20.6.2021 | Svátek má Květa


Diskuse k článku

POLITIKA: Odvážný hlas pravičáka

Nejen kvůli výročí 21. srpna 1968, ale především v souvislosti s tzv. politickou krizí se stále více hovoří o tom, že komunisté jsou už jen krůček od moci. Spolu s "destruktivními" plány prezidenta Miloše Zemana proto mnozí hlasitě varují před přechodem k autoritativnímu režimu, snad podle vzoru Putinova Ruska.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Ondys 6.9.2013 15:00

:))))))))))))))))) Fascinuje mne na současnosti, že většina dobře ví

jak se mají správně chovat :)))))))))))))))))))) ostatní!

J. Holiš 6.9.2013 14:49

Re: No, to bude řevu :-))

Rovněž s autorem souhlasím, neustálé strašení komunismem, Řeckem, zbyrokratizovanou EU a jinými čerty to je jen zastírací manévr, kam nás dovedly vlády posledních let. Přitom to byla právě Topolánkova, Nečasova a Kalouskova politika za přispění VV, později Lidem, které své chybné kroky omlouvaly těmito strašáky. Jaké je navýšení státního dluhu, kolik přibylo bezdomovců, nezaměstnaných, korupce na všech stupních, tomu všemu žehnal neomylný Klaus, který rozšířil řady bezúhonných občanů svou novoroční amnestií, zatím co řadě občanů zůstaly jen oči pro pláč. Nezbývá nám než opět uvěřit předvolebním slibům, že nás s této bryndy staronovými tvářemi obrozená ODS pod moudrým vedením Němcové a Kalousek s již vyspaným Knížetem dovedou ke světlým zítřkům.

V. Ondys 6.9.2013 7:52

:))))))))))))))))) Při čtení "odvážného" blábolu jsem si vzpomněl na epizodu za totáče

Jeden ze zaměstnanců se společensky příkladně družil s ruskými důstojníky bratrsky a dočasně z posádky v Krupce, bylo to socialisticky nezištně a slušnější našinci si od něho kupovali levnej benzín v sudech :)))))))))))) zababku, ale jinak mu nemohli přijít na jméno jako :))))) vlastenci, jednou přišel do práce zasádrovanej. Vylezlo z něho, že se někde na jejich vojenské střelnici už tradičně namazal jako prase, když vodka tekla proudem zadarmo, a chtěl jim objasnit, že Adolf nemohl za všechno sám a hlavním viníkem byli kapitalisti v pozadí třetí říše, nejdřív ho tovaryši chtěli zastřelit, ale pak ho jenom lidumilně seřezali jako koně, když podobně blábolil, že "Gitler byl chorošij čelověk" v zájmu proletářský osvěty!

P. Běhounek 6.9.2013 9:40

Re: :))))))))))))))))) Při čtení "odvážného" blábolu jsem si vzpomněl na epizodu za totáče

pokud se to stalo tak je to opravdu vtipné (tedy ne pro toho osvětáře co chtěl být papežtější než papež) PS: okolo vojenských prostorů byly často stavební uzávěry, lidé se tam velmi lídali, pokud to šlo nastěhovali se tam převážně oddaní řežimu (jako na hranicích) a šmelilo se s benzínem (s naftou byl problém, byla strašně nekvalitní), zlatem, ledničkami nebo barevými elkami

V. Ondys 6.9.2013 10:58

Re: :))))))))))))))))) Při čtení "odvážného" blábolu jsem si vzpomněl na epizodu za totáče

Bylo to koncem sedmdesátých let a tvrdil mi, že se sám lekl, co z něho vyletělo, málem se strachem pooosral, že ho zastřelí a někam zahrabou podle jejich okamžitý reakce a mám dojem, že jsem ho nějakej čas neviděl ožralýho, jak děsivej to pro něho musel bejt zážitek...

R. Houška 6.9.2013 7:47

K mládí patří patřičná dávka naivity, jediné to vás snad

pane Zemánku omlouvá. Chápu, že ti, co vás formují (Hájek, Macek, Jakl, Klaus, Adam B.Harry Bartoš Jelínek,...) jsou natolik charismatičtí, že jim nezkušené mládí může podlehnout, ale i dělání ze sebe blba, musí mít své hranice. Milý pane, kdyby se komouši dostali ke skutečné moci, tak by se Falmer s Dolejšem ani nestačili uprdnout, a už by se houpali na oprátce. Kdyby náhodou nejprve "prozřeli", dala by jim soudružka Semelová možná 2 roky k dobru, ale ne víc. Slánský s Klementisem a dalšími "oportunisty a revizionisty", by mohli vyprávět.

S. Netzer 6.9.2013 6:46

Tak ze všeho nejvíc se máme obávat NWO

A s ním Bilderbergu, Iluminátů, Bohemian Grove, Scull and Bones, zionistů, zednářů, CIA, Mossadu a Trilaterární komise.

A já Vám, autore, prozradím na oplátku dvě tajemství: Elvis žije, a Američané nikdy nepřistáli na měsíci! Ale neříkat dál!

BOLÍ PARANOIA?

P. Maleček 6.9.2013 5:58

Bože chraň tradiční hodnoty proti takovýmto pitomcům

Ano tradiční hodnoty jsou v ohrožení - právě takovými plky jako tady předvedl mladý, ale všehonasvětěznalý Zemánek (tj. mladý Zeman). Nechápe, že to co kritizuje je jen naředěný komunismus. Až v této naředěné podobě skutečně získá moc okamžitě se vrátí do své tvrdé podoby.

A k návratu té tvrdé podoby komunismu přispívají právě tito mladí žvanilové, přesvědčení že oni mají tu jedinou pravdu a ti zkušení, skutečným životem omlácení, znalí fint komunismu jsou jim k smíchu.

Zemánka a jim podobné vševědoucí brouky Pytlíky srovná až to, když jim nějaký ten komouš, byť v hávu moderní levice a triku LUKOILu pořádně rozbije hubu. Ale to už bude pozdě.

S. Netzer 6.9.2013 6:47

Re: Bože chraň tradiční hodnoty proti takovýmto pitomcům

Ten utřinos je "bývalý" mladý komunista.

H. Lukešová 6.9.2013 11:41

Re: Bože chraň tradiční hodnoty proti takovýmto pitomcům

Proč píšete bývalý? Autor JE komunistou, byť říká, že ne. Napsat, že hrozbou není KSČM, že je Filip liberální a Haló noviny rovněž...Vlasy mi stojí hrůzou na hlavě...Proč NP otiskuje takového šaška? V jiném článku na Protiproudu nezapomněl zmínit, že Antikrist bude Žid. Takže autor "fušuje" i do "křesťanství", respektive vychází ze slintů falešných stoupenců Ježíše...Halík by takové sviňárny nikdy nenapsal...

H. Lukešová 6.9.2013 11:33

Re: Tento člověk si říká "pravičák", no to je neuvěřitelné...

Rovnou by německá vláda mohla německé neonacisty označit za "liberální" a zemi neohrožující.

P. Běhounek 6.9.2013 3:53

OMLOUVÁM SE, JÁ TY PLKY NEDOČETL

1. Protože je nutné se komunistů obávat a to z jednoho zásadního důvodu: BLBOSTI. Co dělá blbost se státní kasou a voliči můžeme vidět u slabého oDvaru z KSČM ČSSD.

2. Je čas na antikomunismus jako nikdy předtím. Zakopaný pes ve společnosti je její úroveň, která je postavena na hodnotách budovatelů socialismu: krást, podvádět, hrbit se, vše ochcat a hlavně nebýt odpovědný, poctivý a procovitý ...a nějaká morálka, to je sprosté slovo, ne?

3. Není nějaká EU (autor prezentuje přesně to co jsme se učili za komunistů, jsu oni, ti nahoře, páni-soudruzi nedotknutelní a my dole), ale EU jsme my. A pokud do EU vysíláme zástupce komunistů, levicových ideologií přerozdělování nebo studenty MGIMO, tak se stavu EU nedivme.

A DÁL JSEM TY PLKY OPRAVDU NEMOHL ČÍST, ASI JE UŽ POZDĚ

J. Blažek 6.9.2013 6:04

Re: OMLOUVÁM SE, JÁ TY PLKY NEDOČETL

A tak k počtení něco jiného:

Miroslav Kalousek s překvapivou otevřeností říká v rozhovoru: Voliči TOP 09 zbaští všechno. Na Schwarzenberga budou opět reagovat slintacím reflexem.

http://www.protiproud.cz/svet/politika/komentare/515-miroslav-kalousek-s-prekvapivou-otevrenosti-rika-v-rozhovoru-volici-top-09-zbasti-vsechno-na-schwarzenberga-budou-opet-reagovat-slintacim-reflexem.htm

Do čela své nové strany – slepence bývalých lidovců, pohrobků ODA, odpadlíků z ODS a lobby některých starostů – umístil jako formální symbol Karla Schwarzenberga, bývalého kancléře Václava Havla. Šlo o ideově konzistentní krok. Po smrti Josefa Luxe se havlismu v KDU už dařilo jen zčásti. Vytvořit pro něj samostatný politický subjekt, nazvat jej pravicovým a spolehnout na to, že jej mediální mainstream pod touto mystifikační nálepkou prosadí na politickou scénu, byla správná kalkulace.

Po volbách 2010 se na ni přilepila Nečasova ODS – a tím rozhodla o svém současném osudu

M. Frank 6.9.2013 7:37

Dávat sem reklamu

na server umístěný v Petrohradu a placený bůhvíkým mi připadá poněkud nepatřičné.

S. Netzer 6.9.2013 8:07

Re: Dávat sem reklamu

Ten článek "odvážného pravičáka" Zemánka je přece ze stejného zdroje.

:-)))

P. Běhounek 6.9.2013 9:32

Re: Dávat sem reklamu

to je zajímavá informace, v podstatě člověku radí koho volit, protože není lepší indície než ten koho si rusáci nepřejí, proto je tam tolik pochvalných článků o etanolovém Miloušovi

J. Blažek 6.9.2013 12:43

Re: Dávat sem reklamu

No ale ono to povádání ve stejném smyslu je i jinde a je vydáváno za rozhovor Petra Hájka, mám dojem, že to byl kancléř prezidenta Václava Klause:

Kalousek v Hájkově rozhovoru: Zase nám to zbaští! Budou slintat z knížete

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kalousek-v-Hajkove-rozhovoru-Zase-nam-to-zbasti-Budou-slintat-z-knizete-284157

P. Zeman 6.9.2013 8:39

Re: OMLOUVÁM SE, JÁ TY PLKY NEDOČETL

Máte recht. První tři odstavce a mám dost.

P. Pavlovský 6.9.2013 3:04

V ohrožení je nejdřív naše demokracie a ne suverenita vůči EU či Rusku

Nadcházející volby rozhodnou o režimu v této zemi. Pokud zvítězí Zemanovci všech stran se ziskem  120 a více mandátů, ztratíme parlamentní systém nejpozději do roka.

Vše odstatní přijde až potom.  (z Kremlu prostřednictvím  Luoilu.)

Na levici je KSČM paradoxně jediná strana, která má svoji hlavu a neposlouchá Zemana na slovo.

Vydrží jí tato emancipace i po volbách? To je akruální otázka a ne jestli konzervativci či reformisté v ní!

L. Krajicek 6.9.2013 3:21

Re: V ohrožení je nejdřív naše demokracie a ne suverenita vůči EU či Rusku

Neděste mě. Co přijde po ztrátě parlamentního systému?

Ještě aby nám tak potom de facto vládly politické strany a přijetí zákonů prosazovali lobisté všech směrů, jako např. solárníků, blankotunelářů, řepkoolejářů (jinak též biobenzisti), temelínářů a dalších. 

P. Pavlovský 6.9.2013 3:28

Re: V ohrožení je nejdřív naše demokracie a ne suverenita vůči EU či Rusku

NAHLÉDNĚTE DO UČEBNIC POLITOLOGIE:

NASTOUPÍ SYSTÉM POLOPRESIDENTSKÝ SE  ZEMANEM (A LUKOILEM) V ČELE..

A. Ruščák 6.9.2013 0:08

Autore, autore. . .

Už Vám někdo říkal, že lysohlávky vyvolávají paranoidní stavy?

H. Lukešová 6.9.2013 0:36

Re: Autore, autore. . .

Napsat, že je Filip "reformista" může člověk žijící naprosto mimo realitu a Haló noviny za liberální, no, co říci, lidově se říká "potěš koště"...Ty bolševické odporné rudé vykopávky píšící do Haló novin...

P. Běhounek 6.9.2013 3:54

Re: Autore, autore. . .

přesně

J. Rejžek 6.9.2013 4:08

Re: Autore, autore. . .

Snadné, autor si večer nevzal prášek. Reformista fízl StB Filip, Haló noviny s Kojzarem a Sýsem atd. Stačí, ne?

J. Mannheim 6.9.2013 14:15

Re: Autore, autore. . .

pane Rejžku, hezký fejeton včera, akorát bych se ohradil proti tomu Messimu, nejde o Messiho, ale o hráče okresního přeboru, který je přesvědčen a hlasitě to prohlašuje, že je Messi. Pak je tu ještě pár hráčů 4. A až Z třídy, kteří mu to věří a jsou schopni bojovat do poslední kapky krve, že ten hráč okresního přeboru opravdu Messi je.