré informace, že někteří v

Skvěle, lépe bych tu obludnost v podání mocenského tlaku ODS nevystihl.

Marat 22.2.2008 12:32

Není naděje,že se věci změní.

Bohužel,už od vzniku ČSR,byli bossové politických strany přesvědčení,o poviné tuhé kázní a dispciplině sobě podřízených poslancu i všech straníku.A tak je to do dnešních dnů.Takže situace zatím beznadějná.Tím i hledání jiných cest je zbytečné -marné.Bossové politických stran se toho principu tuhé kázně a discipliny rozhodně nezřeknou.

Vodák 22.2.2008 12:26

volba

Průběh volby ale i to co následuje, ukázal, že tajná volba by byla lepší a myslím, si dokonce, že v při volbě personální by měla být uzákoněna. Je to věc názoru. Nesouhlasím s tím, že volba byla divadlo na které se nedalo koukat. Mohli jsme si s plnou parádou vychutnat bezradnost komunistů, jejichž hlasy ztratily jakoukoli cenu a ukázalo se, že nemusí být vždy jazýčkem na vahách a jde to i bez nich. Také pan Bursík ukázal, že neni jen ten monšalantní, pro kamery se usmívajícím politikem, ale že má i druhou tvář a když jde do tuhého, neváhá použít podpásovky. Možná pro mnohé jeho příznivce námět k zamyšlení, která tvář je ta pravá. I paní Kateřina možná přesvědčila další voliče, že do vrcholné politiky nepatří, protože prostě na to nemá. Potvrdil jsem si i to, že pan Paroubek je vždy vítěz a když doplníme paní Bobšíkovou byla i legrace.  Takže myslím, že to divadlo nebylo tak marné.

Miloš Zfrantišku 22.2.2008 12:20

Souhlas

+ dvě poznámky k volebnímu dění. Změna postoje Zelených ke způsobu volby byla naprosto oprávněná. Schůzka Weigel/Šlouf jenom zapadá do celkového  scénáře. A kulky v dopisech pro volitelky Klause by ´jistě neposlal někdo, kdo to se Švejnarem myslel dobře

Vodák 22.2.2008 12:38

Re: Souhlas

Měnit názor na způsob volby ze dne na den, podle toho kdo se zrovna s kým sešel je nesmysl. Přiznejme si, že prostě se zelení domnívali, že veřejná volba znamená vítězství p. Švejnara. Ostatní jsou kecy. Mimochodem Weigel i Šlouf jsou svobodní, netrestaní lidé a  mohou se scházet kdy se jim zachce. Záleží to jen na nich. Pan Paroubek se může scházet třeba s Marťany. A po tom co si povídají nikomu nic není. Žijeme v roce 2008 ne 1948.

Milda 22.2.2008 14:30

Re: Re: Souhlas

Taky myslim a navíc = do podniku, jako je Savoy bych nešel ani na záchod natož bydlet, nebo pít kafe.

Zelený raul 22.2.2008 17:13

Re: Re: Pravdoláskový nejkřiš´talovějšá

Kdo ví s kým se scházeli zelení, šlo  jim jen o to najit záminku. Včera byl v trjůhelníku Fedrich úžasný ???" Takovou dávku, svých vlastních ůletu, které naprosto nezvládl, jen světší,že némá na politiku a vůbec se nedivím, že je vnitro tam kde jem když ho kočroval Femdricch§ Dokonce mu bylo dokázáno, že Kolikríz nedodržoval dopravní předpisy a bere si klacek na druhé !!

xxx Kubeš 22.2.2008 12:05

Autor

volby zbytečně složitě rozebírá. Za veřejnou volbu se prali ti, co chtěli mít přehled o svých ovečkách (při tom televizní diváci moc přehledu neměli). Volba tajná by omezovala i korupci a byla by férová.

MF 22.2.2008 14:10

Re: Autor

Stručné a výstižné.

Luděk 22.2.2008 11:52

Vláda deprivantů /Britské listy /

Metody,kterými se ODS drží u moci a kterými se jí podařilo udržet na Hradě Václava Klause, poměrně přesně popisuje analyza autorky Anny Garčicové .Text uveřejňují Britské listy pod názvem Vláda deprivantů.